اجتماعی

کمیته ها و کارگروه های ویژه خدمت به زائرین تشکیل شد

باراناخبر/ قم معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش قم همواره در ارائه خدمات به زائران استان پیشگام بوده است، گفت: این یک دستاورد بسیار جدی و معتبر است. . و مفتخریم که از مناسبت عید نوروز برای خدمت رسانی شایسته به هموطنان خود استفاده کنیم.

سهراب مقدمی معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کوم با تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه فرا رسیدن نیمه شعبانیه و میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: و هست. ایرانیانی که استان کوم و شهر حضرت معصومه سلام الله علیها پذیرای مسافرانی هستند که می خواهند سال جدید خود را با خواهر خورشید هشتم آغاز کنند که فرصت بسیار زیبا و ارزشمندی است. برای همسایگان حضرت معصومه سلام الله علیها.

وی افزود: در آموزش و پرورش استان قم تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به زائران به کار گرفته ایم و با تشکیل ستادهای مختلف در مناطق چهارگانه، اقداماتی در خصوص این مهم انجام شده است.

معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش استان تصریح کرد: از ابتدای اسفند ماه سال جاری برای برنامه ریزی دقیق و خدمات رسانی به میهمانان نوروزی و با توجه به شرایط خاص کرونا، جلساتی با همکاران در دور زدن. و زائرانی را سازماندهی کرده ایم که علیرغم امکانات محدود نتایج خوب و رضایت بخشی داشته اند.

وی افزود: امیدواریم نتیجه این جلسات تقویت هر چه بیشتر در ارائه خدمات به زائران باشد.

مقدم گفت: بر اساس مصوبه استانی ستاد مبارزه با کرونا، مقرر شد با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی، مسافر پذیرش شود. آموزش و پرورش استان تاکنون حدود 265 مدرسه را در قالب تقریبی 2600 کلاس پایه و ضروری آماده کرده است. شی .

وی با ایجاد نمایشگاه های مختلف فرهنگی و معنوی، بروشورهایی با موضوع اعیاد و اعیاد مهدویت و شعبانیه و ماه ضیافت الهی، بنرهای ترویج شعائر معرفتی به ویژه مهدوی با عنوان «همراهی با عشق مهدی، نصب تجهیزات امنیتی» را تهیه کرد. و کپسول های آتش نشانی از جمله پذیرایی از زائران غیرفرهنگی، برگزاری جلسات ویژه متولیان امر و توجیه آنان در تکریم زائران، برگزاری جلسات متعدد با روسای کمیته های اصلی و زیرمجموعه ستادی از دیگر اقدامات قابل توجه این ستاد است و گفت: بسته های فرهنگی و هدایای معنوی و بروشورهای تبلیغاتی مورد استقبال میهمانان و زائران کریمه اهل بیت علیهم السلام قرار می گیرد.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه توفیق خدمت به زائران کریمه اهل بیت علیهم السلام و مسجد مقدس جمکران بسیار جدی و خطیر است. معتبر. گام، ابراز امیدواری کرد که با خدمات رسانی صحیح بتوان رضایت کامل زائران استان را جلب کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا