اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

ویژگی تبلیغات اینترنتی چیست؟

تبلیغات اینترنتی چیست و چگونه انجام می شود؟

در دنیای کنونی که فعالیت های اینترنتی به شدت پیشرفت کرده و سریعا روبه رشد است، اهمیت تبلیغات مشاغل نیز در این عرصه، امری انکار ناپذیر بوده و در موفقیت و رسیدن به اهداف صاحبان مشاغل نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت. اما در این حوزه تنها ایجاد یک سایت کافی نبوده و باید گام های موثرتر دیگری نیز برداشت که از جمله این امور مهم می توان به تبلیغات اینترنتی بسیار غنی و  قوی در کنار طراحی بنر خصوصا بنر مناسبتی مذهبی اشاره کرد. در این زمینه داشتن تولید محتوای قوی نیز اهمیت بالایی داشته و  در دیده شدن یک برند مثمر الثمر می باشد.

امروزه تبلیغات اینترنتی به دلیل افزایش کاربران اینترنتی و ایجاد کسب و کار های مختلف اینترنتی به وجود آمده است. تبلیغات اینترنتی دیگر مشکلات تبلیغات سنتی مانند طراحی بنر رمضان را ندارد. تبلیغات در اینترنت هزینه زیادی برای شما ندارند و شما با استفاده از سرمایه گذاری کمی به راحتی می‌توانید کسب و کار خود را به صورت گسترده تبلیغ کنید.

نتیجه تبلیغات در اینترنت بسیار سریع تر از تبلیغات سنتی مشخص می‌شود و شما به سرعت متوجه می‌شوید که تبلیغات شما موثر بوده است یا خیر؟ این تبلیغات با شیوه های مختلف زیادی انجام می‌شود و شما می‌توانید در دو فضای مختلف کسب و کار خود را به افراد معرفی کنید. یکی از این فضا ها سایت های اینترنتی و سایت های انتشار پربازدید است و فضای دیگر شبکه های مجازی است که دست شما را در تبلیغات اینترنتی رایگان بسیار باز می‌کند.

تبلیغات مدرن

شما در تبلیغات مدرن دیگر نیازی به نیروی انسانی زیادی مانند تبلیغات سنتی نخواهید داشت و در بعضی مواقع حتی خود شما با مسلط بودن روی روش های تبلیغات نوین می‌توانید مدیریت تبلیغات را خودتان انجام دهید. اما در تهیه فایل های تبلیغاتی حتما از شرکت های تبلیغاتی کمک بگیرید، زیرا تبلیغات در اینترنت نیاز به مهارت و تجربه دارد و کار آسانی نیست. انتشار تبلیغات بی کیفیت سبب شده است تا بسیار از کاربران اینترنتی دیگر به تبلیغات اینترنتی اعتماد زیادی نکنند. بنابراین امروزه دیده شدن تبلیغات شما در فضای مجازی به کار دشواری تبدیل شده است.

روش های نوین تبلیغات اینترنتی در شبکه های مجازی

تبلیغ در شبکه های مجازی بسیار ارزان قیمت هستند و شما با سرمایه گذاری کمی به راحتی می‌توانید در نرم افزار های مختلف مانند: اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، واتساپ، توییتر، یوتیوب و … تبلیغ کنید. قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار ها به شما کمک می‌کند تا شیوه های جدیدی را برای تبلیغات خود در اینترنت خلق کنید.

امروزه استفاده از شیوه های تبلیغاتی جدید و جالب بسیار موثر و کاربردی هستند به طور مثال شما می‌توانید از مسابقه های مختلف در شبکه های مجازی، گذاشتن تخفیف برای محصولات، استفاده از تزر های جالب تبلیغاتی، عکس جذاب با استفاده از افکت های مخصوص  و … برای تبلیغات خود استفاده کنید.

اینستاگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار های شبکه های مجازی است که با قابلیت گذاشتن لایو های یک ساعته و ضبط آنها می‌تواند کمک بزرگی را به شما یا بازاریاب کسب و کار شما کند تا به صورت مستقیم با مشتریان صحبت کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید و همچنین درباره مشخصات محصولات خود صحبت کنید. این ویژگی می‌تواند با ایده ای خلاق مورد استفاده و به تبلیغ کسب و کار شما بپردازد این ایده ها بستگی به شغل و کسب و کار شما خواهد داشت.

 به عنوان مثال از لایو های یک ساعته اینستاگرام می‌توان برای برگزاری کلاس های آموزش های مختلف استفاده کرد. این ایده برای کسب و کار ها مانند: گلخانه ها، رستوران ها، پوشاک، تعمیرات موبایل و … بسیار مناسب و جالب است. به طور مثال اگر شخصی در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت می‌کند می‌تواند با آموزش تعمیرات ابتدای موبایل هم مشتریان زیادی را جذب کند و هم کیفیت کار خود را به آنها ثابت کند این کار سبب افزایش بازدید از پیج او نیز می‌شود.

تبلیغات در یوتیوب و سایت های انتشار

تبلیغات در سایت پربازدید به شما این امکان را می‌دهد که به توسعه و رشد کسب و کار خود بپردازید. روزانه 300 میلیون کاربر از سایت بازدید می‌کنند. این سایت برای تبلیغات بین المللی و یا حتی در کشور نیز بسیار موثر است و شما می‌توانید با استفاده از فیلم های با کیفیت و جذاب در این سایت  کسب و کار خود را به کاربران یوتیوب معرفی کنید.

 تبلیغات در سایت یوتیوب نیاز به هزینه ندارد و کاملا رایگان است و تنها نیاز به ثبت نام شما در این سایت است. یکی از محبوب ترین روش های تبلیغات اینترنتی است که بسیار از صاحبان مشاغل از این شیوه برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می‌کنند این روش تبلیغاتی علاوه بر تبلیغ کسب و کار شما در دراز مدت سبب بهبودی سئو سایتتان نیز می‌شود.

برای تبلیغات در سایت های انتشار پربازدید نیاز به متن های رپورتاژ با کیفیت دارید. برخی از این سایت های انتشار رایگان و بقیه برای انتشار آگهی شما هزینه ای را دریافت می‌کنند. این سایت ها دارای ویژگی های هستند که هر چقدر این ویژگی ها برای سایت های انتشار در وضعیت بهتری قرار داشته باشد شانس بازدید از آگهی شما در این سایت ها بیشتر خواهد بود و همچنین هزینه ثبت آگهی نیز بیشتر می‌شود. این ویژگی ها عبارتند از: الکسا، اتوریتی، اعتبار دامنه و …

کیفیت تبلیغات اینترنتی با کمک شرکت های تبلیغاتی

یک ورزشکار را درنظر بگیرید چگونه به قهرمانی خواهد رسید؟ مسیر موفقیت این ورزشکار چگونه است؟ آیا این ورزشکار تنها با یک بار تمرین به قهرمانی دست پیدا می‌کند؟ شاید از خود بپرسید این سوالات چه ارتباطی با تبلیغات کسب و کار دارد. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و می‌خواهید تبلیغات خود را برای شغل جدیدتان را آغاز کنید برای مدتی خود را به جای آن ورزشکار در نظر بگیرید شما قصد دارید به مشتریان زیاد و سود دهی برسید اما ورزشکار می‌خواهد به جام قهرمانی برسد.

ورزشکار در این راه نیاز به تمرین های زیادی دارد و قطعا شکست های زیادی خواهد خورد اما از شما یک سوال دارم اگر ورزشکار در تمرین اول شکست بخورد و تمرین را رها کند روزی جام قهرمانی را در دست خواهد گرفت؟ شما نیز برای تبلیغات نیاز به سعی و تلاش دارید و شاید بار های تبلیغات شما نتیجه ندهد اما نباید امید خود را از دست دهید و باید دوباره شروع کنید انقدر سعی کنید تا روزی به یک از کمپانی های پربازدید تبدیل شوید و دیگر نیاز به جلب توجه مشتریان نداشته باشید و همه شما را بشناسند و اخبار شما را پیگیری کنند.

ورزشکار در راه قهرمانی نیاز به سرمربی دارد، کسی که مسیر موفقیت را بلد باشد و او را راهنمایی کند. شما نیز برای تبلیغات خود نیاز به همراه و مشاوره دارید سرمربی شما شرکت های تبلیغاتی اینترنتی هستند که با استفاده از خدماتی که به مشتریان خود می‌دهند آن ها را به موفقیت نزدیک تر خواهند کرد و تبلیغات با کیفیت سبب دیده شدن محصولات شما در اینترنت و شبکه های مجازی می‌شود.

تبلیغات اینترنتی در ایران با کمک شرکت های تبلیغاتی

امروزه شرکت های مختلفی در ایران مشغول به فعالیت در زمینه تبلیغات اینترنتی هستند و با ارائه خدمات خود به مشتریان که معمولا صاحبان مشاغل هستند، کمک می‌کنند تا کسب و کار خود را تبلیغ کنند. تبلیغات در اینترنت معمولا حاشیه ای ندارد و بسیاری از هزینه های اضافی در این تبلیغات حذف می‌شود.

به همین دلیل بسیاری از شرکت های تبلیغاتی در سطح شهر به سراغ این گونه تبلیغات نمی‌روند چون سود زیادی برایشان نخواهد داشت.اما جای نگرانی نیست شرکت های زیادی در اینترنت برای کمک به تبلیغات در فضای مجازی تاسیس شده‌اند. در ادامه برخی از شرکت های تبلیغاتی اینترنتی در ایران را معرفی خواهیم کرد.

سایت فرا محتوا

شرکت فرا محتوا یکی از شرکت های تولید محتوا و تبلیغات اینترنتی در ایران است که با استفاده از تیم متخصص خود در زمینه تبلیغات خدمات مختلفی را علاوه بر محتوا های سئو شده به مشتریان خود عرضه می‌کند. برای معرفی برخی از خدمات این شرکت می‌توان به و بهینه ساز، رپورتاژ های خبری، ، پوستر، ، انیمیشن، ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی و … اشاره کرد.

سایت رایا مارکتینگ

رایا مارکتینگ از سال 1395 فعالیت خود را در اینترنت آغاز کرد. هدف اصلی این شرکت ارائه خدماتی با کیفیت و ارزان به مشتریان است. شرکت رایا مارکتینگ اولویت کار خود را بر پایه رضایت مشتری می‌داند و همین امر سبب شده است که به یکی از سه شرکت برتر تبلیغات اینترنتی ایران تبدیل شود.

شرکت رایا مارکتینگ با داشتن 7000 نویسنده سئو کار و با تجربه به صورت کاملا تخصصی به تولید محتوا می‌پردازد. از دیگر خدمات شرکت رایا مارکتینگ می‌توان به تولید پادکست، تولید رپورتاژ های خبری، دیتا اینتری، تبلیغات اینترنتی در گوگل،، تبلیغ در شبکه های اجتماعی (مانند: اینستاگرام و ….)، طراحی بنر های ثابت و متحرک و … اشاره کرد.

 رایا مارکتینگ کیفیت خدمات خود را کاملا تضمین میکند

 رایا مارکتینگ کیفیت خدمات خود را کاملا تضمین می‌کند و برا اثبات حرف خود برخی از نمونه کار های که تا به امروز در این شرکت انجام شده است را در سایت خود قرار داده است و گاها خدماتی را به صورت هدیه به مشتریان خود برای مشاهده کیفیت کار شرکت می‌دهد. برای بازدید از سایت و همچنین تماس با شرکت رایا مارکتینگ می‌توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید:

شرکت های تبلیغات اینترنتی در سراسر جهان فعالیت می‌کنند و آنها نیز به صاحبان مشاغل در کشورشان کمک می‌کنند تا به کسب و کارشان رونق ببخشند و حتی برخی از آنها به صورت جهانی نیز فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال شرکت خارجی Writer Access که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد.

سایت تبلیغاتی Writer Access

این شرکت بسیار در تولید محتوا موفق عمل کرده است قیمت ارزان با حفظ کیفیت از مهمترین ویژگی این سایت خارجی است. این شرکت دارای بهترین نویسندگان تولید محتوا است که در مجموع این شرکت بیش از 15000 نویسنده سئو کار دارد. و شرکت 30 درصد هزینه را برای مخارج شرکت نگه می‌دارد و 70 درصد هزینه را به نویسندگان خود پرداخت می‌کند.

این شرکت با بیش از 40000 مشتری و همچنین بیش از 500000 برند همکاری می‌کند و به آنها خدماتی مانند: مقالات، پست های وبلاگ، تبلیغ محصولات و … را عرضه می‌کند. زمانی که در این سایت ثبت نام می‌کنید می‌توانید اطلاعاتی مانند: سهام 250 میلیونی این شرکت بزرگ، صدور گواهینامه استراتژی محتوا و ابزار های بازاریابی محتوا و … را مشاهده و دریافت کنید. راه های ارتباطی با این سایت به صورت زیر است:
همانطور که مشاهده کردید در سراسر دنیا سایتهای تبلیغاتی مشغول به استفاده از شیوه های مدرن تبلیغاتی هستند. در ادامه می‌خواهم شما را با چگونگی تبلیغات در کشور های دیگر مانند: عراق و افغانستان آشنا کنم.

نحوه تبلیغات در کشور عراق و افغانستان چگونه است؟

همانطور که گفته شد استفاده از شیوه ها تبلیغاتی سنتی امروزه دیگر تاثیر گذاری زیادی ندارد و در سراسر دنیا از شیوه های مدرن تبلیغاتی مانند: محتوا های سئو شده، بنر های تبلیغاتی ثابت و متحرک در اینترنت، فیلم و تیزر تبلیغاتی و … استفاده می‌شود. برای تبلیغات در کشور افغانستان و همچنین عراق شما می‌توانید به دو صورت عمل کنید. اولین روش تبلیغات، شما می‌توانید از طریق سایت های انتشار آگهی خود را در این کشور ها تبلیغ کنید، که برخی از سایت ها مانند: ام تی رز (افغانستان)، آگهی سبز (عراق) و …

ایجاد یک کانال یا گروه در تلگرام یا واتساپ برای تبلیغ

روش دوم که بسیار راحت تر است استفاده از نرم افزار های شبکه مجازی است. شما با استفاده از ، واتساپ و … می‌توانید به راحتی تبلیغات خود را در کشور های عراق و افغانستان انجام دهید. شما با استفاده از ایجاد یک کانال یا گروه در تلگرام یا  به راحتی می‌توانید محصولات خود را به مشتریان خود در کشور های افغانستان و عراق معرفی کنید و با استفاده از قابلیت های این شبکه های مجازی تبلیغات خود را به صورت خلاقانه تر نیز انجام دهید.

 به طور مثال واتساپ این امکان را به شما می‌دهد تا با مشتریان خارجی خود به آسانی و با کمترین هزینه مدت زیادی را صحبت کنید و به سوالات آنها جواب دهید. شما همچنین می‌توانید فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی با کیفیت خود را از طریق تلگرام در کمترین زمان ممکن برای مشتریان خارجی خود ارسال کنید و کاتالوگ های محصولات خود را به آنها نشان دهید.

منبع: ترنج گراف

دکمه بازگشت به بالا