اجتماعی

برگزاری جشنواره سراسری سلاله ویژه فعالان بقاع متبرکه

برگزاری جشنواره سراسری سلاله ویژه فعالان بقاع متبرکه

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره سراسری سلاله ویژه فعالان بقاع متبرکه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری باراناخبر از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حجت الاسلام عباس نصیر الاسلامی گفت: از دست اندرکاران بقاع متبرکه استان برای شرکت در جشنواره سراسری سلاله که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود، دعوت می شود. 

 

وی افزود: جشنواره سلاله با هدف معرفی هر چه بهتر و بیشتر فعالیت‌ها و خدمات آستان مقدس امامزادگان در حوزه‌های مختلف، ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت‌ها و خدمات با ایجاد بستری مناسب برای رقابتی سالم و سازنده بین آستان‌های مقدس، ایجاد ارتباطی پویا و تعاملی سازنده بین آستان‌های مقدس، استفاده از ظرفیت رسانه‌های جمعی و نخبگان و صاحب نظران فرهنگی، ایجاد زمینه انتقال تجربیات و ابتکارات، ارزیابی فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، قرآنی و مدیریتی بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

 

حجت الاسلام نصیر الاسلامی ادامه داد: جشنواره در سه سطح ملی، استانی و شهرستانی مطابق با سطح بندی مصوب بقاع متبرکه برگزار می‌شود و بقاع متبرکه هر سطح، در ارزیابی همان سطح حضور خواهند داشت. جشنواره در دو مرحله استانی و ملی برگزار خواهد شد به این شکل که در مرحله اول، رقابت درون استانی بوده و برگزیدگان استانی در سطوح سه گانه به مرحله رقابت ملی راه خواهند یافت.

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: دست اندرکاران بقاع متبرکه استان کهگیلویه و بویراحمد (هیأت امنا، مدیر بقعه یا مدیر مرکز افق) جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره سلاله به سایت https://solalefestival.ir مراجعه نمایند.

 

نصیر الاسلامی درباره زمینه‌های شرکت در جشنواره سلاله گفت: در این دوره فعالیت بقاع متبرکه در چهار حوزه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که شامل الف ـ برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی ب ـ برنامه‌ها و فعالیت‌های اجتماعی ج ـ فعالیت‌های قرآنی دـ برنامه‌ها و فعالیت‌های مدیریتی می‌باشد.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا