استان ها

درخواست استاندار البرز برای استفاده از املک بنیاد مستضعفان در اجرای طرح مسکن ملی

به گزارش باراناخبر از البرز؛ سجاد پرویز فتاح در نشست بررسی امکان همکاری و تعامل بنیاد مستضعفان با اهداف توسعه و بهسازی زیرساخت های البرز که در اتاق جلسات استانداری برگزار شد، گفت: در مورد بسیاری از موضوعات مورد توافق قرار گرفته است. بر. در دیدار با استاندار و این دیدار افزود: یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی و راهسازی کشور تحت عنوان محدوده بزرگراه شمال تهران در استان البرز است.

فتاح بیان کرد: امید است این پروژه تا پایان بهار سال 1402 به بهره برداری برسد چرا که امسال 2600 میلیارد دلار برای این منظور در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بنیاد مصطفان کشور دارای املاکی در استان البرز است که بخشی از آن برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مورد نیاز استان است که با توجه به نیاز استاندار البرز و با نگاه مثبت تصمیم گیری می شود. . و به نفع مردم استان باشد.

رئیس بنیاد مصطفان کشور افزود: اراضی جهانچیت کاربری صنعتی داشت و به دلیل شرایط محیطی و قرار گرفتن در محدوده شهری فعالیت آن متوقف شده است.

وی گفت: این زمین ها نیز متعلق به بنیاد مصطفان است که 60 درصد آن با تفاهم نامه ساماندهی آنها به شهرداری کرجی واگذار می شود تا از آنها برای خدمات رسانی به شهروندان استفاده مناسبی شود.

فتاح افزود: این قطعه زمین می تواند قطب مبلمان شهری منطقه را باز کند و به نفع مردم به درستی مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی گفت: در خصوص خدمات محرومیت زدایی استان تصمیمات خوبی گرفته شد و مقرر شد با پیگیری استاندار سهمیه های استان در این بخش افزایش یابد.

این مسئول افزود: بنیاد مصطفان 22 هزار بسته معیشتی بین فقرای استان توزیع کرده است و سال گذشته نیز 33 هزار بسته توزیع شده است.

وی گفت: محله سهرابیه در استان البرز به عنوان محله ای محروم برای ساماندهی مورد توجه ویژه قرار گرفته است و محله های دیگری را نیز برای محرومیت زدایی آنها در نظر داریم.

48

دکمه بازگشت به بالا