علمی و پزشکیکسب و کار برتر ایرانی

بهترین کلینیک بوتاکس در رشت

بهترین مرکز بوتاکس در رشت را بیشتر بشناسید

خوب است قبل از معرفی خدمات بهترین مرکز بوتاکس در رشت مقداری در مورد خود بوتاکس توضیحاتی ارائه گردد. اما بوتاکس نام اختصاری سمی به اسم بوتولیسم است که امروزه اصطلاحا به عنوان روشی تزریقی درمانی برای زیبایی پوست و صورت استفاده می گردد.

با تزریق بوتاکس در ماهیچه ها به صورت مستقیم باعث کم شدن فعالیت آن خواهد شد و با این کاهش حرکت در ناحیه مورد نظر خطوط ناشی از پرکاری آن ماهیچه ترمیم شده و به تدریج سطح پوست شروع به صاف شدن خواهد کرد. تزریق بوتاکس برای درمان مواردی چون چین و چروک پیشانی و کنار چشم، از بین بردن خط خنده و… استفاده می گردد. استفاده از این روش در بهترین مرکز بوتاکس رشت؛ از پیشرفت چین و چروک ها جلوگیری کرده و همراه با تزریقات زیبایی دیگر مانند می تواند روش بسیار خوبی برای زیباسازی صورت باشد.

بهترین سن برای انجام بوتاکس

زمان شروع تزریق بوتاکس در افراد مختلف متفاوت است. افرادی که حرکات میمیک صورت بیشتری در هنگام حرف زدن دارند یا در هنگام تمرکز عادت به کمی اخم کردن و جمع کرن گوشه چشم دارند، بیشتر مستعد چروک های زودرس پوست صورت هستند. به این افراد توصیه می شود هر چه زودتر با از کار انداختن موقتی عضله های صورتشان، از عمیق شدن آن ها که جبران آن به مراتب سخت تر است، جلوگیری کنند.

انواع بوتاکس در بهترین مرکز بوتاکس در رشت:

بوتاکس یا همان سم بوتولیسم از هر نوعی که باشد در عضله‌ های دارای چین و چروک تزریق می ‌شود تا از انقباض‌ های عضلانی جلوگیری کرده و برای مدتی یا به صورت دائمی فعالیت آن عضله را فلج کند. از آن جا که میلیون ها نفر طرفدار این روش از زیباسازی پوست و صورت هستند، شرکت‌ های مختلفی ماده بوتاکس را تولید می‌ کنند و برند های متعددی از بوتاکس وجود دارد.

به خاطر داشته باشید این پزشک متخصص است که تشخیص می دهد نوع بوتاکس مناسب برای پوست و صورت شما کدام است  ا نتیجه مطلوب تری بدست آورید و عوارض ناشی از تزریق بوتاکس برای شما به کمترین میزان خود برسد. ما در کلینیک دکتر امامی از بهترین مواد و معتبر ترین برند های بوتاکس استفاده می کنیم.

انواع کابرد بوتاکس

مهمترین کاربرد تزریق بوتاکس در صورت رفع چین و چروک است و معمولا گزینه های زیبایی این روش درمانی شامل موارد زیر می شود:

  • رفع خطوط ضعیف و شدید موجود در بین دو ابرو
  • رفع خطوط پنجه کلاغی
  • برطرف نمودن مشکل عدم تقارن در ناحیه صورت و غبغب
  • درمان چروک های پوستی صورت

ماندگاری بوتاکس

از دیگر دلایل برتری کلینیک دکتر امامی نسبت به سایر مراکز ماندگاری تزریق بوتاکس در این کلینیک می باشد. علت ماندگاری بوتاکس تزریقی در این ممرکز تشخیص درست پزشکان برای محل تزریق و استفاده از بهترین مواد و برندهای بوتاکس است.

مراحل تزریق بوتاکس در بهترین مطب بوتاکس در رشت

همانطور که میدانید از تزریق بوتاکس (botox) برای رفع انواع چین و چروک صورت، پیشانی، دور چشم و خط اخم استفاده می شود. در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت ، این تزریق توسط پزشک های متخصص و آشنا با آناتومی صورت انجام خواهد گرفت. شما قبل از شروع پروسه می بایست یک جلسه مشاوره ای در مورد شیوه و مواد مورد استفاده با پزشک معالج داشته باشید. در این جلسه وضعیت سلامتی و سابقه بیماری شما مورد بررسی قرار گرفته و اهداف مورد نظر شما از انجام این روش درمانی بررسی خواهد شد، تا جزئیات این روش به همراه عوارض و خطرات آن و نیز مراقبت های لازم پس از انجام آن به اطلاع شما برسد.

پس از ارائه مشاوره های لازم و رضایت متقاضی، صورت فرد به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. قبل از شروع بوتاکس، از صورت شما عکس گرفته می شود تا شما بتوانید با مقایسه وضعیت خود پس از عمل با این عکس مقدار بهبود در ظاهر خود را ارزیابی نمایید. جالب است بدانید در این روش تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار نازک انجام می شود و به همین خاطر این تزریق برای فرد بسیار قابل تحمل است. شما ممکن است حتی وارد شدن سوزن در پوست خود را نیز حس نکنید.

نتایج بدست آمده از تزریق بوتاکس در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت

در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت این ماده به عنوان یک آرام بخش برای عضلات در نظر گرفته می شود که با تزریق آن هم می توان به اهداف زیبایی و هم اهداف درمانی دست یافت. در بوتاکس سم بوتولینوم نوع A مورد استفاده قرار می گیرد که توانایی فلج کردن عضلات را به صورت موقتی دارا می باشد. تزریق بوتاکس روش درمانی است که در مقایسه با درمان‌های مشابه حداقل تهاجمی در نظر گرفته می شود. یکی از کاربرد های خاص این درمان برای رفع چروک های نواحی مختلف و همچنین درمان تعریق زیاد نواحی مختلف بدن مانند زیربغل می باشد.

ممکن است برخی از بیماران انتظارات خاصی از درمان خود داشته باشند در این خصوص باید این نکته را ذکر کرد که داشتن درک واقعی از نتایج درمان بسیار مهم است. اثرات تزریق بوتاکس پس از تزریق به مرور ظاهر شده و حداکثر تنها تا چند ماه با شما همراه است و با توجه به مکان و نوع بوتاکس تزریق شده، انتظاری که از نتایج و یا مدت ماندگاری تزریق بوتاکس دارند می تواند متفاوت باشد. برای این که مدت زمان ماندگاری این روش بیشتر شود، بهتر است که آن را مجددا پس از چهار ماه تکرار کنید.

شما باید حتما توجه داشته باشید که یک کلینیک تخصصی زیبایی معتبر را برای تزریق بوتاکس انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتایج را با توجه به سطح انتظارات خود در اختیار داشته باشید. بدین منظور است که ما مرکز دکتر امامی، بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت را به شما معرفی می کنیم.

قیمت بوتاکس در بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت چقدر است؟

از تزریق بوتاکس به عنوان بهترین روش درمان خطوط پنجه کلاغی نام می برند و از آن برای رفع چروک های نواحی مختلف صورت استفاده می شود خوشبختانه بهترین مرکز تزریق بوتاکس در رشت این روش را با بالاترین میزان ایمنی انجام می دهد تا کمترین خطر متوجه مراجعه کنندگان باشد. همچنین هزینه تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی دکتر امامی بسیار مناسب می باشد. هزینه تزریق بوتاکس نسبت به انجام سایر اعمال زیبایی تا حدی کمتر است اما به یاد داشته باشید که این تزریق بسیار حساس بوده و باید حتما توسط یک فرد ماهر و متخصص انجام شود. فاکتور های مختلفی وجود دارند که بر قیمت بوتاکس در رشت اثر می گذارند عبارت اند از:

  • تعداد تزریق های لازم
  • مقدار بوتاکسی که برای تزریق نیاز است.
  • میزان حساسیت ناحیه انتخابی برای تزریق بوتاکس
  • مهارت پزشک متخصص

ویژگی های بهترین کلینیک تزریق بوتاکس

·        تزریق بوتاکس توسط پزشک مجرب

 شاید متوجه شده باشید که امروزه در تمام کلنیک ها با هر تخصصی تزریق بوتاکس انجام می شود یا حتی گاهی در آرایشگاه های زنانه هم این اتفاق می افتد. همانطور که شما برای دل دردتان توسط دکتر ارتوپد ویزیت نمی شوید سعی کنید برای دریافت این خدمات نیز حتماً از متخصصان پوست، مو و زیبایی بهره گیرید. زیرا این متخصصان با آناتومی صورت آشنا هستند و برای انجام همین امور آموزش دیده اند. این متخصصان می توانند شما را به رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر کمک کنند و به شما مشاوره ای در جهت زیبا شدن اصولی بدهند.

·        بررسی سوابق کاری پزشک در تزریق بوتاکس

صفحات اجتماعی و سایت پزشک یا کلینیک مورد نظر خود را بررسی کنید که آیا کار ایشان با سلیقه شما سازگار است یا خیر. حتماً چند عکس از قبل و بعد تزریق در سایت یا صفحه اجتماعی دکتر مورد نظر وجود دارد، بررسی کنید که آیا همین روش تزریق مد نظر شما هست یا خیر، یا اینکه تنوع تزریق وجود دارد یا تمام کسانی که مراجعه کردند به یک روش، حالت و ظاهر برایشان تزریق انجام شده است. حتماً قسمت نظرات صفحه اجتماعی پزشک را بخوانید و اگر امکانش بود با مراجعه کنندگان قبلی پزشک صحبت کنید و نظر آنها را جویا شوید.

بودجه خود را مشخص کنید و نسبت به بودجه ی خود بهترین کلینیک را انتخاب کنید. اگر پزشکتان شما را برای انجام هزینه های دیگر زیر فشار قرار دهد مناسب شما نمی باشد. حتماً سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که به نگرانی ها و خواسته های شما گوش دهد، پزشک شما باید به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند، نه اینکه اهداف خودش را به شما دیکته کند.

·        انجام مشاوره قبل از تزریق بوتاکس

برای مشاوره حضوری به پزشک مراجعه کنید، هیچ چیز مانند یک گفت و گوی رو در رو نمی تواند از نگرانی های شما بکاهد. اغلب متخصصان پوست، مو و زیبایی خدمات مشاوره را بصورت رایگان برای مراجعه کنندگان انجام می دهند پس نیازی نیست برای انجام مشاوره هزینه ای پرداخت کنید.

با پزشکتان صحبت کنید و اهداف خود را برای انجام تزریق بگویید و از مشاوره دکترتان بهره ببرید. بدلیل انجام چند صدباره این عمل توسط متخصصین پوست، مو و زیبایی تجربه بیشتری نسبت به شما دارند و می توانند این تجربه را جهت زیباتر شدن شما در اختیارتان قرار دهند.

·        تداوم تزریق برای بهترین نتیجه

پس از انجام مشاوره و انتخاب پزشک برنامه تزریق بوتاکس خود را از پزشکتان دریافت کنید. به یاد داشته باشید که چهره زیبای شما منحصر به فرد است! این بدان معناست که برنامه بوتاکس شما متفاوت از برنامه مادر شما یا حتی بهترین دوست شما است. و باید هم همینطور باشد. برنامه تزریق شما بسته به اهداف شما، ممکن است لازم باشد تا شش بار در سال برای درمان خود به کلینیک مراجعه کنید. متخصص پوست شما باید تمام روش های درمان شما را ، از جمله درمان های غیر مرتبط با بوتاکس را مشخص کند.

پزشک شما باید تمام حرکات عضلات محل مورد نظر شما را ارزیابی کند. پزشک شما باید از شما بخواهد عضلات را در ناحیه موردنظر منعطف کنید تا ببیند آیا بوتاکس گزینه مناسبی است و یا میزان تزریق چقدر باید باشد. به عنوان مثال در مورد خطوط پیشانی، پزشکان به بررسی نحوه بالا بردن ابروها، در حالت استراحت و چشم بسته می پردازند.

سن مناسب برای تزریق بوتاکس

انجام تزریق بوتاکس خود را به تأخیر نیاندازید. اگرچه چهارچوب زمانی خاصی برای انجام تزریق وجود ندارد اما به شما توصیه میکنیم با ظاهر شدن چروک ها به فکر تزریق باشید. در 30 سالگی ما، گردش سلول های پوستی و تولید کلاژن ما کند می شود و این زمانی است که بسیاری از ما علائم پیری را مشاهده می کنیم. اغلب منتظر می مانند تا چروک ها به نهایت میزان خود برسد و سپس به فکر تزریق می افتند اما در ابتدای شروع این چروک ها مقابله با آنها آسان تر است.

انتخاب بهترین کلینیک تزریق بوتاکس

اگر در انتخاب کلینیک خود با دقت عمل کنید و پزشک مطمئن و مناسب خود را پیدا کنید، عمل تزریق بوتاکس عوارض خاصی برای شما به دنبال نخواهد داشت، اما اگر نتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید ممکن است با عوارض جبران ناپذیری مواجه شوید. به عنوان مثال ، محققان در سال 2016 دریافتند که دوزهای بالای بوتاکس می تواند در امتداد سلول های عصبی، فراتر از محل تزریق مورد نظر گسترش یابد.  

در مورد بوتاکس هشدار داده است، اما هنوز در دوزهای کمتر منبع معتبر برای کاهش موقت چین و چروک در پیشانی و اطراف چشم و دهان است. اگر بیش از حد از نوروتوکسین استفاده شود یا در نقطه ای اشتباه تزریق شود ممکن است با خطراتی از جمله بی حس شدن صورت، نامتقارن شدن ابروها و… روبرو شوید، البته اگر کلینیک و پزشک درست را انتخاب کنید هیچکدام از این مشکلات برای شما پیش نخواهد آمد.

دکمه بازگشت به بالا