اقتصادیکسب و کار برتر ایرانی

خرید مستقیم فرش تشریفات قرمز کاشان از سجاده کارپت کاشان

خرید مستقیم فرش تشریفات قرمز کاشان از سجاده کارپت کاشان: اگر حتی برای یک بار گذرتان به هتل های سطح کشور یا خارج کشور افتاده باشد حتما دیده اید که در تمام هتل ها از فرش تشریفات قرمز یا فرش هتلی استفاده می شود. از آنجا که کاربرد اصلی فرش قرمز در هتل هاست، به فرش هتلی معروف است. البته از فرش قرمز در تالارهای تشریفات، رستوران ها، ورودی مراکز خرید خاص، سمینارها و اجلاس ها نیز استفاده می شود.

فرش تشریفات قرمز هتلی چیست؟

 فرش قرمز ویژه هتل، یکی از سبک های فرش رولی است که به شکل ویژه و اختصاصی برای خریدارانی که قصد مفروش کردن هتل را دارند تولید می شود. معمولا نوع طراحی آن ساده است. تک رنگ و عموما به رنگ قرمز بافته می شود. دارای دو حاشیه است که به رنگ های طلایی، زرد یا سفیدند.

از آنجا که کاشان قطب صنعت فرش است، حتی بسیاری از هتل داران بین المللی نیز ترجیح می دهند فرش قرمز تشریفاتی را از ایران سفارش دهند. هتل های لوکس و خاص برای تغییر فضای هتلشان و نشان دادن شکوه و جلال فضا، از فرش قرمز استفاده می کنند. درست است که فرش قرمز به صورت ساده طراحی می شود، اما در صورت درخواست خریدار، امکان تغییر در طرح آن نیز وجود دارد.

ممکن فضای بعضی از هتل ها بر مبنای رنگ خاصی چیدمان شده باشد. برای مثال پرده های طوسی، مبل های خاکستری، میزهایی که در طیف رنگی خاکستری – طوسی و نقره ای هستند، طبیعتا با فرش تشریفات طوسی پر رنگ که چرکتاب نیز باشد زیباتر می شوند. البته این موارد بستگی به سلیقه خریدار دارد.

فرش تشریفات قرمز کاشان چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجا که رفت و آمد روی فرش قرمز با کفش است، نیاز است که کیفیت و دوام الیاف فرش تشریفات بسیار عالی باشد. همچنین شانه و تراکم فرش قرمز به گونه ای انتخاب شود که در دراز مدت با پاخور بالا، خراب ندیده و آسیب پیدا نکند.بهتر است رنگ فرش تشریفات تیره انتخاب شود تا در اثر رفت و آمد زیاد آلودگی و کثیفی را در خود نشان ندهد. همچنین فرش باید در عین سادگی، مدرن و به روز باشد تا چشم بیننده را به خود خیره کند. چرا که فرش زیبا نشان دهنده توجه و احترامی است که میزبان برای مهمان قائل است. معمولا علاوه بر هتل ها، از فرش قرمز برای میزبانی در فرودگاه ها، ورودی تالارها و سمیناها نیز استفاده می شود.

چرا که پهن کردن این سبک از فرش به فضا رسمیت بیشتری می دهد و احساس مهم بودن و ارزشمندی به مدعوین می دهد. همانطور که می دانید تولید این نمونه از فرش ها به صورت رولی یا متری است، این ویژگی باعث می شود تا رول ها به آسانی جمع شوند و برای شستشو به قالیشویی برده شوند.  همچنین رولی بودن فرش تشریفات، باعث سبکی و راحتی در حمل و نقل آن است.

انواع نخ و الیاف مصرفی برای تولید فرش تشریفات قرمز

امروزه با پیشرفت دستگاه های بافندگی، فرش قرمز با الیاف مختلفی قابلیت تولید دارد. از جمله نخ ویرجین – پلی استر – بی سی اف و اکرولیک. اما اگر می خواهید دوام و استحکام خرید فرش تشریفات شما بسیار بالا باشد، بهتر است از فرش تشریفات اکرولیک که از الیاف مرغوب تولید شده استفاده کنید. این نوع نخ بسیار عالی و با کیفیت بوده و طی سال های سال و با وجود پا خوردن زیاد همچنان طراوت و تازگی خود را حفظ خواهد کرد.

قیمت فرش تشریفات قرمز کاشان

قیمت فرش قرمز هتلی بستگی به عوامل بسیاری دارد. از جمله شانه، تراکم، نوع دستگاه بافندگی، ابعاد مورد نیاز شما و غیره. پس بهتر است قبل از استعلام قیمت تمامی این موارد را به صورت جزئی مشخص کنید تا مبلغ قابل پرداخت به شما اعلام شود.

لازم به ذکر است که قیمت فرش هتلی بر اساس متر مربع محاسبه می شود. برای مثال:

ابعاد طول * ابعاد عرض * قیمت هر متر مربع

شما می توانید با ثبت سفارش خود از کارخانه سجاده کارپت کاشان، بدون واسطه و مستقیم خرید خود را انجام داده و با قیمتی بسیار کمتر نسبت به سایر فروشگاه ها فرش هتلی خود را تهیه کنید.

برای انجام سفارش خود از شرکت سجاده کارپت کاشان، هم می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و از نزدیک طرح ها را ببینید و هم به صورت تلفنی و اینترنتی و با راهنمایی مشاورین متخصص این مجموعه، سفارشتان را نهایی کنید. در این صورت، تمامی طرح ها را می توانید در وبسایت رسمی فرش سجاده ای کاشان ببینید و رنگ دلخواهتان را از میان تنوعی از رنگ و نقش انتخاب کنید.

برای بهترین انتخاب در کنار شماییم (سجاده کارپت کاشان https://sajadecarpet.com

راه ارتباطی با سجاده کارپت: 09133617256 آقای مهندس سلمانی

دکمه بازگشت به بالا