مقصود از ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر چیست؟

بسیاری از کسب و کارها و مشاغل به منظور افزایش تعداد مخاطبان خود و همچنین حفظ مشتریان فعلی در شبکه پیام رسانی تلگرام فعالیت دارند. با استفاده از امکانات این شبکه پیام رسانی نظیر کانال و گروه می‌توان به راحتی ارتباط خود را با مخاطبان و کاربران حفظ کرده و توجه آن‌ها را به فعالیت‌های کسب و کار خود جلب کنید. با توجه به محبوبیت بالای تلگرام در میان کسب و کارها و مشاغل بزرگ و کوچک، پیشرفت در این شبکه پیام رسانی کمی مشکل به نظر می‌رسد.

با توجه به این مسئله مدیران کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی همواره به دنبال بهترین روش‌های موجود برای پیشرفت و توسعه کسب و کار تلگرامی خود هستند. فاکتورها و عوامل بسیاری بر موفقیت شما در تلگرام تأثیرگذار خواهند بود. یکی از مهم‌ترین این عوامل که موجب صرف وقت و هزینه بسیاری از ادمین ها در مدیریت تلگرام می‌شود، ممبرها هستند؛ اما ممبر چیست و چرا Buy telegram followers اهمیت بالایی برای کانال‌های تلگرامی دارد؟

ممبر برگرفته از کلمه انگلیسی member به معنای عضو است. زمانی که کاربری از ممبرهای شما باشد، یعنی در کانال یا گروه شما عضو شده است و می‌تواند مطالب منتشر شده به وسیله شما و دیگر مدیران را مشاهده کند. تعداد ممبرها با عددی در زیر نام گروه مشخص می‌شود. شما می‌توانید در قسمت تنظیمات کانال تلگرامی خود، تعداد ممبرها و همچنین پروفایل هر یک آن‌ها را نیز مشاهده کنید. در ادامه به بررسی بیش‌تر دلایل اهمیت بالای ممبرهای تلگرامی نزد مدیران خواهیم پرداخت.

چرا ممبر تلگرام اهمیت بالایی دارد؟

همان‌طور که گفتیم ممبرهای کانال‌های تلگرامی اهمیت بسیار زیادی برای مدیران این کانال‌ها دارند؛ اما چه چیزی موجب اهمیت بالای ممبرها می‌شوند؟ چرا مدیران زمان و هزینه زیادی را صرف افزایش ممبرهای کانال خود می‌کنند؟ ممبرها یا همان اعضای کانال، در واقع مخاطبین شما هستند. اگر می‌خواهید اعتبار و محبوبیت خود را در میان کاربران تلگرامی و همچنین دیگر رقبای خود افزایش دهید، باید در جذب مخاطبین بیش‌تر تلاش کنید. زمانی که کاربری برای اولین بار کانال یا گروه تلگرامی شما را مشاهده می‌کند، پیش از هر چیز به تعداد ممبرهای شما توجه خواهد کرد. هر اندازه که ممبرهای شما بیش‌تر باشند، مخاطب تمایل بیش‌تری به عضویت در کانال و استفاده از خدمات و محصولات شما پیدا خواهد کرد. با توجه به این مسئله واضح است که اگر ممبرهای کانال خود را افزایش دهید، می‌توانید با راحتی بیش‌تری مخاطبین جدید را جذب کنید.

یکی دیگر از نکاتی که بهتر است به آن اشاره کنیم اهمیت ممبر برای کانال‌های فروشگاهی است. یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند موجب موفقیت کانال‌های فروشگاهی شود، فروش بیش‌تر است. ممبرهای شما اولین اشخاصی هستند که می‌توانید برای فروش محصولات خود روی آن‌ها حساب کنید. بدین ترتیب هر اندازه که ممبرهای کانال فروشگاهی شما بیش‌تر باشند، شانس بیش‌تری برای داشتن مشتریان بیش‌تر و در نتیجه کسب درآمد بیش‌تر خواهید داشت. خرید ممبر فعال و ارزان یکی از بهترین راه های افزایش ممبر است. در ادامه به بررسی انواع ممبر تلگرامی نیز خواهیم پرداخت.

انواع ممبر تلگرام را بشناسید!

حال که دانستید ممبر چیست و چه اهمیتی برای کانال‌های تلگرامی دارد، بهتر است با انواع ممبر تلگرامی نیز آشنا شوید. ممبرهای تلگرامی انواع بسیار گوناگونی دارند که هر یک مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. اگر می‌خواهید کانال تلگرامی خود را با سرعت بیش‌تری توسعه دهید، بهتر است با انواع ممبر آشنا بوده و در زمان مناسب از ممبرهای مناسب استفاده کنید. برای تهیه هر یک از این ممبرها می‌توانید به وب‌سایت‌های متخصص و معتبر مراجعه کنید. انواع ممبر تلگرامی عبارت است از:

ممبر فیک

ممبر فیک یکی از رایج‌ترین انواع ممبر تلگرام است که هزینه بسیار مناسبی نیز دارد. بهتر است بدانید که با خرید ممبر فیک تنها تعداد ممبرهای خود را افزایش داده‌اید و نمی‌توانید انتظار افزایش بازدید یا فروش را نیز داشته باشید. خرید ممبر فیک برای کسب و کارهای تازه‌کار می‌تواند به منزله شروعی پرقدرت و مناسب باشد.

ممبر واقعی

در مقابل ممبرهای فیک که هیچ فعالیتی در تلگرام ندارند، ممبرهای واقعی قرار دارد. ممبرهای واقعی به کاربران واقعی تلگرام گفته می‌شود که به صورت طبیعی فعالیت می‌کنند و میتوانند بازدید و لایک های پست های شما را بالا ببرند. راه‌های بسیاری برای افزایش ممبرهای واقعی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

ممبر واقعی اختیاری:

زمانی که کاربری در حال استفاده از تلگرام غیر رسمی است، پیامی مبنی بر دعوت به عضویت در کانال شما برای وی ارسال می‌شود. کاربر می‌تواند در صورت تمایل از محتوای کانال شما بازدید کرده و در آن عضو شود. بدین ترتیب شما می‌توانید ممبرهای واقعی کانال خود را افزایش دهید. با اد ممبر واقعی اختیاری با ریزش بسیار کمی مواجه شده و می‌توانید بازدید بیش‌تری را نیز انتظار داشته باشید. این روش یکی از بهترین روش ها برای خرید ممبر ایرانی است.

ممبر واقعی اجباری:

در مقابل ممبر واقعی اختیاری، ممبرهای واقعی اجباری قرار دارند. این دسته از ممبرها بدون اختیار خود به عضویت کانال شما درخواهند آمد. توجه داشته باشید که زمانی که کاربر متوجه عضویت در کانال شما شود، می‌تواند با اختیار خود از آن خارج شود. بدین ترتیب این روش می‌تواند ریزش زیادی به همراه داشته باشد.

ممبر پروکسی:

آخرین روشی که برای افزایش ممبر واقعی به آن اشاره می‌کنیم، اد ممبر پروکسی است. در این روش شما با پرداخت هزینه‌ای به عنوان اسپانسر پروکسی در بالاترین نقطه از صفحه تلگرام کاربران نمایش داده خواهید شد. کاربران نیز می‌توانند در صورت تمایل در کانال شما عضو شوند. استفاده از این روش نیز ریزش کمی به همراه داشته و بازدیدهای شما را افزایش می‌دهد.

ممبر فیک تلگرام چیست؟

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی گرفته شده است که به معنای تقلبی و جعلی است و در نتیجه ممبر فیک تلگرام به معنی یک عضو جعلی و بدون اعتبار است. همانطور که می دانید کانال های تلگرام دارای یک اعتباری هستند که این اعتبار از تعداد افرادی است که به عضویت آن کانال درآمده اند و در بالای کانال برای همه به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی پُر و پیمانی داشته باشند،

و برایشان اصلاً اهمیتی ندارد که کیفیت این اعضا به چه صورت است، سعی می کنند از روش های تقلبی عضو برای کانال خود جمع کنند. که به این نوع اعضاء به اصطلاح عموم، ممبر فیک تلگرام هم گفته می شود.حضور اعضای جعلی در کانال های تلگرامی امری عادی شده است و تنها برای نمایش تعداد اعداد به منظور جذب دیگر کاربران صورت می گیرد، البته این امر شبکه اجتماعی تلگرام را که به یکی از پرکاربردترین شبکه های پیام رسان در کشور ما تبدیل شده است به بازار سیاهی برای خرید و فروش اعضای جعلی مبدل کرده، به گونه ای که رقابت قیمتی برای فروش اعضای به راه افتاده است.سودای کسب و کاری پر سود که محقق نمی شود/ اعضای جعلی شما را فریب می دهند.

قیمت های فروش ممبر فیک تلگرام گاه از پنج هزار تومان با ۱۰۰ ممبر آغاز و تا ۱۲۰ هزار تومان با پنج هزار ممبر نیز می رسد و صاحبان کانال های تلگرامی از آنجایی که می پندارند تعداد اعضای کانالشان سندی بر افزایش میزان درآمد آنها می باشد گاه با پرداخت هزینه هایی فراتر از عرف اقدام به خرید این بسته ها می کنند اما در حقیقت باید توجه داشته باشید که ممبر فیک تلگرام هیچ گونه بازدیدی ثبت نمیکند و مخاطبان به سادگی متوجه جعلی بودن کانال می شوند و اعتبار کلی کانال تلگرام هم از بین میرود، در این میان بماند که افراد سود جو نیز نهایت استفاده از این فضا را به نفع خود میبرند.

سوالات متداول

افزایش ممبر واقعی چه تفاوتی با ممبرهای غیر واقعی و فیک دارند؟

ممبر فیک ریزش 100 درصدی به همراه خواهد داشت در صورتی که ممبر های پوش اد ریزش خاصی نخواهند کرد و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند.ممبر فیک با لینک جوین اد خواهد شد در صورتی که در روش پوش اد با لینک و یا تگ عضو خواهند شد.

-ممبرها بازدید دارند؟

بله چرا که با کمک برنامه تلگرام اد می شوند ولی به صورت میوت عضو کانال خواهند شد و نهایتاً 10 درصد بازدید به همراه خواهند داشت.

منبع :

sociallyfan.com

 instafollowers.co

دکمه بازگشت به بالا