خرید فیروزه کوبی اصفهان، خاتم کاری و ظروف ملیله کاری از فروشگاه صنایع دستی کاسب خان

راهنمای جامع خرید انواع صنایع دستی اصفهان

خرید صنایع دستی اصفهان شامل انواع ظروف میناکاری , فیروزه کوبی , ملیله کاری , خاتم کاری و بیش از 50 نوع محصول ساخته شده توسط دستان هنرمندان این شهر است. شما می توانید بر اساس سلیقه و چیدمان منزل خود از این ظروف زیبا بهره برده و با تلفیق هنر ایرانی در خانه های مدرن امروزی دکوراسیون های زیبایی بوجود آورد. خرید صنایع دستی اصفهان در تهران برای آپارتمان های کوچک می تواند به زیباتر شدن محل زندگی و حس شادابی و طراوت آنجا بیانجامد. جهت خریدو قیمت فیروزه کوبی در اصفهان، خرید و قیمت خاتم کاری در اصفهان و خرید فیروزه کوبی در فروشگاه صنایع دستی پارسیان اصفهان با ما تماس بگیرید و یا به وبسایت ما مراجعه نمایید.

 خرید فیروزه کوبی

فیروزه کوبی که به هنر فیروزه نشانی هم معروف است با قدمتی حدود 80 سال هنوز در لیست صنایع دستی ایران می درخشد. زادگاه این هنر که به شهر نیشابور مشهد باز می گردد در واقع با هدف استفاده از سنگ های فیروزه تکه شده و غیر قابل استفاده پدید آمد تا بتوان با بهسازی، ارزش کاربردی و هنری پیدا کنند. انتقال این هنر از مشهد به اصفهان و ادامه پیدا کردن به دست هنرمندان و اساتید ماهر اصفهانی در زنده ماندن این هنر نقش بسزایی داشته و حتی پس از آن شاهد نوآوری و ابتکارات مختلف نیز بوده ایم. فیروزه کوبی اصفهان در قالب ظروف مختلف مثل گلدان، قندان، آینه، بشقاب و غیره تولید می شوند.

کیفیت سنگ فیروزه و اصالت آن، استفاده از سنگ های با ضخامت و اندازه مناسب برای پوشاندن ظروف مسی، ضخامت ورقه مسی و هنر دست استاد فیروزه کوب همگی در مرغوبیت ظروف فیروزه کوبی دخالت دارند. برای خریداران عادی تشخیص سنگ اصل فیروزه از غیر اصل کار دشواری است به همین دلیل باید فروشگاه معتبر انتخاب کنید و با خیال راحت به خرید بپردازید. ما به شما فروشگاه کاسب خان را توصیه می کنیم. فروشگاه صنایع دستی کاسب خان از مناسبترین ورقه مسی با ضخامت عالی برای فیروزه کوبی استفاده می کند. سنگ های فیروزه از نیشابور هستند و شناسنامه سنگ را به همراه محصول دریافت خواهید کرد.

فروشگاه صنایع دستی کاسب خان تولید کننده ظروف دست ساز هنری برای استفاده شخصی و تهیه هدایای تبلیغاتی خاص می باشد.محصولات کاسب خان شامل ظروف میناکاری روی مس،میناکاری روی سفال،خاتم کاری،فیروزه کوبی،قلمزنی،ملیله کاری،الماس تراش،تشعیر،مس و پرداز،ترمه،نقره نما،مینیاتور،ظروف مسی و … می باشد. شما می توانید خرید صنایع دستی اصل را با ما تجربه کرده و در صورت خرید عمده صنایع دستی، از تخفیف های ویژه نیز برخوردار شوید. قیمت ظروف صنایع دستی عرضه شده در فروشگاه آنلاین مانند قیمت های بازار اصفهان در نظر گرفته شده است.

بر روی ظروف فیروزه کاسب خان هیچ گونه اثری مثل برجستگی، زبری و یا تیرگی و مات شدگی نخواهید دید. به عبارتی دیگر کاسب خان کیفیت و ماندگاری تمامی محصولات فیروزه کوبی خود را تضمین می کند چرا که معتقد است فروش صنایع دستی با کیفیت حق خریداران است و باید رضایت کامل مشتریان گرفته شود. فروشگاه کاسب خان یکی از کامل ترین مجموعه های محصولات فیروزه کوبی را در اختیار دارد. این محصولات به صورت تکی و عمده به فروش می رسند. خرید تکی فیروزه کوبی با هدف تزئین منزل و دکوراسیون و خرید عمده به فرم هدایای تبلیغاتی و تندیس های مناسبتی برای سازمان و شرکت های مختلف انجام می پذیرد. شرکت های مختلف کشور می توانند با خرید عمده محصولات فیروزه کوبی کاسب خان تخفیف های بیشتری بگیرند و حتی پلاک تجاری خود را بر روی بدنه تندیس یا بسته بندی آن درج کنند.

خرید خاتم کاری

خاتم کاری ایران با اصالت شیرازی است که در آن زمان ها فقط بر روی چوب انجام می شده است. چوب های بکار رفته مرغوبیت بسیار بالایی داشته اند تا هم قطعات خاتم به خوبی روی آن قرار بگیرند و هم تحت تأثیر رطوبت و نفوذ آب نباشند. در دوره صفویه این هنر به اصفهان هم منتقل شد و از آن زمان، دو شهر شیراز و اصفهان را به عنوان بهترین مراکز ساخت ظروف و محصولات خاتم کاری اصفهان می دانند. محصولات خاتم سازی شیراز و اصفهان تفاوت چندانی ندارند اما در همه فروشگاه های صنایع دستی هم به فروش نمی رسند.

اگر به دنبال بهترین محصولات خاتم کاری شده می گردید و مرغوبیت و ماندگاری بالای آنها برای شما اهمیت زیادی دارد پس انتخاب فروشگاه معتبر حساسیت بیشتری پیدا خواهد کرد. فروشگاه کاسب خان بهترین و متنوع ترین محصولات خاتم کاری کشور را به فروش می رساند. تمامی محصولات خاتم کاری این فروشگاه دارای لایه آستر محافظ، چسب سریشم برای چسباندن قطعات روی زمینه مسی یا چوبی و بهترین و زیباترین مثلث های ساخته شده هستند.

اگر به دنبال خرید ست اداری رومیزی خاتم کاری یا محصولات و لوازم خانگی خاتم هستید و کیفیت و ماندگاری بالا اهمیت دارد فروشگاه کاسب خان در اختیار شماست. تنوع محصولات خاتم کاری به حدی زیاد است که طبق ادعای این فروشگاه، تمامی سلیقه ها را پوشش داده اند. حتی اخیرا محصولاتی مثل هدایای تبلیغاتی با بسته بندی شکیل همراه با ترمه نفیس و یا تندیس های صنایع دستی به مناسبت ها و موضوعات مختلف نیز به فروش می رسند. شما علاقه مندان به هنر و آثار صنایع دستی می توانید به صورت تکی یا عمده خرید کنید. در خریده خاتم کاری، به شما تخفیف ویژه داده می شود و می توانید با چسباندن نشان تجاری بر روی بسته بندی یا جعبه تبلیغاتی، بازاریابی قوی و مؤثر و البته بسیار کم هزینه تری داشته باشید.

خرید ملیله کاری

ملیله کاری را باید یکی از قدیمی ترین صنایع دستی ایران دانست که قدمت آن نزدیک به 3000 سال می رسد. ملیله کاری ابتدا فقط با نقره و طلا انجام می شد. اما امروزه ملیله کاری هم مشابه تمامی صنایع دستی ایران برای نزدیک شدن به سلیقه مشتریان و علاقه مندان خود، تغییراتی را پذیرفته است. یکی از تغییراتی که در ملیله کاری زنجان و اصفهان شاهد هستیم، ملیله کاری با مس است. مردم همیشه به فلز مس بخاطر زیبایی و درخشندگی و رنگ خاص آن علاقه مند بوده اند و همین باعث شده تا هنرمندان و اساتید ملیله کاری به فکر ساخت این ظروف با فلز مس بیفتند.

ظروف ملیله کاری شده با مس قیمت مناسبتری دارند و نگهداری از آنها راحتتر است. خرید ملیله کاری صرفا برای تزئین دکوراسیون داخلی منزل و محل کار است و خانم های خانه دار به دلیل ماندگاری و زیبایی بسیار زیاد، خرید این ظروف را به کالاهای خارجی ترجیح می دهند. خرید از فروشگاه های معتبر به شما تضمین می دهد محصول مرغوبی خریداری خواهید کرد. محصولات ملیله کاری را از فروشگاه کاسب خان خرید کنید. شرکت های مختلف سراسر کشور هم می توانند از محصولات تبلیغاتی ملیله کاری شده همراه با باکس های بسیار زیبا استفاده کنند.

تمامی باکس ها با رنگ بسیار دلنشین و روکش ترمه و تودوزی مخمل تولید شده اند که تضاد رنگ زیبایی با محصولات ملیله کاری ایجاد می کنند. با خرید عمده ملیله کاری از فروشگاه صنایع دستی کاسب خان هم تخفیف بیشتری بگیرید و هم با چسباندن پلاک تجاری خود بر روی بسته بندی محصولات، بازاریابی کم هزینه و تأثیرگذاری را تجربه کنید. ملیله کاری هنری زیبا و دلنشین با گذشت هزاران سال هنوز هنری ارزشمند بشمار می رود.

فیروزه کوبی، خاتم کاری و ملیله کاری از هنرهای محبوب و پرفروشی هستند که برای نزدیک به سلیقه امروزی تغییراتی در تنوع ظروف و محصولات داشته اند. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی با امکان فروش عمده همراه با تخفیف بسیار زیاد و درج نشان تجاری برند تنها بخشی از تغییرات صنایع دستی در جهت افزایش تعداد و رضایت مشتریان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا