حوادث

جستجو برای یافتن دومین کودک غرق شده در رودخانه هراز

باراناخبر/مازندران رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل در حالی خبر از غرق شدن یک کودک ۹ساله پیش از ظهر شنبه ۲۴ تیرماه در رودخانه هراز خبر داد که صبح امروز هم پیکر بی جان یک پسر ۱۲ ساله غرق شده از این رودخانه پیدا شده بود.

جمشید نیکزاد به خبرنگار باراناخبر گفت: عملیات جستجوی این کودک ۹ ساله که همراه خانواده خود در حاشیه رودخانه هراز برای استراحت اسکان داشتند و به داخل رودخانه پرت شده بود، انجام شد.

وی افزود: در ساعت  ۹ و ۱۵ دقیقه صبح امروز با اعلام خبر از طریق مرکز ۱۱۲ با جمعیت هلال احمر مبنی بر غرق شدن کودک ۱۲ ساله در رودخانه خروشان هراز در حدفاصل روستای آب اسک بخش لاریجان شهرستان آمل، بلافاصله تیم های امداد و نجات پایگاه های رینه و گزنک و یک تیم پشتیبانی از شهرستان آمل اعزام شدند.

جستجو برای یافتن دومین کودک غرق شده در رودخانه هراز

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد، تیم های امداد و نجات کوهستان، دهیاری و نیروهای مردمی هم در این جستجو برای پیدا کردن این کودک همکاری کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه تاکنون اثری از کودک ۹ ساله پیدا نشده اما جستجوی تیم های حاضر در منطقه ادامه دارد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اینکه این سومین غرق شدگی امسال در رودخانه هراز در چهارماهه امسال است، از همه مسافران و گردشگران تقاضا کرد در صورتی که حاشیه رودخانه هراز را برای استراحت خود و خانواده انتخاب می‌کنند مراقب کودکان خود باشند.

رودخانه هراز یکی از رودخانه های پرآب در مازندران است که از سرچشمه های کوه دماوند سرچشمه می‌گیرد و پس از عبور از مسیر جاده هراز، شهرآمل و روستاهای پایین دست به شهر سرخرود در شهرستان محمودآباد منتهی و به دریای خزر سرازیر می شود.

انتهای پیام

جستجو برای یافتن دومین کودک غرق شده در رودخانه هراز

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا