عمومی

نویدکیا: یک امتیاز هم به ما امید می‌دهد/مسئولیت اتفاقات با من است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محرم نویدکیا در نشست خبری پس از بازی سپاهان با التعاون عربستان که مساوی بود، گفت: در نیمه اول هر دو تیم به طور منظم بازی کردند و بازی با تساوی دنبال شد اما در نیمه دوم یک گل بسیار غافلگیرکننده گرفتیم و سعی کردیم در حملات با جایگزینی بیشتر ریسک کنیم. .

وی گفت: باید از فرصت های بیشتری استفاده می کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: کمی بدشانس بودیم وگرنه می توانستیم برنده مسابقه باشیم. با این حال حتی همین امتیاز هم ما را به ادامه تلاش در دو بازی آینده امیدوار می کند.

وی در خصوص مفاد داوری گفت: من نباید در مورد داوری اظهار نظر کنم و صحت ندارد اما یک سری بحث های داوری است که باید کارشناسان درباره آن صحبت کنند.

بازیکنان تمام تلاش خود را کردند

نویدکیا با اشاره به وضعیت مهاجمان سپاهان تصریح کرد: دو بازی مهم قبلی را باختیم و فشار زیادی روی بازیکنان بود که با تلاش زیاد و آمادگی خوب وارد مسابقات شدند اما تاثیر بازی های قبل. تیم را از شرایط ایده آل خارج کرد.

وی تاکید کرد: بازیکنان با این بازی نشان دادند که شایسته صعود هستند اما نیاز به هوش و تمرکز بالا و استفاده از فرصت ها دارد. از بازیکنان برای کار خستگی ناپذیرشان تشکر می کنم. من مسئول این حوادث هستم و باید پاسخگو باشم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با تدبیر وارد بازی شدیم اما گلزنی در دقایق ابتدایی نیمه دوم برنامه ما را به هم زد. می توانستیم زودتر تعویض کنیم، اما همه بازیکنان به خوبی در زمین ظاهر شدند و به آنها فرصت دادیم تا شانس خود را امتحان کنند. از طرف دیگر نمی توان تغییرات زیادی در تیم ایجاد کرد زیرا ممکن است سازماندهی تیم از بین برود.

دکمه بازگشت به بالا