ورزشی

برابر نماینده ژاپن تحت فشار قرار گرفتیم

اکبری: به نماینده ژاپن فشار آوردیم

سرمربی تیم والیبال پژکان گفت: بازی امروز دعوای خدماتی بود. تیم ما و ژاپن به ترتیب 18 و 17 سرویس شکستند و دلیلش هم این بود که باید سرویس ریسک انجام می دادیم.

پیمان اکبری مربی والیبال پژکان در نشست خبری پس از این دیدار گفت: از اینکه بعد از سال ها آقای کوتا یامامورا (مربی ژاپنی) را می بینم بسیار خوشحالم. ما قبلا در تیم های ملی ایران و ژاپن بازی می کردیم و خاطرات خوبی داریم. به تیمش تبریک می گویم، آنها جنگیدند و خیلی خوب بازی کردند. آنها کاری به اسم ها نداشتند و برای هر توپی تلاش می کردند. به تیمم برای بازی خوب تبریک می گویم. با اینکه ست اول را باختیم اما خوب بازی کردیم.

وی افزود: ژاپن در ست اول بهتر از ما بود و جنگنده تا پایان مسابقه کار کرد. حتی بازیکنان ما هم تلاش کردند تا امتیاز امتیاز را تا آخر حفظ کنند. بازی امروز جنگ سرویس بود. تیم ما و ژاپن به ترتیب 18 و 17 سرویس شکستند و دلیلش هم این بود که باید روی سرویس ریسک می کردیم اما 5 امتیاز مستقیم از سرویس گرفتیم که برای ما خیلی خوب بود. ژاپن به تیم ما فشار آورد که خوب بود. شما باید برای هر امتیازی بجنگید زیرا هیچ تیمی از قبل بازنده یا برنده نیست.

اکبری گفت: امروز موزیرسکی و انگاپت دو بازیکن المپیکی بودند که در زمین حضور داشتند که هر دو در سطح خود عملکرد خوبی داشتند. برای نماینده ژاپن آرزوی موفقیت دارم زیرا آنها هماهنگ بازی می کنند و امیدوارم در ادامه بازی ها به پیروزی های خوبی دست پیدا کنند.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا