حوادث

کشف تریاک از بار لیموترش/ بازداشت ۴ قاچاقچی با ۴۴ کیلوگرم روانگردان در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف ۴۲ کیلوگرم تریاک از یک کامیون حامل بار لیموترش و ۴۴ کیلوگرم مواد روانگردان در جریان ۲ عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش باراناخبر، سرهنگ حسین باباپور به تشریح دو مورد از ماموریت‌های پلیس مبارزه باموادمخدر تهران بزرگ پرداخت و گفت:‌ موران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال مقدار قابل توجهی تریاک توسط فردی به تهران باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند که در جریان آن مشخص شد که این فرد قصد دارد تا این مواد را به وسیله یک دستگاه کامیون و در پوشش بار لیموترش به تهران منتقل کند.

وی ادامه داد:‌در ادامه ماموران با شناسایی مسیر تردد خودرو حامل موادمخدر و استقرار در محدوده میدان میوه و تره بار مرکزی پس از چندین ساعت رصد و کنترل خودروهای ورودی به میدان میوه و تره بار،   کامیون  موردنظر را شناسایی و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.  

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه دو قاچاقچی موادمخدر در این عملیات دستگیر شدند، گفت: ماموران همچنین اقدام به بازرسی از کامیون مذکور کرده که در جریان آن ۴۲ کیلوگرم مخدر تریاک را که به صورت کاملا حرفه ای در بین بار لیموترش جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

کشف ۴۴ کیلوگرم روانگردان

وی همچنین از دستگیری یک توزیع کننده مواد روانگردان با ۴۴ کیلوگرم مخدر خبر داد و گفت: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، در رصدهای اطلاعاتی خود متوجه شدند که چهار سوداگر مرگ ضمن همکاری با یکدیگر و  تهیه مواد روانگردان از شهرهای مرزی جنوب کشور، اقدام به توزیع آن در محدوده غرب تهران کرده‌اند.

باباپور ادامه داد: ماموران با تکمیل تحقیقات پلیسی و شناسایی هویت و مخفیگاه متهمان اقدام به هماهنگی با مقام قضائی کرده و در جریان در بازدید از مخفیگاه آنان ۴۴ کیلوگرم انواع مواد روانگردان را کشف و ضبط کردند. همچنین در این خصوص چهار سوداگر مرگ نیز دستگیر شدندو

به گفته رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ برای هر شش متهم دستگیر شده در جریان این دو ماموریت پرونده‌های جداگانه تشکیل شد، گفـت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا