ساخت لباس پلیس در ماین کرافت

آشنایی با ترفندهای بازی ماین کرافت و ساخت لباس پلیس در آن

رمز شهر ماین کرافت احتمالاً باید همین حالا خواندن این را متوقف کنید و شروع به گریه کردن از ترس وحشتناک کنید. کد شهر در ماین کرافت به طور جدی، شما باید در چکمه های رمز شهر ماین کرافت کوچک دزدیده شده خود تکان بخورید.

پیشنهاد می کنیم مقاله لباس پلیس نیرو انتظامی را مشاهده کنید، زیرا اخیراً به فراخوان واقعی خود در زندگی پی بردم – تبدیل شدن به یک جنگجوی بزرگ جنایت! من دقیقاً مثل بتمن خواهم بود، مگر با پول کمتر رمز شهر ماین کرافت /لباس های خفاش احمقانه/استعداد

 کد شهر در ماین کرافت چگونه این عشق جدید مبارزه با جرم و جنایت را کشف کردم؟ با بازی City Life توسط PixelHeads در بازار Minecraft!

من نقشه را بارگذاری می کنم و برای لذت بردن از کاوش در شهر بزرگ آماده می شوم! رمز شهر ماین کرافت اما من در یک ایستگاه پلیس تخم ریزی کردم. اوه اوه بیدار شدن در ایستگاه پلیس به ندرت خبر خوبی است.

 معرفی کد شهر در ماین کرافت

کد شهر در ماین کرافت  در این مورد به من اعتماد کنید من می خواهم فریاد بزنم “تو هرگز مرا زنده نخواهی گرفت!” و وقتی این پوستر را روی دیوار دیدم از پنجره ایستگاه پلیس بیرون پریدم:

جایزه 5000 دلاری؟ جرم و جنایت هزینه ای ندارد، اما ظاهراً متوقف کردن جنایت هزینه زیادی دارد. فقط فکر کن با 5000 دلار چیکار میتونم بکنم! من می توانم همه آن را به خیریه بدهم! یا همه آن را صرف شخص مورد علاقه من – من – کنم! آره بریم سراغ دومی حالا اگر نام من، “تام استون” را بشناسید،

از قبل می دانید که من با مبارزه با جرم و جنایت غریبه نیستم. کد شهر در ماین کرافت اما اگر قرار بود این هیولا را بگیرم، به یونیفرم مناسب رمز شهر ماین کرافت نیاز داشتم – بنابراین پوست افسر پلیس زندگی شهر را تجهیز کردم.

رمز شهر ماین کرافت چیست؟

افسران پلیس در این ایستگاه با این تازه کار بسیار دوستانه هستند. آنها مدام جملاتی مانند “روز بخیر قربان!” و “حالت چطوره قربان؟” چقدر زیبا! من بیشتر به شنیدن چیزهایی مانند “آقا، آن بوفه برای همه بود” عادت دارم.

اگر الان اینقدر مودب هستند، فقط تصور کنید بعد از اینکه آن جنایتکار را گرفتم با من چگونه رفتار رمز شهر ماین کرافت می کنند! من خدای آنها خواهم بود.

من حتی می‌توانم تیتر را در حال حاضر تصور کنم. LOCAL DIM CATCHES CRIM: بهترین کارآگاه زنده پس از شرلوک هلمز.

فهمیدن اینکه من یک شکست کامل و مطلق بودم خیلی جالب نبود. کد شهر در ماین کرافت حتی یک دوچرخه سواری دلپذیر در شهر نمی تواند کمک کند. شاید چون دوچرخه سواری بلد نیستم؟

خرید لباس پلیس راهنمایی بچه گانه از میلی جون.

کد شهر در ماین کرافت چیست؟

دوچرخه تصادف کرده ام پیاده می شوم و با بدبختی در خیابان هایی راه می روم که خیلی شکست خورده بودم. مردی فریاد زد: “من عاشق این شهر هستم!” در صورت من.

من هم همینطور رفیق من هم همینطور. روحیه بد من هیچ نشانه ای از بهبود را نشان نمی داد. به یک سالن سینما برخورد کردم. شاید دیدن یک فیلم باعث خوشحالی من شود؟

باه! با دانستن شانس من، آنها احتمالا فقط چیزی شبیه به “کسی در حال انداختن بستنی بدون اینکه اولاً چیزی از آن را بخورد: فیلم” را نشان می دهند. بنابراین من تصمیم می‌گیرم به جای این مدرسه حرکت کنم:

شاید در تالارهای خوب این خانه آموزش بتوانم یاد بگیرم که چگونه کمتر احمق باشم؟ داخل سالن قدم می زنم و چند “قفسه” رمز شهر ماین کرافت در سالن پیدا می کنم (کلیدهایی که صندوقچه های حاوی کتاب های مدرسه و سیب را نشان می دهد – تمیز!)

سیب در دست، در نزدیکترین کلاس را با لگد باز می کنم و می نشینم. پاهایم را روی میز می‌گذارم و می‌گویم: «Sup Teach». “به من چند هوشمندی بیاموز!”

چه باحال! این باید یک کلاس “روز توصیف” باشد! کد شهر در ماین کرافت اوه اوه بهتر است این را کنار بگذارم اگر رمز شهر ماین کرافت نمی‌خواهم فلانک کنم.

من به سرعت در دفترم یادداشت می کنم “چه روز زیبایی”. با این تفاوت که دفترچه ندارم، پس فقط آن را روی میزم می نویسم. با این تفاوت که من خودکار ندارم، بنابراین سعی می کنم آن را با کلنگم روی میز کارم حک کنم.

معلوم می شود که این ایده چندان خوبی نیست.

معلم از روی بقایای میز من می گذرد و با انزجار از کلاس بیرون می آید. کد شهر در ماین کرافت شاید تحصیلات عالی برای من نباشد. شاید یک شغل جدید در عوض؟ من واقعاً در مورد چیزی حق داشتم!!!

من چندین جنایتکار را پیدا کرده ام که هر کدام از آنها بدتر از قبل هستند رمز شهر ماین کرافت و همه کد شهر در ماین کرافت در سلول ها پنهان شده اند. چه فوق‌العاده حیله‌گر – بدیهی است

که آنها فقط وانمود می‌کردند که قفل شده‌اند. بدون شک لحظه‌ای که پشتم را برگردانند، زیر درهای سلول می‌لغزند و من را تا حد مرگ جیب بری می‌کنند!

خب این ممکن است افسران پلیس آموزش دیده نگهبان را فریب دهد، اما رمز شهر ماین کرافت من آن را نمی خریدم. تام استون استایل، به سوی کلیدها دویدم و تمام درهای سلول را باز کردم، تا مجرمان بتوانند بیرون بروند و طعم عدالت را بچشند!

به نظر می رسد تصور من ممکن است کمتر «درخشانه» و بیشتر کد شهر در ماین کرافت «احمقانه ترین اشتباهی باشد که کسی تا به حال در کل تاریخ زمان مرتکب شده است».

زیرا به نظر می رسد که این جنایتکاران از آزاد شدن من خوشحال هستند. افسران رمز شهر ماین کرافت پلیس ناامیدانه آنها را در اطراف زندان تعقیب می کنند، قمه های خود را تاب می دهند و سعی می کنند اشتباه وحشتناک من را برطرف کنند.

تصمیم گرفتم تا زمانی که گرما از بین برود در یکی از سلول ها پنهان شوم. کد شهر در ماین کرافت هی، حداقل من برای آن لباس مناسب می پوشم! هر ابری!

الان پنج سال است که در این سلول زندان هستم. یا شاید پنج دقیقه گذشته است. ردیابی زمان در اینجا سخت است. مطمئنا، سلول زندان مکان ایده آلی برای زندگی نیست، اما بیایید با حقایق روبرو شویم – با من در اینجا شهر احتمالاً بسیار امن تر است.

آیا می توانم Minecraft را به صورت رایگان بازی کنم؟

نسخه آزمایشی رایگان Minecraft Pocket Edition برای کاربران اندروید در دسترس است.

آیا Minecraft خشونت آمیز است؟

Minecraft حاوی خشونت، محتوای گرافیکی یا نامناسب بسیار کمی است، به عنوان مثال هیچ خونی در بازی وجود ندارد. با این حال، بازیکنان می‌توانند در حالت چندنفره به حیوانات یا یکدیگر ضربه بزنند یا بکشند، اما این تمرکز اصلی بازی نیست و گرافیک آن بسیار کارتونی است.

آیا Minecraft برای بچه ها خوب است؟

با توجه به اینکه Minecraft آموزشی است و در عین حال دارای ارزش سرگرمی زیادی است، بله، Minecraft را می توان برای بچه ها خوب در نظر گرفت. علاوه بر این، Minecraft مهارت های زندگی را افزایش می دهد، مهارت های مدرسه را تکمیل می کند و مهارت های شغلی را توسعه می دهد.

بیایید وضعیت زیر را تصور کنیم: شما با دستان خود یا با تیمی از دوستان، شهری بزرگ، زیبا و مدرن ساخته اید. شما شروع به دویدن روی آن می کنید، کار خود را ارزیابی می کنید و سپس متوجه می شوید که چیزی کم است. و چه چیزی ممکن است در شهرهای مدرن و کلان شهرها از دست رفته باشد؟ درست است، ماشین ها. اما چگونه می توان این وضعیت را اصلاح کرد؟ ساخت اتومبیل از بلوک های موجود؟ نه، این گزینه مناسبی نیست. مدی که در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد، مشکل کمبود خودرو را یک بار برای همیشه حل می کند.

بیش از 100 مدل ماشین: کامیون، اتومبیل، ویژه. خدمات و دیگران با جزئیات خوب، هیچ اشکالی در بافت ها وجود ندارد. به طور کلی این خودروها برای هر شهری دکوری خوبی هستند. متأسفانه هنگام وارد کردن کلمه “دکوراسیون” اشتباه نکردم، زیرا این ماشین ها قابل رانندگی نیستند. اما مدهای دیگری برای چنین اهدافی وجود دارد. همچنین از ماشین ها می توان به عنوان یک شات دیدنی از بازی استفاده کرد. بنابراین، این مد را دانلود کنید و خیالات خود را به واقعیت تبدیل کنید!

نصب و راه اندازی:

1) مد را از وب سایت ما دانلود کنید.

2) Minecraft Forge را دانلود و نصب کنید.

3) مد دانلود شده را به پوشه mods منتقل کنید (برای باز کردن آن، کلید ترکیبی را نگه دارید WIN + R، در پنجره ای که ظاهر می شود، بنویسید ٪ اطلاعات برنامه٪و روی OK کلیک کنید، یک پوشه را انتخاب کنید رومینگ، سپس پوشه .minecraft را انتخاب کنید و در آن پوشه mods را پیدا کنید.

مد برای ماشین ها برای Minecraftاین یک مد بسیار مفید است که قدم زدن در دنیای ماین کرافت را بسیار ساده و راحت می کند. به طور کلی، حرکت در دنیای بازی در Minecraft می تواند بسیار خسته کننده باشد اگر فقط از چیزی مانند یک مد انتقال از راه دور استفاده کنید. پیمایش پیاده به یک مکان ممکن است زمان زیادی طول بکشد و به سادگی یک روش حمل و نقل بسیار ناکارآمد است. با این حال، پس از اعمال حمل و نقل mod در SoggyMoustache، این مشکلی برای مدت طولانی نخواهد بود. این مد موارد مختلفی را اضافه می کند در بازی، و شما می توانید از هر کدام که مطابق با ترجیحات شما است برای پیمایش سریع دنیای بازی استفاده کنید.

اتومبیل‌ها، هواپیماها، موتورسیکلت‌ها و سایر وسایل نقلیه اضافه شده توسط مد SoggyMoustache عمدتاً اتومبیل‌ها و موتورسیکلت‌هایی از انواع مختلف هستند. خودروها ظاهر متفاوتی دارند و همچنین ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برخی سریعتر، برخی چابک هستند و اینها ویژگیهایی است که آنها را متمایز می کند.

شایان ذکر است که اگر می خواهید در سریع ترین زمان ممکن از مکانی به مکان دیگر برسید، احتمالاً باید از ماشین استفاده کنید، اما اگر آزادی بیشتری در سفر دارید، باید از دوچرخه استفاده کنید، زیرا دوچرخه اغلب می تواند به یک مکان برسد. مکانی که خودروها به دلیل بزرگی نمی توانند وارد آن شوند.

بهترین بخش در مورد ماد برای ماین کرافت این است که اغلب به روز می شود و دائماً به آن اضافه می شود. سازنده همچنین به خواسته‌های کاربران مد در زمان‌های مختلف گوش داد و ابزارهایی را که مردم درخواست کردند اضافه کرد. این مد در مورد سازگاری بسیار محکم است، زیرا می تواند با نسخه های Minecraft کار کند 1.7.10, 1.8 و حتی 1.9 1.9.4 1.10.2 … این‌ها نسخه‌های Minecraft هستند که معمولاً بازیکنان از آن‌ها استفاده می‌کنند به طوری که ماد با همه آن‌ها به خوبی کار می‌کند. همه گفته‌ها و انجام‌ها، این یک ماد عالی است که حرکت در دنیای بازی را بسیار آسان می‌کند.

اگر از راه رفتن خسته شده اید یا از سفر با اسب خسته شده اید، پس هر یک از 15 مد برای ماشین ها را در Minecraft PE برای اندروید دانلود کنید. انتخاب کنید و از بازی لذت ببرید!

MechMod

حالت گسترده برای Minecraft Pocket Edition که روی Block Launcher اجرا می شود. به لطف او بیش از 20 نوع حمل و نقل از جمله ماشین های زیادی به بازی اضافه شده است.

فورد موستانگ

یک ماشین قرمز زیبا که همه آن را با نام فورد موستانگ می شناسند. بسیار زیرک و سریع. و جسور به نظر می رسد. مطمئناً آن را دوست خواهید داشت زیرا صندوق عقب 27 شیار نیز دارد!

به راحتی، زیرا شامل مواردی است که در موجودی مناسب نیستند!

کارت

در کمال تعجب داخل فایل خود مود و همینطور نقشه هست! بله، این کارتینگ است، درست مثل زندگی! فراموش نکنید که دوستان خود را به صورت آنلاین مسابقه دهید!

رنگ های مختلف ماشین ها وجود دارد:

  • قرمز – zimogor;
  • آبی -؛
  • سبز – اسکلت؛
  • نارنجی – زامبی خوک؛
  • زرد – جسد.

با کلید کنترل می شود (هویج روی چوب ماهیگیری). همچنین یک کلاه ایمنی (کلاه پستی زنجیره ای) برای محافظت در برابر ضربات احتمالی سر وجود دارد.

لامبورگینی

آیا از ماشین های لوکس قدردانی می کنید و رانندگی با ماشین های ارزان قیمت را دوست ندارید؟ سپس این اصلاح را برای Minecraft PE امتحان کنید.

ماشین ها در نسخه جیبی Minecraft طراحی شده اند و تا حد امکان شبیه به هم هستند!

جایگزین می کند. مدیریت – هویج روی میله ماهیگیری.

ماشین های مسابقه ای

آیا مسابقات را از تلویزیون تماشا می کنید اما نمی توانید با این ماشین های فوق سریع رانندگی کنید؟ پس این شانس شماست! با این مد می توانید مسافت های بسیار زیادی را بدون هیچ مشکلی طی کنید! ماشین‌ها عنکبوت‌ها را عوض می‌کنند، اما بعید است که این تغییری در بازی ایجاد کند، با این تفاوت که شب‌ها توسط spiders-formulas یک می‌خزد! میله هویج را برای سوار شدن نگه دارید. برای لباس پلیسی پسرانه تنوع بالایی در فروشگاه میلی جون موجود است.

دکمه بازگشت به بالا