عمومی

تصادفات در دهاقان ۱۰۰ درصد کاهش یافت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سرهنگ اسماعیل پریشانی شامگاه شنبه در نشست خبری در دهاقان با آرزوی سالی پر برکت با سلامتی و گشایش اقتصادی برای مردم اظهار داشت: در سال جدید و اوایل بهار نیروی انتظامی ادامه دارد. فعالیت های خود را با شعار پلیس هوشمند، بهار قانونمند و شاداب برای حفظ جان، مال و امنیت مردم ایران در دستور کار دارد.

وی با اشاره به نقش مهم امنیت افزود: امنیت در ارتباط با مردم و جوامع از ابتدای خلقت امری ضروری برای بقای انسان تلقی شده و گذر زمان بر اهمیت آن افزوده است و اکنون امنیت به عنوان یکی از اصلی ترین مسائل است. ویژگی های توسعه.

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان گفت: امنیت پیش نیاز هر توسعه اعم از اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است و ارتباط تنگاتنگی با سطح توسعه یافتگی جوامع دارد.

وی گفت: پلیس به عنوان یک ارگان مهم نقش مهمی در تولید و ایجاد امنیت دارد و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گرفته و در تلاش است تا پلیسی به روز و بهره مند از فناوری داشته باشد. آوردنخدمات الکترونیک و هوش مصنوعی.

پریشانی اذعان داشت: اطلاعات پلیس زمینه ساز دستیابی به امنیت پایدار، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و صرفه جویی در وقت و هزینه است که خوشبختانه سرعت قابل توجهی پیدا کرده است.

وی گفت: پلیس با اصلاح فرآیندهای ترجمه خود به پلیس مدرن تبدیل می شود زیرا پلیس سنتی دیگر با راهکارهای سنتی دیگر پاسخگوی نیاز مردم نیست و باید به روز شود و از فناوری استفاده کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان گفت: پلیس هوشمند با هدف قطع وابستگی سازمان به انسان حرکت می کند و اکنون ناجا سازمانی انسان محور است که به سمت یک سازمان دانش بنیان و فناوری محور پیش می رود و مجرمان با روش های نوین خلاف قانون پیش می روند. اجرا با نیروی پلیس باهوش روبرو شده است.

وی افزود: بنابراین فرماندهی انتظامی شهرستان دهاقان نیز از این مقوله جدا نیست و ایران زمین رو به رشد و پویایی است.

نگرانی کاهش تصادفات در شهرستان دهاقان در سال جاری قابل توجه و مطرح شده است: استفاده از گشت رضویونبرای او اشتغال به پایان رسید پلیس افتخاری، نظارت تصویری و اشتغال به پایان رسید از دیگر سازمان ها یکی از فعالیت های سال 1400 بوده است که کاهش درصد اصلی مرگ و میر ناشی از تصادفات شهری، کاهش تصادفات را به همراه داشته است. جرحی کاهش 12 درصدی و 29 درصدی تصادفات برون شهری.

وی با اشاره به افزایش دستگیری ها گفت: همچنین نسبت به سال 99 شاهد کاهش 7 درصدی سرقت، افزایش 26 درصدی «دستگیری» سارقان و افزایش 36 درصدی دستگیری های سرقتی بوده ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان دهاقان از ایجاد زیرساخت ها برای آرامش مردم خبر داد و گفت: رصد و پایش تمامی نقاط مهم و حساس شهرستان از طریق سامانه نظارت تصویری شهرستان، اجرای طرح صلح و به روز رسانی نیروها با بهره گیری از فناوری. و دستگیری معتادان از اولویت های پلیس است و در سال جدید با افزایش پیشگیری از وقوع جرم تدابیر و زیرساخت هایی برای ایجاد آرامش بیشتر در ذائقه مردم پیش بینی شده است.

دکمه بازگشت به بالا