فرهنگ و هنر

عذرخواهی «جوکر» از جامعه کم‌توانان جسمی

سازندگان برنامه «جوکر» با عذرخواهی از کسانی که ممکن است با دیدن صحنه ای از این برنامه حواسشان پرت شده باشد، اعلام کرده اند که نسخه نهایی آن اصلاح شده و با حذف آن صحنه، دوباره روی پلتفرم پخش کننده قرار گرفته است. .

به گزارش باراناخبر، روابط عمومی جوکر با انتشار مطلبی و ارسال آن به رسانه ها، در توضیح آخرین قسمت از جامعه معلولان جسمی و هر فردی که از دیدن این صحنه ها خسته شده است، عذرخواهی کرده است.

در متن این مقاله آمده است: «مردم عزیز، جوکر!


در یکی از موقعیت های قسمت چهارم فینال، دو بازیگر جوکر به صورت بداهه و آنی تصمیم گرفتند تیمی را برخلاف عنوان و نقشی که به آنها محول شده است اجرا کنند تا از این تضاد موقعیتی را برای شرکت کنندگان و مردم ایجاد کنند. بخندید همه ما بدانیم که تضاد، تناقض و اغراق ابزار کمدی است.


روشن است که در آن شرایط، افکار عمومی و مردم به تناقض ایجاد شده می خندیدند; پیانیستی به نام بتهوون که از قضا ابزار (دست) نواختن پیانو را ندارد.


نه او و نه هیچ یک از همرزمان و سازندگانش قصد توهین به این معلول عزیز را نداشتند، آنطور که تعداد زیادی از حضار فکر نمی کردند، بلکه با احترام به سخنان و توصیه های تعدادی از کارشناسان حوزه معلولین. ، نسخه خروجی بازنگری و بلافاصله تجدید نظر شد.

تعدادی از کارشناسان حوزه معلولیت به شدت با این موضوع که این موقعیت کمیک برای افراد دارای معلولیت توهین آمیز است مخالف بودند، اما تعدادی دیگر از کارشناسان این حوزه معتقد بودند که این صحنه کمدی می تواند تاثیر روانی منفی بر افراد دارای معلولیت داشته باشد. محدود. شرایط فیزیکی.

در این 6 ماهی که با جوکر در کنار شما هستیم، مفتخریم که معلولین عزیز هم مخاطب جوکر بوده اند و در این مدت نسبت به جوکر مهربون و مهربان بوده اند و خوشحالیم که بوده ایم. بتواند لبخند را به لبان خود بیاورد. «این افتخار و شادی آنقدر برای ما ارزشمند است که اگر این لحظه و موقعیت کمدی و طنز بخواهد ناخواسته به یک معلول آسیب برساند، برای ما مطلوب نیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا