اجتماعی

کرایه ماشین یخچالدار اصفهان

باربری و حمل بار با نیسان و ماشین یخچالدار

یکی از انواع حمل و نقل که در کشور بسیار استفاده می شود، حمل و نقل کالاهای تحت دمای خاص است . مانند اقلام دارویی، مواد غذایی و … که لازم است با دماهای ثابت بالای صفر و یا پایین صفر، نگهداری و حمل شوند. این امر توسط ماشین های یخچالدار انجام می شود و حفظ  دما با وجود یخچال در این نوع حمل و نقل یک ضرورت محسوب می شود.

شرکت ما با تجربه خود درامر حمل و نقل ماشین های یخچالدار، توانسته است گامی بزرگ  و موثر در عرصه حمل کالاهای سردخانه ای ایفا نماید . این شرکت با دارا بودن ناوگان خودروهای یخچالی اعم از کرایه ماشین نیسان یخچالدار، ایسوزو یخچالدار ، تک و جفت یخچالدار ، تریلی یخچالدار از نوع زیر صفر و بالای صفر با توجه به نوع محموله و مقدار آن از یکی از این نوع ماشین ها برای ارسال بار یخچالی مشتریان گرامی استفاده می کنند.

خدمات باربری و حمل بار ماشین های یخچالدار

 • حمل بار با انواع ماشین های یخچالدار شامل کامیون یخچالدار ، خاور یخچالدار ، کامیونت یخچالی ،نیسان یخچالدار ، تریلی ترانزیت یخچالدار
 • حمل انواع بار یخچالی ، حمل مواد غذایی فاسد شدنی و منجمد و نیمه منجمد
 • ارسال بار داخلی و صادراتی
 • بارگیری و حمل بار یخچالی از اکثر نقاط کشور
 • ارسال بار یخچالی از تمام نقاط کشور
 • تامین انواع وانت نیسان یخچال دار ، کامیون یخچال دار ، کامیونت و ترانزیت یخچال دار در تهران و شهرستان ها
 • حمل مواد غذایی از سراسر ایران
 • حمل محموله هایی که نیاز به برودت ( زیر صفر و بالای صفر ) دارند
 • حمل ماهی و میگو از کلیه بنادر جنوب و شمال به سراسر کشور
 • حمل بار تازه و منجمد
 • دارای کامیون یخچالدار ویژه حمل گوشت و فرآورده های دامی ، کامیون یخچالدار ویژه حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، کامیون یخچالدار ویژه حمل لبنیات و بستنی و …
 • انجام امور حمل و نقل داخلی بصورت دربستی به تمام نقاط کشور
 • حمل مواد غذایی یخچالی شما از تمامی بندرها به کشورهای همسایه با ماشین های ترموکینگ دار (بالای صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه)
 • حمل ترانزیتی کالا از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها
 • صدور بارنامه و بیمه نامه دولتی

باربری نیسان و ماشین یخچالدار شامل چه کالاهایی می شود؟

باربری ما ، متخصص حمل بار با ماشین های یخچالدار زیر صفر و بالای صفر می باشد که برای حمل مواد فاسد شدنی که نیاز به حمل با ماشین های سردخانه ای دارند ، استفاده می شود .  از جمله ماهی و آبزیان ، گوشت و مرغ ، لبنیات ، میوه جات ، ذرت ، سبزی منجمد ، بستنی , میوه و تره بار ، تخم مرغ ، سبزیجات ، حمل گل و گیاه  ، کنسانتره ، کمپوست ، داروها و سرم ها و واکسن

ناوگان حمل و نقل یخچالدار ما

شرکت ما برای ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل یخچالی به مشتریان گرامی ، ناوگان خود را مجهز به انواع خودروهای یخچالی نموده تا بتواند با بهترین کیفیت ، ارسال بار را برای مشتریان به انجام رسانده و رضایت او را فراهم آورد. انواع خودروهای یخچالی این شرکت در لیست زیر قرار داده شده است .

 • باربری نیسان یخچالدار

نیسان یخچالدار برای حمل بارهایی با حجم و وزن کم یا بارهایی که اگر روی هم قرا بگیرند ، آسیبی به آن ها نمی رسد ، اجاره داده میشود.

 • باربری ایسوزو یخچالدار ( باربری کامیونت یا خاور یخچالدار )

کرایه ایسوزو یخچالدار که حجم بیشتری بار در آن جا میشود برای انواع بار سردخانه ای که حجمی بیشتر از یک نیسان یخچالدار را اشغال می کنند و یا باید در یک ردیف چیده شوند تا آسیبی به آن نرسد ، انجام میشود.

 • باربری تریلی یخچالدار

کرایه تریلی یخچالدار برای حمل بارهای سردخانه ای در تناژ بالا است و معمولا برای حمل و نقل بین المللی بارهای یخچالی هم از تریلی یخچالدار استفاده می شود .

کرایه نیسان و ماشین یخچالدار

تعرفه حمل بار نیسان یخچالدار ، ایسوزو یخچالی و کامیون یخچال دار با توجه به مخارج بالای آن از جمله مصرف سوخت بالا در زمان روشن بودن یخچال ، هزینه بالای اتاق یخچالی و اخذ مجوزهای لازم و همچنین مخارج نگهداری آن ،  کرایه بیشتری نسبت به عموم خودروهای حمل بار دارد . از طرفی تعداد این نوع خودروها نسبت به خودروهای دیگری که برای خدمات اتوبار و باربری کرایه میشوند کمتر است.

این عوامل سبب افزایش قیمت کرایه های نیسان و ماشین های یخچالدار شده است . و همین امر سبب شده است تا نتوان نرخ ثابتی برای حمل بار خودروهای یخچالی تعریف کرد . البته می توان گفت نرخ کرایه ماشین های یخچالدار ۴۰ تا ۵۰ درصد بیشتر از ماشین های معمولی است.

شما می توانید برای استعلام قیمت و نرخ کرایه نیسان یخچالی ، کامیونت و ایسوزو یخچالدار و کامیون و تریلی یخچالی ، با شماره های دفتر مرکزی تماس بگیرید و از کارشناسان ما قیمت های به روز و منصفانه و کارشناسی شده را بخواهید .

خدمات حمل بار یخچالی به شهرستان

حمل و نقل عموما جزو مهم ترین  نیاز شرکت ها ، کارخانجات ، کارگاه های تولیدی و صنعتی ، صنعت کشاورزی و تولیدکنندگان برای ارائه کردن محصولات و تولیدات آن ها برای عرضه کردن در بازار فروش بوده است . حمل و نقل یخچالدار که برای حمل انواع مواد پروتئینی ، مواد غذایی ، لبنیات ،تولیدات دارویی و … استفاده می شود ، در این میان از اهمیت بسزایی برخوردار است .

در مورد همه  کالا ها و علی الخصوص کالاهای سردخانه ای که احتمال خراب شدن و یا فساد در آن ها زیاد است ، امنیت و سلامت کالا و زمان در ارسال امری است که برای صاحبان کالا بسیار مهم است . حال اگر مسافت محل بارگیری و تخلیه زیاد باشد ، مانند حمل بار یخچالدار به شهرستان ، اهمیت این موضوع دو چندان می شود .

سلامت در حمل بارهای یخچالی به عواملی از قبیل نوع بسته بندی اقلام مخصوصا اقلام دارویی ، زمان بارگیری و حمل و تخلیه و دمای  محصول نیز بستگی دارد .

شرکت ما در امر حمل بار یخچالی از هر نقطه ایران به هر نقطه دیگر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای ارسال بارهای بین المللی خود نیز می توانید روی ما حساب کنید. کافی ست با ما تماس بگیرید وبا ارائه مشخصات مبدا و مقصد و نوع بار خود ، راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید . با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت در خدمت شما هستیم .

خدمات بیمه باربری و حمل بار یخچالی

در بخش باربری تهران در شرکت ما با داشتن تجربه و استفاده از رانندگان مجرب و آموزش دیده ، در خصوص حمل  بار یخچالدار ، با پیشگیری از خسارات ناشی از تغییرات دما این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که بار آن ها سالم به مقصد خواهد رسید . برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان ، این شرکت امکان این را فراهم کرده است که مشتریان گرامی بتوانند بارهای خود را بر اساس ارزش بار ، بیمه نمایند . این امر با توجه به اتفاقات غیر مترقبه مثل خرابی ماشین یا یخچال ، تصادف ، مسدود  شدن راه ها و … ، می تواند مشتری را آسوده خاطر کند که  در صورت ایجاد خسارت و آسیب احتمالی  به بار ، می تواند هزینه آن را با توجه به شرایط بیمه و مبلغی که بار را بیمه نموده ، از بیمه دریافت کند .

درخواست نیسان و ماشین یخچالدار

برای ثبت درخواست خود مبنی بر حمل بار یخچالدار باهر نوع ماشین یخچالی ، می توانید به صفحه ثبت درخواست آنلاین  ما مراجعه  نمایید و یا با تلفن های این  شرکت تماس بگیرید.

کانتینر یخچالدار نیسان

کانتینر یخچالدار نیسان خودروی نام‌ آشنایی است که مدت‌هاست در بازار ترابری ایران خدمت می‌کند و نقش مهمی دارد. یخچال نیسان ظرفیت حمل بار تا 2100 کیلوگرم را دارد و از این نظر خیال رانندگان بارهای سنگین را راحت کرده است. کانتینر یخچال دار نیسان برای انواع محصولات و مواد قابل استفاده است و درب آن در دو مدل تک درب و دو درب، بنا به سفارش مشتریان، قابل طراحی و تولید می‌باشد.

برای محصولاتی مثل مرغ منجمد، استفاده از کانتینر یخچالدار نیسانی که مجهز به سردخانه زیر صفر است و برای لبنیات، استفاده از کانتینر یخچال دار نیسان که مجهز به سردخانه بالای صفر  است، پیشنهاد می‌شود. در این کانتینرها از فوم تزریقی پلی یورتان و یراق کاملاً استیل استفاده شده است.

ابعاد کانتینر یخچال نیسان چقدر است؟

طول: 258 سانتی‌متر

عرض: 188 سانتی‌متر

ارتفاع: 210 سانتی‌متر

برخی از مزایای یخچال نیسان

 • کانتینر به کار رفته در ساخت سردخانه نیسان ساخت شرکت از نوع پلی یورتان با چهار کلاف چوب نراد و دانسیته 40-50 است.
 • ضخامت دیواره‌ها و سقف 8 سانتی‌متر و کف آن 22 سانتی‌متر است.
 • کف این کانتینر‌ها از نوع ریل آلومینیوم یا ورق آلومینیوم غیرمسطح ساخته شده است.
 • جنس ورقه داخلی و خارجی از نوع آلوزینک پیش رنگ شده اصفهان می‌باشد.
 • شاسی به‌صورت کامل از ناودانی و قوطی 40*80 است.

حمل بار به اصفهان + ارزانترین کرایه + بیمه رایگان

باربری به اصفهان بصورت همه روزه و با کمترین هزینه

حمل بار به اصفهان یکی از خدماتی است که مجموعه ما بصورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه کرایه از تهران و سایر شهر های کشور در اختیار شما قرار میدهد . حمل و نقل تخصصی برای نقاط مختلف استان اصفهان با استفاده از انواع کامیون و تریلی و خاور انجام میشود .  خدمات گسترده باربری به اصفهان با انواع خودروهای باربری تحت پوشش بیمه نامه نیز میباشد. برای حمل بار به اصفهان ، شرکت ما همه روزه حمل و نقل انواع کالا و محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی را در اسرع وقت با ناوگان گسترده ارائه می نماید و حمل و نقل همه نوع بار و کالاهای مجاز انجام خواهد شد.

 • حمل اثاثیه و لوازم منزل
 • حمل کالاهای تجاری و صنعتی
 • حمل انواع دستگاه های صنعتی و کارخانجات
 • حمل و نقل مواد اولیه تولیدی ها
 • حمل قطعات سنگین و فوق سنگین به اصفهان

باربری به اصفهان بصورت همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه از همه شهر ها و استان های کشور انجام میشود . تنها کافیست با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید و خدماتی متمایز را تجربه کنید.

حمل بار به اصفهان با چه کامیون هایی انجام میشود ؟

شرکت ما برای ارسال بارهای شما از تمامی مناطق به اصفهان ، انواع کامیون را در اختیارتان قرار میدهد. کامیون ها دارای انواع مختلفی می باشند که بر اساس نیاز و ابعاد و شرایط بار شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت. شما می توانید پس از بررسی و شناسایی نوع بار درخواست کامیون خود را برای ارسال به اصفهان ثبت نمایید.

 • حمل بار به اصفهان با کامیون ۱۵ تن جفت محور
 • حمل بار به اصفهان با کامیون ۱۰ تن تک محور
 • حمل بار به اصفهان با کامیون ۹۱۱

حمل بار با کامیون ۱۰ تن

کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد که ابعاد و توان مناسب آن سبب شده روزانه حجم زیادی از انواع بار با استفاده از این کامیون به اصفهان ارسال شوند. حمل بار به اصفهان با کامیون تک معمولا برای حمل بارهای تجاری و صنعتی انجام میشود و ابعاد این کامیون بصورت زیر میباشد :

 • طول اتاق بار = ۵ متر و ۸۰
 • عرض اتاق بار ۲ متر و ۱۰ سانت
 • توان حمل بار = ۱۰ تن

برای حمل بار به اصفهان با کامیون ۱۰ تن ، مجموعه ما همه روزه بهترین خدمات را با ارزانترین تعرفه ها در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست محموله شما با کامیون تک سازگاری داشته باشد .

حمل بار با کامیون ۱۵ تن

برای حمل بارهایی که دارای وزن و ابعاد کمی بزرگتر و سنگین تر از ۱۰ تن هستند ، کامیون ۱۵ تن یا جفت مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون برای جابجایی بارهای سنگین بسیار مناسب است و همه روزه برای حمل بار به اصفهان مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد و شرایط این نوع کامیون بصورت زیر میباشد :

 • طول اتاق بار = ۶ متر و ۸۰
 • عرض اتاق بار ۲ متر و ۳۰ سانت
 • توان حمل بار = ۱۵ تن

    علاوه بر این ، یک نوع کامیون به نام ۹۱۱ نیز با توان حمل ۵/۵ تن موجود میباشد که مابین انواع کامیونت و کامیون ۱۰ تن می باشد. برای حمل بار به اصفهان با کامیون ، شرکت ما از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . حمل و نقل سریع و ارزان را با ما تجربه کنید .

باربری تهران به اصفهان نیز یکی از خدماتی است که روزانه در سرویس های زیادی به هموطنان گرامی ارائه میشود . یک تماس با کارشناسان ما کافیست.

تریلی کفی و ترانزیت به اصفهان

ما برای ارائه خدمات حمل بار به اصفهان  ، انواع تریلی را برای بارهای سنگین و فوق سنگین در اختیار شما قرار میدهیم تا امکان  حمل بارهای سنگین و فوق سنگین به اصفهان برای شما عزیزان فراهم گردد. از آنجایی که تریلی ها بر اساس نیاز شما و با توجه به نوع بار و ابعاد آن مورد استفاده قرار میگیرند ، میبایست اطلاعات کافی در خصوص نوع بار در اختیار کارشناسان ما در باربری اصفهان قرار گیرد تا مناسب ترین خودروی باربری به شما ارائه شود.  تریلی توان حمل بار تا ۲۳ تن را دارد که به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرد و برای حمل بارهای فوق سنگین نیز میتوانید از تریلی کمرشکن با بیمه کامل استفاده نمایید.

 • تریلی کفی
 • تریلی بغلدار
 • تریلی ترانزیت چادری

تمامی تریلی های نام برده شده ظرفیت حدود ۲۳ تن دارند اما نوع اتاق بار آنها دارای تفاوتی هستند . تریلی کفی به صورت یکپارچه می باشد اما تریلی بغلدار دارای کناره هایی در اطراف آن می باشد. برای حمل بار به اصفهان با تریلی ، می توانید محموله های سنگین و فوق سنگین را با کمرشکن جابجا نمایید . حمل و نقل محموله های بزرگ و ترافیکی از ویزگی های شرکت ما است.

حمل بار با تریلی کفی

تریلی کفی یکی از تریلی ها بسیار پرکاربرد در حمل و نقل بین شهری بار و کالا است که برای حمل بار به اصفهان مجموعه ما روزانه تعداد زیادی از تریلی کفی را در اختیار شما قرار میدهد . تریلی کفی توان حمل بار های مختلفی دارد که همین امر موجب شده پر استفاده ترین خودروی باربری نیز باشد.  تریلی کفی امکان حمل انواع بارهای زیر را دارد :

 • محموله های روی پالت ( مانند اب معدنی ، آب میوه و . . . )
 • کیسه مواد ( کیسه جامبو )
 • انواع دستگاه های خط تولید
 • انواع کانکس و . . . .

برای حمل بار به اصفهان با تریلی ، مهمترین موضوع انتخاب تریلی متناسب با نوع محموله است که سبب افزایش ایمنی و انتقال صحیح و سریع و ایمن محموله میشود .

حمل بار با تریلی ترانزیت چادری

تریلی ترانزیت نیز درواقع مانند کامیون مسقف در ابعاد یک تریلی می باشد و برای حمل بار های تجاری بسیار مناسب است . محموله هایی که بصورت بسته بندی هستند و حمل آنها حساسیت بیشتری دارد با استفاده از تریلی ترانزیت به نقاط مختلف اصفهان ارسال میشوند.   تریلی ترانزیت برای حمل بار به اصفهان بصورت همه روزه از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد. تریلی ترانزیت قابلیت بارگیری با استفاده از لیفتراک را نیز دارد.

 • عرض اتاق بار : حدود ۲ متر و ۵۰
 • طول اتاق بار : ۱۳ متر و ۶۰ سانت
 • ارتفاع اتاق بار : ۲ متر و ۷۰ الی ۸۰ سانت

برای حمل بار به اصفهان با تریلی ترانزیت چادری ، باید ابتدا از شرایط محل بارگیری و تخلیه و امکان تردد این تریلی مطمئن شد .

حمل بار با تریلی بغلدار ( لبه دار )

تریلی بغلدار در واقع یک تریلی کفی دارای دیواره می باشد که برای حمل محموله های با مکان ریزش مورد استفاده قرار میگیرد . حمل محموله هایی مانند ضایعات آهن ، چوب و . . . با استفاده از این تریلی در اسرع وقت انجام میشود . برای حمل بار به اصفهان با تریلی بغلدار ، آنی بار همه روزه خدمات باربری را تحت پوشش بهترین بیمه نامه به شما عزیزان ارائه می نماید .

    طول اتاق بار = از ۱۲ متر تا ۱۳ متر و ۶۰

    عرض اتاق بار  = حدود ۲ متر و ۵۰

    ارتفاع دیواره = ۸۰ سانت الی ۱ متر

    توان حمل بار = حدود ۲۳-۲۴ تن

باربری به اصفهان با تریلی بغلدار برای محموله هایی نظیر محموله های فله ای ( گندم ، کود ، ضایعات آهن و . . . ) نیز انجام می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا