ورزشی

پشت پرده قرارداد مالی رامین رضائیان با پرسپولیس

دقیقا بعد از شبی که رامین رضاییان در تلویزیون حاضر شد و صحبت های جنجالی انجام داد، مشخص بود که ماندن در جمع سرخپوشان برایش سخت است. بعد از آن هم شایعاتی مبنی بر حضور رضاییان در کمیسیون انضباطی پرسپولیس به گوش رسید.

علیرغم اینکه رضاییان با هم تیمی هایش تند صحبت می کرد، اما صحبت های او در مورد مسائل مالی و اینکه مدعی بازی رایگان برای پرسپولیس شده بود، شایعات زیادی را به همراه داشت. رضاییان که در این فصل از الدحیل قطر جدا شد، همچنان اختلافاتی مانند دوران هدایت برانکو ایوانکوویچ داشت تا این امکان را فراهم کند که فصل آینده او را در تیم دیگری ببینیم. اما اصل ماجرای رضاییان و پرسپولیس چه بود؟

رامین رضاییان فصل گذشته با الدحیل قرارداد 900 هزار دلاری امضا کرد اما سرمربی این تیم اعلام کرد که نیازی به رامین رضاییان ندارد و همین امر باعث شد بازیکن زیر نظر الدحیل به تیم امید این باشگاه اعزام شود.قطر! پس از پیشنهاد رضاییان به پرسپولیس، این بازیکن با گرفتن 650 هزار دلار از قراردادش با این تیم قطری، قراردادش را با الدحیل فسخ کرد و 250 هزار دلار معادل 900 هزار دلار با الدحیل قرارداد با پرسپولیس امضا کرد. دحجلی بسته شد تا بالاخره با این دو قرارداد رسید.

اما پس از پایان فصل مشخص شد که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علاقه ای به تمدید این بازیکن که یک فصل با پرسپولیس قرارداد داشت، ندارد، پست دفاع راست مشخص است. با شرایط فعلی به نظر می رسد خود رامین رضاییان دیگر علاقه ای به تمدید قراردادش با پرسپولیس ندارد، مگر اینکه رامین بخواهد در صورت پیشنهاد قرمزها این بازیکن، چالش جالبی را در پست دفاع راست با اسماعیلی فر آغاز کند. این یک احتمال است، اما یک امکان غیر ممکن است. مشاهدات چیز دیگری می گوید.

256 251

دکمه بازگشت به بالا