اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

مروری بر سریعترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام

خرید فالوور فعال واقعی

خرید فالوور فعال اینستاگرام بدون ریزش یکی از مهم ترین مسائلی می باشد که ذهن تمام افرادی که به کار در اینستاگرام مشغول هستند را فراگرفته است. این نگرانی زمانی بیشتر می شود که خرید فالوور به انواع مختلفی مانند خرید فالوور واقعی فعال ایرانی، خرید فالوور ایرانی، خرید فالوور واقعی اینستاگرام و… تقسیم می شود.

آشنایی با خرید فالوور

فالوور مهم ترین چیزی است که می تواند پیج اینستاگرام شما را رشد دهد و همواره شما باید به دنبال راهی باشید که فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. یکی از بهترین راه ها خرید فالوور از انواع مختلف مانند خرید فالوور ارزان، خرید فالوور 100 درصد واقعی، خرید فالوور اینستاگرام ارزان می باشد.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام وب سایتی به نام مای ممبر است که خدمات بسیار زیادی دیگری نیز به فروش می رساند.

به عنوان مثال اگر شما به خرید لایک نیاز داشتید می توانید وارد وب سایت مای ممبر شده و خرید لایک اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید لایک واقعی، خرید لایک ارزان، خرید لایک ایرانی را انجام دهید.

همچنین در کنار این خدمات شما می توانید از وب سایت مای ممبر خرید ویو اینستاگرام از انواع مختلف که عبارتند از خرید ویو استوری، خرید ویو پست اینستاگرام بازدید اینستاگرام را انجام بدهید.

همه چیز درباره خرید فالوور فعال اینستاگرام

از چه وب سایت‌هایی خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ فالوور بگیر اینستاگرام به چه معناست؟ خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش یعنی چه؟ اینستاگرام را می‌توان یکه تاز شبکه‌های اجتماعی حال حاضر ایران در نظر گرفت. این شبکه اجتماعی با ارائه خدمات جالب و رایگان توانسته است طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران برای خود فراهم آورد. به دلیل محبوبیت زیاد و همچنین استفاده زیاد کاربران از این شبکه اجتماعی عموما بازخورد بسیار زیادی را می‌توان از این شبکه اجتماعی انتظار داشت. لازمه انجام تبلیغات در اینستاگرام پیدا کردن صفحه‌های مناسب با تعداد فالوور و لایک بالا است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

فالوور به چه معناست از مهم‌ ترین و رایج ‌ترین اصطلاحاتی که عموما بین استفاده کنندگان اینستاگرام رایج است، اصطلاح فالوور است. این اصطلاح را می‌توان یکی از رقابتی ترین اصطلاحات این شبکه اجتماعی محبوب دانست. این کلمه در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده است. انگلیسی زبان‌ها عموما به دنبال کنندگان یک حزب، طرز فکر و یا عقیده فالوور می‌گویند. حال این کلمه در شبکه اجتماعی اینستاگرام از همین مفهوم گرفته شده است. ما در اینستاگرام به افرادی که صفحه‌ای را دنبال می‌کنند؛ فالوور می‌گوییم. اطلاع یافتن از این اصطلاحات به شما کمک خواهد کرد که به یک دید کلی و مناسب از این شبکه اجتماعی دست یابید.

رقابت بر سر تعداد فالوور

از موضوعات رقابتی در اینستاگرام تعداد فالوورهای هر صفحه یا شخص است. هر چه تعداد فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن صفحه در نزد دیگران بیشتر خواهد بود. روش‌ها و راه‌های مختلفی برای افزایش تعداد فالوور وجود دارد. از چیدن استراتژی محتوای مناسب تا خرید فالوور، این موارد به شما کمک خواهد کرد تا به درستی بتوانید راه مناسب برای افزایش فالوور خود را پیدا کنید. برای افزایش تعداد فالوور و همچنین لایک می‌توانید اقدام به خرید لایک اینستاگرام نمایید.

دسته بندی‌ پیج‌های اینستاگرام

صفحه‌های اینستاگرام در سه حالت کلی می‌توانند قرار بگیرند. شما باید با توجه به نحوه استفاده و همچنین نوع استفاده خود اقدام به انتخاب یکی از سه مورد توضیح داده شده در ادامه بگیرد.

  • پروفایل‌های خصوصی
  • پروفایل‌های عمومی
  • پروفایل‌های تجاری

همان طور که از نام این پروفایل‌ها مشخص است در پروفایل خصوصی هر گونه درخواست برای دنبال کردن باید توسط ادمین صفحه پاسخ داده شود و برای دیدن پست‌ها فرد باید حتما جزو دنبال کنندگان شما باشد. در پروفایل‌هایی عمومی نیازی به فالوو کردن برای دیدن پست‌ها نخواهد بود. پروفایل‌های تجاری علاوه بر امکانات پایه دیگر پروفایل‌ها، آمارهای جالبی به شما از قبیل تعداد نمایش، تعداد بازدید یکتا و مواردی دیگر را به شما نمایش خواهد داد. توجه داشته باشید که شما به هیچ وجه نخواهید توانست اکانت‌های خصوصی را در حالت تجاری قرار دهید.

چرا تبلیغات در اینستاگرام؟

از آنجایی که اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی حال حاضر ایران تبدیل شده است؛ و عموم افراد جامعه از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. تبلیغات در این شبکه اجتماعی از رونق و بازدهی بالایی برخوردار است. به همین منظور اکثر پیج‌های محبوب اقدام به درج تبلیغات در صفحه خود می‌کنند. جالب است بدانید که هزینه انتشار یک استوری در صفحه‌های پر طرفدار اینستاگرام از یک میلیون شروع می‌شود. در ادامه به توضیح موارد مهم در رابطه با اصطلاحات تبلیغات در این شبکه اجتماعی می‌پردازیم. در هنگام تبلیغ در پیج‌ها توجه داشته باشید که ادمین پیج تعداد فالوور و لایک را به وسیله خرید لایک اینستاگرام افزایش نداده باشد.

فالوور واقعی اینستاگرام

تمام ادمین‌های صفحه‌های اینستاگرام به دنبال روشی برای افزایش فالوور واقعی هستند. اصطلاح فالوور واقعی برای افرادی به کار گرفته می‌شود که به عنوان یک شخص حقیقی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. فالوور واقعی در مقابل فالوور فیک قرار دارد. فالوور واقعی اگر به درستی هدایت شود می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان سرنخ (Lead) و یا حتی جزو خریداران محصول و استفاده کنندگان آن باشد.

فالوور فیک در اینستاگرام

همان طور که گفته شد فالورر فیک در مقابل فالوور واقعی قرار دارد؛ این فالوور‌ها عموما توسط نرم‌ افزارها ساخته می‌شوند و از این فالوورها نمی‌توان انتظار تعامل با صفحه را داشت. به نوعی می‌توان فالوور فیک را بادمجان دور قاب چین دانست. این فالوورها هیچگونه ارزشی برای شما نخواهند داشت به جزو افزودن تعداد فالوورهای شما.

پس اگر در شروع راه هستید می‌توانید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور کنید. هستند وب سایت‌ها و نرم افزارهایی که می‌توان با استفاده از آن فالوور رایگان دریافت نمایید. فالوور فعال در اینستاگرام از انواع دیگر اصطلاحاتی که در مورد اینستاگرام به کار می‌رود می‌توان به فالوور فعال اشاره کرد. حال سوالی که باید به آن پاسخ داد این است که ما چرا نیاز فالوور فعال داریم؟ فالوور فعال به فالوورهای گفته می‌شود که میزان قابل قبولی فعالیت روزانه در اینستاگرام دارد. این کاربران عموما اعمالی مانند:

  • لایک کردن پست و حتی پست‌های اکسپلور
  • درج کامنت در نوشته‌ها
  • دیدن استوری پیج‌ها و دیگران
  • بازدید ویدیو‌ها
  • عوض کردن عکس پروفایل به صورت متناوب
  • گذاشتن پست و استوری در حساب خود

و … را به صورت روانه انجام می‌دهند. این گونه فالوورها را می‌توان با نام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از آن یاد کرد.

خرید فالوور ایرانی

از آنجایی که ما در کشور ایران زندگی‌ می‌کنیم پس نیازی به خرید لایک و خرید فالوور غیر ایرانی نخواهیم داشت. ما به عنوان یک کسب و کار فعال در کشور ایران باید تمام تمرکز و هدف خود را روی مخاطبانی قرار دهیم که در ایران زندگی می‌کنند؛ چرا که این مخاطبان به احتمال زیاد جزو مشتریان بالقوه ما هستند. ما در وب سایت مای ممبر توانسته‌‌ایم هم اکنون خرید فالوور اینستاگرام ارزان ایرانی را برای شما همراهان عزیز فراهم آوریم. لازم به توضیح است به دلیل ایرانی بودن فالوورها از این نوع فالوور به عنوان خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم یاد می‌شود. اگر خواهان افزایش فروش و همچنین کسب سود بیشتر در کسب و کار مبتنی بر اینستاگرام خود هستید، لازم است حتما نسبت به خرید فالوور واقعی ایرانی اقدام نمایید. این فالوورها می‌توانند میزان قابل توجه‌ای تعامل را برای صفحه شما به ارمغان بیاورند.

تعامل با دیگران

از جمله روش‌های مناسب برای افزایش لایک و فالوور می‌توان به تعامل با دیگران اشاره کرد. یک قانون اصلی و مهم در اینستاگرام وجود دارد و آن هم ایجاد ارتباط و رابطه است. این شبکه اجتماعی بر اساس پیاده سازی شده است. اگر به دنبال روشی بدون هزینه و مطمئن برای افزایش لایک هستید؛ استفاده از تعامل با دیگران به شما پیشنهاد می‌شود.

راهنمای خرید فالوور اینستاگرام

راهنمای خرید فالوور اینستاگرام، اینستاگرام را می توان یک گردش و سیر در تصاویر اشتراکی دانست که با استفاده از سیستم عالی آن می تواند لحظات خاص شما را ثبت کند و باعث ارتباط شما با مردم شود. این فضای اشتراکی به صاحبین کسب و کار ها این اجازه را می دهد که فرصت این را داشته باشند تا محصولات و سرویس هایی که دارند را به اشتراک بگذارند و  از این راه به کسب درآمد برسند. اینستاگرام به دلیل داشتن کاربر زیاد و رایگان بودن می تواند تبلیغات را برای شما بسیار به صرفه و آسان نماید.

یکی از مثال هایی که می تواند از کاربرد اینستاگرام در بازاریابی دانست این می باشد که شما می توانید به راحتی تصاویری از رضایت مشتریان خود که راضی هستند را پست کنید تا به اعتبار برند خود اضافه کنید. نکته ی مهم اینجاست که اگر شما بخواهید توسط افراد زیادی دیده شوید و برند خودتان را افزایش دهید داشتن فالوور زیاد بسیار مهم می باشد. این موضوع به قدری مهم است که شما نمی توانید نداشتن فالوور را نادیده بگیرید، چرا که هر چقدر شما فالوور بیشتری داشته باشید می توانید به درآمد بالاتری نیز برسید. اما شما باید این نکته را بدانید که لازم است برای پیچ خود اقدام به افزایش فالوور ایرانی کنید چرا که فالوور های خارجی می توانند حالت روح را برای پیج شما داشته باشند.

آیا استفاده از اینستاگرام واقعا کاربردی است؟

در جواب کلی بله! در صورتی که شما بتوانید از اینستاگرام به خوبی استفاده نمایید. می تواند به موفقیت در تجارت شما بسیار کمک دهنده باشد. شما می توانید با استفاده اینستاگرام مشتریان خودتان را به تجارت سوق دهید و باعث شهرت کسب و کار خود در میان مشتریان تان شوید. تهیه فالوور واقعی در اینستاگرام می تواند یکی از موثر ترین روش ها در بازاریابی شود. شما می توانید با داشتن فالوور های زیاد موفقیت های بسیاری را از اکانت اینستاگرام خود به دست بیاورید.

شما می توانید با استفاده از روش های مختلف مانند فالو آنفالو پست کردن محتوای مناسب کامنت گذاری زیر پست دیگران و … به فالوور دسترسی پیدا کنید، اما باید بدانید که این روش ها در طول مدت زمان بسیاری امکان پذیر هستند و در مقابل زمانی که از شما می گیرند، نمی توانند بازدهی مناسبی را به شما ارائه کنند. از این رو اگر هدف شما این می باشد که سریع پیج کاری خودتان را ارتقا دهید و به درآمد برسید به شما افزایش فالوور ایرانی را پیشنهاد می کنیم. که علاوه بر اینکه می تواند فعالیت پیج شما را بالا ببرد می تواند موجب فروش محصولات و خدمات شما بشود.

شاید شما فکر کنید افزایش فالو ایرانی تنها مناسب پیج هایی می باشد که تازه شروع کردند و یا فالو های کمی دارند. باید به شما گفت که این فکر اشتباه می باشد و شما حتی با داشتن فالوور زیاد هم باز می توانید اقدام به خرید کنید و با این کار به رشد بیشتر پیج خود کمک نمایید.

تفاوت فالوور واقعی یا فیک؟

همینطور که در بالا هم اشاره شد امروزه افزایش فالوور ایرانی و خرید فالوور واقعی فعال تبدیل به یکی از دغدغه های مهم کاربران اینستاگرام شده است. با ما همراه باشید تا به شما نحوه ی خرید فالوور و از همه مهمتر نحوه ی خرید فالوور واقعی فعال را به شما آموزش بدهیم.

شاید برای کاربران عادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند داشتن فالوور بالا و تعداد لایک برایشان چندان مهم نباشد. اما آن دسته از افرادی که پیج کاری و فروشگاهی دارند، برای اینکه بتوانند فروش بیشتری داشته باشند و اعتبار خودشان را بالا ببرند، نیاز دارند که اقدام به خرید فالوور کنند، تا از بتوانند به پیج خودشان اعتبار بدهند.

برخی از افراد اعتقاد به این دارند که بگذارند پیج شان در طول زمان و با استفاده از الگوریتم های اینستاگرام رشد کند. اما باید گفت که این کار زمان بر می باشد و ممکن است در این مدت زمان شما علاوه بر اینکه انگیزه خودتان را از کسب درآمد از اینستاگرام از دست بدهید، سرمایه شما هم از دست برود. از این رو خیلی افراد جهت جلوگیری از این موضوع اقدام به خرید فالوور می کنند. اما متاسفانه دیده شده که این افراد به صورت اصولی اقدام به خرید نمی کنند و همین کار باعث می شود تا علاوه بر اینکه پیج شان رشد نکند، بلکه آسیب هم ببیند، از این رو ما به شما راهنمای خرید فالوور اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم، تا بتوانید به صورت اصولی اقدام به خرید کنید.

کافیست شما کمی در مورد خرید فالوور اینستاگرام پرس و جو کرده باشید تا با کلمه ها و یا اصطلاح های فالوور فیک و فالوور واقعی رو به رو شده در یک توضیح مختصر می توان اینگونه بیان نمود.

فالوور فیک:

در یک توضیح کلی می توان به پیجی گفت که این پیج هیچگونه فعالیتی ندارد و یک بار ساخته شده و بعد از آن این پیج رها شده است. این پیج به دلیل اینکه فعالیتی ندارد علاوه بر این که تاثیری در رشد پیج شما حاصل نمی شود بلکه ( به دلیل نداشتن فعالیت نیز) می تواند برای پیج شما مضر باشد.

معایب خرید فالوور فیک:

– فالوور ها هیچ فعالیتی در پیج شما ندارند و با توجه به این موضوع که تعامل کاربران با پیج شما برای اینستاگرام مهم می باشد، اینستاگرام به پیج شما امتیاز منفی می دهد از این رو پست شما به سختی وارد اکسپلور می شود.

– پست های شما لایک و کامنت نمی گیرند از این رو شما مجبورید، دوباره شروع به استفاده از لایک و کامنت فیک کنید، که این موضوع باز خود یک نکته منفی در اینستاگرام می باشد.

-فالوور های فیک مشتری های شما نیستند از این رو نمی توانید از آنها کسب درآمد کنید.

فالوور واقعی:

فالوور واقعی به اکانت هایی گفته می شود که در اینستاگرام فعالیت دارند. این فعالیت ها می تواند شامل لایک کردن پست ها، بازدید کردن از پست و استوری ها، منتشر کردن محتوا مانند پست و استوری باشد.

خرید فالوور اینستاگرام چه کاربردی دارد؟

کافیست به تازگی شما پیجی را تهیه کنید و شروع به محتوا گذاشتن در این پیج کنید، اما پس از مدتی شما متوجه میشوید که نداشتن فالوور در اینستاگرام مانند اتومبیل بدون موتور است، به گونه ای که پیج شما هیچ فعالیت و رشد خوبی را ندارد. این موضوع در زمانی بیشتر اهمیت می یابد که شما بخواهید در اینستاگرام شروع به کسب درآمد کنید.

خرید فالوور اینستاگرام از مهم ترین راه های افزایش فالوور می باشد، شما می توانید در به سایت هایی  که در این زمینه فعالیت دارند پول پرداخت کنید و اقدام به خرید فالوور کنید شما در قبال پولی که دریافت کردید فالوور دریافت می کنید.

خرید فالوور اینستاگرام چه اهمیتی دارد؟

اگر شما به تازگی پیج کاری در اینستاگرام تهیه کردید نیاز به فالوور واقعی دارید و همین طور که گفته شد کسب و کار شما با تعداد فالوور کم تقریبا بی فایده است و نمی تواند نتیجه ی خوبی برای شما ارائه کند.

دلیل خرید فالوور واقعی فعال

به عنوان مثال فرض کنید فردی قصد خرید از شما را در پیج دارد، وارد پیج شما می شود و با این صحنه رو به رو می شود که فالوور های شما کمتر از 300 نفر هستند. این موضوع از لحاظ روانشناسی روی مشتری تاثیر می گذارد و بدون خرید یا حتی فالو از پیج شما خارج می شود.

حالا به این موضوع فکر کنید که پیج شما دارای فالوور و لایک زیاد می باشد، فرد با ورود به پیج شما می تواند به راحتی به پیج اعتماد کند و علاوه بر فالو کردن از پیج شما خرید نماید. داشتن فالوور زیاد می تواند در ناخودآگاه مخاطب تاثیر بگذارد و پیج شما را مطرح نشان دهد.

بهترین سایت برای خرید  فالوور اینستاگرام

اگر شما بخواهید اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام کنید لازم است بهترین سایت را انتخاب نمایید. بهترین وب سایت باید دارای این ویژگی ها نیز باشد.

1-    مطمئن بودن وب سایت و دارا بودن نماد الکترونیکی

2-    دارای فالوور های با کیفیت

3-    تحویل دادن فوری فالور ها

4-    ارزان قیمت بودن فالوور ها

5-    دارا بودن پشتیبانی

جمع بندی

شما در هر نوع کسب و کاری باشید رقیب های شما زودتر از شما شروع به فعالیت کردند و چندین مرحله از شما جلو تر هستند، این موضوع باعث می شود که شما با فالوور کم نتوانید اقدام به فروش و برند سازی کنید. از این رو شما نیاز دارید که با داشتن فالوور زیاد خودتان را به رقیب تان نزدیک کنید و با تهیه محتوا های مناسب اقدام به فروش محصولات و خدمات خود کنید. ما در این مقاله سعی داشتیم که به شما این موضوع را توضیح دهیم که داشتن فالوور فیک نه تنها سودی برای شما ندارد بلکه می تواند موجب افت رتبه شود. البته باید به شما این نکته را یادآوری کرد که شما تنها با داشتن فالوور زیاد نمی توانید به درآمد برسید. بلکه نیاز است که جدا از داشتن فالوور اقدام به تهیه محتوای مناسب کنید، تا کاربران بخواهند به سمت شما جذب شوند.

امیدواریم شما با تهیه فالوور واقعی بتوانید پیج خودتان را رشد دهید و به درآمد های بالا نیز برسید.

دکمه بازگشت به بالا