تهیه فرش محرابی از سجاده کارپت کاشان با بهترین کیفیت

 تهیه فرش محرابی از سجاده کارپت کاشان با بهترین کیفیت از سایت سجاده کارپت کاشان خریداری کنید. شرکت سجاده کارپت کاشان با بیش از 25 سال سابقه طراحی و تولید فرش مسجدی در ایران و کاشان توانسته اکثر مساجد کشور را به بهترین شکل ممکن مفروش نمایید. در این مقاله کوتاه می خواهیم شما را با نحوه خرید فرش مسجد از سجاده کارپت کاشان با نشانی اینترنتی https://sajadecarpet.com آشنا کنیم.

دلایل خرید فرش مسجدی از شرکت سجاده کارپت

یکی از دلایل مهم خرید فرش مسجدی از سجاده کارپت کاشان، داشتن کیفیت بالای آن در برابر پاخوردگی بسیار بالا می باشد. زیرا تمام فرش های تولیدی این شرکت به صورت 700 شانه با تراکم 2550 واقعی با نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان بافته می شوند و برای مدت های طولانی در مقابل پاخوردگی بسیار بالا مقاوم هستند. این اصل کیفیت است که باعث شده شرکت سجاده کارپت بتواند رضایت مندی مشتریان خود را حفظ کند.

 انواع طرح فرش سجاده ای در کاشان

در کاشان سه نوع فرش سجاده ای با نام های فرش محرابی، بدون محراب و فرش تشریفات طراحی و بافته می شود، محرابی و بدون محرابی بیشتر در مساجد شیعه و فرش تشریفاتی در مساجد اهل تسنن مورد استفاده قرار می گیرد. در شرکت سجاده کارپت بیش از صد نوع طرح مختلف از فرش سجاده ای وجود دارد که می توانید در بین آن ها طرح مورد دلخواه خود را انتخاب کنید در صورت نیاز می توانید با همکاری کارشناسان، طرح متناسب با سلیقه شما طراحی و تولید شود.

فرش سجاده ای ارزان قیمت آیا واقعیت دارد؟

یکی از تبلیغات سوء که انجام می شود در زمینه فرش سجاده ارزان قیمت در عمل شاید واقعیت داشته باشد اما در کیفیت خیر. شرکت های مختلفی در زمینه تولید فرش مسجد در شهرک سلیمان صباحی آران و بیدگل کاشان ممکن فعالیت داشته باشند و ندانسته و بدون اطلاعات قبلی وارد خرید از این شرکت ها می کنند و با تحقیق دباره متوجه می شوند که در خرید خود اشتباه کرده اند. بیشتر این شرکت ها برای ارزان تمام شدن قیمت از نخ BCF یا پلی استر پنبه استفاده می کنند که به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 بافته می شوند و زیبایی و درخشندگی بسیار بالایی دارند.

اما بعد مدتی استفاده فرش ضخیم می شود و جای زانوهای نماز گزاران به حالت تو رفتگی در می  آیند و در اصطلاح فرش کوبیده شده است و ظاهری بد در فرش مسجد با نخ BCF ایجاد می کند. به همین دلیل تمام کسانی که مجدد دنبال خرید فرش مسجد از سجاده کارپت هستند این موضوع را مطرح می کنند که قبلاً بر اثر نداشتن اطلاعات درست فرشی را انتخاب کرده اند، که پس از مدتی نخ آن کوبیده شده است.

شرکت سجاده کارپت با سابقه 25 ساله خود، این موضوع را در نظر داشته و تمام فرش مسجدی تولید شده توسط این شرکت به صورت 700 شانه تراکم 2550 واقعی با نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان تولید می کند. این نخ با این تراکم و شانه به عنوان فرش نرم شناخته می شود و در برابر پا خوردگی زیاد مقاوم و حالت ارتجاعی دارد.

نحوه تماس با شرکت سجاده کارپت کاشان برای خرید فرش مسجد

برای ارتباط با شرکت سجاده کارپت کاشان از سراسر ایران می توانید به صورت اینترنتی یا حضوری در شرکت تولیدی در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل و کاشان در استان اصفهان مراجعه کنید. یا با سایت اینترنتی این شرکت به آدرس https://sajadecarpet.com مراجعه کنید. یا با شماره تلفن های 09133617256 آقای مهندس سلمانی تماس حاصل فرمایید.

منبع: سجاده کارپت تولید کننده فرش مسجد در کاشان (https://sajadecarpet.com)

دکمه بازگشت به بالا