ورزشی

به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم

باراناخبر/اصفهان سرمربی تیم دوچرخه سواری سپاهان اصفهان گفت: با جذب نفرات جدید ملی پوش، توانمندی بالای اعضای تیم و شرایط تمرینی مطلوب در فصل جدید لیگ برتر به مقامی غیر از قهرمانی فکر نمی کنیم.

 مهران اسماعیلی در جریان اعزام تیم دوچرخه سواری سپاهان به عنوان تنها نماینده اصفهان در مسابقات لیگ برتر به میزبانی اردبیل، با اشاره به جذب سعید صفرزاده و حسین عسگری ملی پوشان دوچرخه سواری در این فصل اظهار کرد: اضافه شدن رکابزنان مطرح و همچنین حضور شماری از ورزشکاران تیم سپاهان در تور بین المللی ترکیه، شرایط مناسبی را برایمان رقم زده است که به طور حتم با همدلی و همکاری اعضا و کادر فنی تیم، قهرمانی محقق خواهد شد.

وی در خصوص شرایط آب و هوایی مناسب شهر اردبیل خاطرنشان کرد: این منطقه ارتفاع به نسبت خوبی برای دوچرخه سواران دارد، لذا توانایی رکابزنان ما بهتر ظاهر می شود.

اسماعیلی اضافه کرد: این فصل از لیگ برتر در سه مرحله برگزار می شود و تایم تریل تیمی نیز به این دوره از رقابت ها اضافه شده است.

او یادآور شد: فصل قبل لیگ برتر در بخش پیست مقام نخست را کسب کردیم و در بخش جاده مقام نایب قهرمانی را بدست آوردیم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: مرحله نخست لیگ از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ترکیب سایر تیم های رقیب مشخص می شود و برتری در این مرحله شرایط بهتری را برای ادامه مسابقات رقم خواهد زد.

به گزارش باراناخبر، این مسابقات امروز (جمعه ۲۷ مرداد ماه) در بخش استقامت شده و سپس در بخش تایم تریل انفرادی ادامه خواهد یافت.

حسین عسگری، مهدی ناطقی. حامد جنت، امیرحسین جمشیدیان، بهنام خسروشاهی، سعید صفرزاده، علیرضا عبدالهی و علیرضا فرقانی رکابزنان طلایی پوش سپاهان را تشکیل می دهند.

انتهای پیام 

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا