حوادث

بررسی اتصال ۴ خط جدید مترو به بیمارستان‌های چند تخصصی پایتخت

سرپرست معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از بررسی اتصال ایستگاه‌های مترو خطوط جدیدالاحداث به بیمارستان‌های منتخب چند تخصصی خبرداد.

سید علی شریفی در گفت‌وگو با باراناخبر، در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع اتصال بیمارستان‌ها به خطوط مترو، ششمشن جلسه از سلسله جلسات کمیته فنی اتصال بیمارستان به ایستگاه مترو با حضور نمایندگانی از سازمان پدافند غیرعامل کشور، شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه و مشاوران آن‌ها و معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در محل سالن سمینار این سازمان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این نشست تأکیدات لازم در خصوص اهمیت موضوع اتصال بیمارستان‌ها به مترو را شرح داده شد، گفت: حاضرین در خصوص موضوعات فنی اتصال بیمارستان‌ها به خطوط جدیدالاحداث مترو به بحث و گفت‌وگو پرداخته و گزارشاتی نیز در خصوص تازه‌ترین مطالعات و نیز اقدامات انجام شده، ارائه داده شد.

سرپرست معاونت پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به ایستگاه‌های جدیدالاحداث مترو گفت: در این جلسه مقرر شد که برنامه‌ریزی لازم برای اتصال بیمارستان‌های منتخب چند تخصصی به ایستگاه‌ها و پایانه‌های مترو در خطوط ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ که جزو خطوط جدید هستند، انجام شده و گزارش پیشرفت آن به شکل مرحله به مرحله اعلام شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا