«نمی شود» و «نمی توان» دیگر در این کشور معنا ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمدمهدی اعلایی ظهرچهارشنبه در آیین افتتاح پروژه های نهضت ملی مسکن استان اظهار کرد: از مردم ایران اسلامی بابت انتخاب رئیس جمهور شهید که هدفی جز خدمت رسانی با تعهد و اخلاص نداشت ممنون هستیم و این انتخابات اقدامات و برکات زیادی را برای کشور به همراه داشت.

وی افزود: این اعتماد منجر به این شد که دولتی بر سر کار بیاید که ترازی برای سنجیدن حسن و قبح های عملکردی در فضای پیش رو اجرایی کشور و سنجه ای برای تحقق مفهوم ما می توانیم باشد.

اعلایی گفت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته تعبیری را در خصوص دولت سیزدهم به کار بردند که برای تمامی خدمت گذاران دولت افتخار آفرین بود و ایشان فرمودند که اگر دولت سیزدهم فعالیت های خود را ادامه می داد مشکلات اقتصادی برطرف می شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: منازلی که امروز در حال تحویل به مردم است در یک بازه زمانی یک و نیم ساله انجام شده است و این مهم در حالی اتفاق افتاده که دولت های قبل ساخت مسکن را وظیفه خود نمی دانستند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: امروز دغدغه هزاران خانواده در حوزه مسکن رفع می شود و امیدواریم منشا نور و برکت باشد.

وی افزود: دولت های بعدی دیگر نمی توانند بگویند نشد و نمی شود چراکه آیت الله رئیسی نشان داد که همه اتفاقات مثبت را می توان در این کشور رقم زد و همین موضوع باعث ایجاد یک تراز مدیریتی در کشور شد.

اعلایی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در روز ۸ تیر گفت: مردم در روز های پیش رو می توانند با حضور و مشارکت در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح برای آینده یک مسیر توام با پیشرفت، عدالت، انصاف، اقتدار و عزت را رقم بزنند.

دکمه بازگشت به بالا