امدادرسانی شهرداری رشت و فرمانداری رضوانشهر به سیل زدگان آستارا

باراناخبر/گیلان شهردار رشت گفت: نیروها و خودروهای امدادی شهرداری رشت به همراه موکب مردمی خدام العتره به مناطق سیل زده شهرستان آستارا اعزام شدند.

رحیم شوقی امروز، ۲۹ شهریور در حاشیه اعزام نیروها، تجهیزات و خودروهای امدادی شهرداری رشت برای کمک به مردم مناطق سیل زده شهرستان آستارا، اظهار کرد: با توجه به بارندگی شدید روزهای اخیر، ستاد مدیریت حوادث غیر مترقبه شهرداری رشت به منظور آمادگی همکاران و نیروهای امدادی تشکیل شد.

وی به حضور کارکنان و نیروهای خدماتی شهرداری به همراه تجهیزات و خودروهای امدادی به منظور برطرف کردن آبگرفتگی معابر از بامداد روز گذشته در سطح شهر رشت اشاره کرد و افزود: اکنون شهر به وضعیت معمول و استاندارد رسیده است.

شهردار رشت با بیان اینکه یک گروه امدادی شامل ۱۰ دستگاه خودروی امدادرسانی و پشتیبانی به همراه ۶۵ نفر از کارکنان و نیروهای خدماتی شهرداری برای امدادرسانی به مردم سیل زده صبح امروز به شهرستان آستارا اعزام شدند، تصریح کرد: با توجه به حجم گسترده خسارت های ناشی از بارندگی و جاری شدن سیل در آستارا، اعزام گروه امدادی با هماهنگی ستاد مدیریت حوادث غیر مترقبه شهرستان آستارا صورت گرفته است.

شوقی از اعزام کاروان مردمی موکب خدام العتره به همراه گروه امدادی شهرداری رشت برای خدمات رسانی به مردم سیل زده شهرستان آستارا خبر داد و گفت: نیروهای امدادی شهرداری رشت در پاکسازی معابر و رفع آبگرفتگی خانه ها به مردمی که دچار سیل زدگی شدند، امدادرسانی می کنند.

فرماندار رضوانشهر نیز از ارسال محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده آستارا خبر داد.

به گزارش باراناخبر، سید نادر صفوی میرمحله از ارسال محموله کمک های مردمی در قالب باکس های آب معدنی بزرگ به همت خیرین، ادارات و مردم همیشه در صحنه رضوانشهر به مردم مناطق سیل زده شهرستان آستارا خبر داد.

فرماندار رضوانشهر گفت: همه ما باید در لحظات سختی همچون سیل و… کمک حال همدیگر باشیم و امیدواریم با ارسال این اقلام ذره ای از مشکلات مردم سیل زده آستارا را برطرف کرده باشیم.

صفوی خاطرنشان کرد: این کمک ها با همکاری مردم، اداره صمت و جمعیت و هلال احمر شهرستان و اتحادیه صنفی رستوران داران با مدیریت فرمانداری به شهرستان آستارا ارسال شد و  این کمک ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا