بین الملل

با حضور یک مربی کارکشته سهمیه المپیک دور از دسترس نیست

چند پیشنهاد برای فصل آینده داریم

ستاره تیم ملی هندبال گفت: برای فصل آینده با چندین پیشنهاد تازه از کشور‌های دیگر مواجه شده‌ام.

سید علیرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: اوایل فصل مقداری دچار مصدومیت شدم و اتفاقی هم بود که خیلی زود افتاد و تمام تلاشم بر این است تا هر چه زودتر خوب شوم و به میادین برگردم. همین دوری از میادین منجر شد تا نتوانم به تیمم و حتی تیم ملی کمک کنم.

وی افزود: نتایج خوب بود البته چون چند بازیکن مصدوم در تیم داشتیم، به این سمت رفت که نتیجه دلخواه نگیریم. از طرف دیگر با نبود چند بازیکن مربی هم مجبور شد بیشتر از بازیکنان جوان استفاده کند و در نهایت هم چهارم لیگ شدیم. واقعیت از این نتیجه راضی نیستم چون احساسم این است نشد به تیمم در طول فصل کمک کنم، هر چند بالاخره از شانزده تیم چهارم شدن هم بد نیست.

ستاره تیم ملی هندبال درباره تیم ملی عنوان کرد: امیدوارم در تیم ملی نتیجه خوبی بگیریم، ان‌شاءالله در بازی‌های آسیایی همراه با وسلین وویوویچ و تدابیری که فدراسیون در نظر گرفته امسال سهمیه المپیک بگیریم.خیلی دوست‌ دارم فدراسیون تمام توان خود را بگذارد تا به سهمیه المپیک که آرزوی همه جامعه هندبال است برسیم. مطمئنم اگر امکانات فراهم باشد بدون شک رسیدن به سهمیه هم دور از دسترس نیست. زیرا مربیان و بازیکنان توانمند و جوانی داریم که می‌توانیم در کنارهم به اتفاقات خوبی برسیم. به جامعه دوست‌داشتنی هندبال تبریک می‌گویم که سنگ‌تمام گذاشتند و بهترین فدراسیون سال ایران لقب گرفتند، امیدوارم این روند تداوم داشته باشد.

موسوی ادامه داد: وسلین یکی از مربیان شناخته شده اروپا است زیرا چندین سال در رده باشگاهی بازی کرده و بیشترین افتخارات کسب کرده است. به شخصه از همه نظر مربی خوبی است و ان‌شاءالله فدراسیون در این مسیر دشوار و سخت بتواند کمک کند که سهمیه المپیک بگیریم. حتی نتایج تیم ملی در جام جهانی نیز بد نبود زیرا تمام بازیکنان جنگیدند و اگر کمی شانس همراه بود، می‌توانست نتیجه بهتر هم از این باشد، اما همین هم اتفاق خوبی بود. 

وی با اشاره به اینکه باید از طرف وزارت ورزش حمایت شوند، اظهار داشت: چیزی کم نداریم چرا که هم فدراسیون برتر ایران شدیم و هم یک مربی بزرگ دنیا را داریم و چرا نشود. فقط تنها باید حمایت شویم از طرف وزارت ورزش، چون ما توانایی زیادی در خودمان می‌بینیم از نظر مهره‌ای که این کار بزرگ را انجام دهیم و تنها نیاز است حمایت شویم. بهترین راهکار هم در این است که بازی‌های دوستانه و اردوهای باکیفیتی داشته باشیم تا نشان دهیم نزدیک به قطر و حتی بحرین هستیم. نیاز است از لحاظ اردوهای تدارکاتی و بازی‌های بزرگ همه چیز فراهم باشد تا نتیجه فوق‌العاده‌ای بگیریم.

ستاره تیم استوا بخارست درباره شرایط خودش برای فصل آینده عنوان کرد: فعلا یک سال دیگر از قرارادم با تیمم باقی مانده و تنها در این زمان به فکر بازگشت هستم تا به سطحی که داشتم برگردم و به تیم ملی و باشگاه خودم کمک کنم. البته چندین پیشنهاد از کشورهای مجارستان، آلمان و کشورهای حوزه خلیج فارس دارم و تنها منتظرم ببینم وضعیت پایم چطور پیش می‌رود. باید آمادگی صد در صدی داشته باشم تا پس از آن درباره پیشنهاداتم فکر کنم. 

دکمه بازگشت به بالا