عمومیکسب و کار برتر ایرانی

از کجا چاپ بنر نمایشگاهی سفارش دهیم؟

در روزهای منتهی به نمایشگاه‌های بین‌المللی، دغدغه اصلی صاحبان مشاغل و کسب و کارها این است که بنر نمایشگاهی خود را از کدام چاپخانه سفارش دهند که علاوه بر کیفیت عالی، قیمت بسیار مناسبی هم داشته باشد. عموماً وقتی صحبت از نمایشگاه و چاپ بنر نمایشگاهی می‌شود، اغلب مردم ذهنشان به ‌سمت نمایشگاه بین‌المللی تهران، مصّلی یا شهر آفتاب خطور می‌کند. در حالی بنرهای نمایشگاهی می‌تواند در قالب نمایشگاه‌های محلی، منطقه‌ای، ملی، عمومی یا تخصصی چاپ شود.

هدف اصلی بنرهای نمایشگاهی اطلاع‌رسانی است، به همین دلیل این ابزار تبلیغاتی در مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد مانند درهای ورودی نمایشگاه، مسیرهای تردد بازدید کنندگان، درهای ورودی سالن‌ها و داخل راهروها نصب می‌شوند. اگر نمی‌دانید که از کدام چاپخانه بنر نمایشگاهی سفارش دهید، تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید. زیرا در این مطلب قصد داریم شما را با انواع بنرهای نمایشگاهی و بهترین مرکز برای سفارش چاپ بنر نمایشگاهی آشنا کنیم.

با انواع بنرهای نمایشگاهی آشنا شوید

وقتی در فضای باز نمایشگاه قدم می‌زنید، قطعاً بنرهای با اندازه‌های بسیار بزرگ و گاهی بسیار کوچک در گوشه و کنار نمایشگاه توجه شما را به خود جلب کرده باشد. این بنرهای نمایشگاهی در انواع مختلف برای اهداف اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی به چاپ می‌رسند. در ادامه به معرفی انواع چاپ بنرهای نمایشگاهی می‌پردازیم:

1.       بنر عرض 3 متر

بنر عرض 3 متر را می‌توان یکی از ابزارهای تبلیغاتی در فضای باز و نمایشگاهی دانست که می‌توان از آن برای تبلیغات محیطی، معرفی شرکت‌ها، برندها، محصولات و خدمات کسب و کارها استفاده ‌کرد. این ابزار تبلیغاتی از جنس PVC است و بر اساس کاربردهای متفاوت تا عرض‌های 3.20 تولید می‌شوند.

بنرها به ‌خاطر جنس و نوع متریال ساخته ‌شده، کاملاً ضد آب بوده و نسبت به خراشیدگی سطحی، تا خوردگی، حرارت، فشار و کشش بالا، مقاوم هستند. قیمت تمام‌ شده چاپ بنر عرض 3 متر، بسیار پایین‌تر از سایر متریال‌های چاپ محیطی می‌باشد، به همین دلیل از محبوبیت بالایی برای تبلیغات محیطی برخوردار است.

کاربردهای بنر عرض 3 متر

 • نصب بنر عرض 3 متر در مکان‌های شلوغ و پر از تردد بازدید کنندگان
 • در حاشیه خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، آزاد راه‌ها و جاده‌های منتهی به نمایشگاه
 • جهت خوشامدگویی و تقدیر و تشکر از بازدید کنندگان
 • معرفی محصولات جدید و تبلیغات مؤثر در سر در سالن‌های همایش، کنفرانس و سمینارها
 • اطلاع‌رسانی به افراد نا آشنا با سالن‌ها و مسیرهای تردد در نمایشگاه

2.       بنر عرض 5 متر

چاپ بنر عرض 5 متر، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات محیطی است که به بنر عرض بالا یا لارج فرمت هم شهرت دارد. این نوع ابزار تبلیغاتی معمولاً در بیلبوردها و تابلوهای بزرگ تبلیغات شهری نصب می‌شوند و نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات محیطی پتانسیل جذب مخاطب بیشتری را دارد.

جنس و نوع متریال چاپ بنر عرض 5 کاملاً ضدآب بوده و نسبت به خراشیدگی سطحی، تاخوردگی، فشار و کشش، بسیار مقاوم و بادوام است. این ابزار تبلیغات محیطی بهترین گزینه برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات محیطی از جمله بیلبوردهای تبلیغات نمایشگاهی، اعلان‌های چاپی درون‌شهری و تابلو سر درب فروشگاه‌ها محسوب ‌می‌شود.

کاربردهای بنر عرض 5 متر

 • نصب بنر بیلبوردهای بزرگ تبلیغاتی در داخل محوطه نمایشگاه
 • نصب بنر عرض عرض 5 متر در عرشه و پل‌های هوایی، خیابان‌ها، اتوبان‌ها و بزرگراه های منتهی به نمایشگاه
 • چاپ عکس افراد و شخصیت‌های معروف روی بنرها به‌ منظور تبلیغات، اطلاع‌رسانی و…
 • تبلیغات هر چه بهتر محصولات و خدمات با بنر نمایشگاهی
 • نصب بنر لارج فرمت در کنار جاده‌ها جهت اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی، همایش‌ها و اجلاس‌های مختلف داخلی و خارجی

3.       بنر استند

بنر استند یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات محیطی نمایشگاهی است. این ابزار تبلیغاتی دارای ابعاد استاندارد بوده و امکان تعویض بدنه و قرار دادن بنر جدید بر روی پایه قدیمی را دارد. بنر استند را می‌توان در فضاهای داخلی و خارجی نمایشگاه هم استفاده‌ کرد، زیرا فضای کمی را اشغال می‌کند و در صورت لزوم می‌توانید به ‌راحتی آن را جمع کنید. سبک بودن، نصب آسان، قابلیت جابه‌جایی و سهولت در تعویض از جمله مزایای این ابزار تبلیغاتی است.

کاربردهای بنر استند

 • جهت خیر مقدم، خوشامدگویی و اعلام زمان برگزاری نمایشگاه به بازدید کنندگان
 • تبلیغات محیطی در ورودی نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و کنفرانس‌ها
 • بهترین نوع تبلیغات برای شرکت‌ها و مؤسسات
 • جهت اطلاع‌رسانی و تبلیغات در فضای بیرونی نمایشگاه‌ها یا خیابان‌ها
 • امکان معرفی و تبلیغات کسب و کارهای مختلف

4.       چاپ فلکس

چاپ فلکس، یکی از بهترین و پرکاربردترین ابزارهای تبلیغات محیطی است که برای تبلیغات فضای بیرونی نمایشگاه‌ها، تبلیغات روی ساختمان‌ها و تابلوهای عابر پیاده مورد استفاده قرار می‌گیرد. تابلو فلکس به‌ خاطر خاصیت عبور دهی نور، انعطاف‌پذیری بالا و جلوه‌های بصری متنوع و زیبا، طرفداران زیادی را به‌ سمت خود جلب کرده ‌است. چاپ سبحان یکی از متخصصین چاپ فلکس در تهران است. چنانچه قصد دارید تبلیغات شما بهتر نظر بازدید کنندگان را جلب کند، چاپ فلکس بهترین گزینه برای شماست.

کاربردهای چاپ فلکس

 • یک گزینه عالی برای تبلیغات فضای باز نمایشگاهی کسب و کارها
 • چاپ فلکس لارج فرمت غول‌پیکر و نصب آن در بیلبوردهای بزرگ و تابلوهای سر درب نمایشگاه‌ها
 • نصب تابلوهای تبلیغات محیطی کسب و کارها در مسیرهای پرتردد و شلوغ نمایشگاه
 • جهت اطلاع‌رسانی گسترده همایش‌ها و نمایشگاه‌ها
 • بهترین گزینه برای استفاده در تابلوهای بک لایت یا تابلوهای با نورپردازی خارجی

5.       بنر دو طرفه

یکی از بهترین محصولات تبلیغات محیطی، چاپ بنر دو طرفه یا استرابورد است. چاپ بنر بر روی هر دو سطح بنر انجام ‌می‌شود و معمولاً در مکان‌های پرتردد مانند فضاهای نمایشگاهی، وسط پارک‌ها، جاده‌های دو طرفه یا بلوا رها قرار می‌گیرد تا مخاطبانی که در هر دو طرف در حال مسیر تردد هستند بتواند پیام هر دو طرف را به ‌راحتی مشاهده کنند.

کاربردهای بنر دوطرفه

 • استفاده از چاپ بنر دو طرفه برای تبلیغات هر چه بهتر در ورودی درهای نمایشگاه
 • نصب بنر دوطرفه در کنار جاده‌های منتهی به نمایشگاه جهت مطلع کردن بازدید کنندگان
 • معرفی محصولات جدید و هرگونه تبلیغات محیطی به‌ صورت معلق و آویزان در فضا
 • استفاده از لمپوست بنر در اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها و خیابان‌های محوطه نمایشگاه
 • بهترین ابزار تبلیغاتی برای تقسیم‌بندی فضاهای خارجی نمایشگاه

چاپ سبحان؛ بهترین مرکز سفارش چاپ بنر نمایشگاهی

در این مطلب به ‌طور مفصل با انواع بنرهای نمایشگاهی و کاربردهای هر کدام از آن‌ها آشنا شدیم. بنابراین اگر به ‌دنبال بهترین مرکز برای سفارش چاپ بنر نمایشگاهی هستید، پیشنهاد ما به شما مرکز تخصصی چاپ سبحان است. این مجموعه مجهز به جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ دنیا، همراه تیمی کاملاً حرفه‌ای و کار آزموده، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است.

از جمله خدمات محیطی چاپ سبحان می‌توان به چاپ استیکر، چاپ فلکس، چاپ فلکس عرض 5 متر، چاپ وینیل و چاپ مش اشاره کرد. جهت استعلام قیمت انواع بنرهای نمایشگاهی و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن 22736203-021 تماس حاصل فرمائید.

اگر یک همایش یا نمایشگاه در پیش دارید و نیاز به چاپ بنر نمایشگاهی دارید می‌توانید به سایت چاپ سبحان https://sobhanprint.com مراجعه کنید و یک بنر ایده‌آل برای جلب توجه مخاطبین سفارش دهید.

دکمه بازگشت به بالا