اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

مدل لباس های نوزادی دوقلوهای بامزه + تصاویر

مدل لباس نوزادی دوقلوها

والدینی که نوزادان دوقلو دارند چه از یک جنس و چه از هر دو جنس میتوانند لباس های ست و بامزه ای تن آنها کنند, مدل لباس های نوزادان دوقلو تنوع و طرح های بسیار زیادی دارند که یکی از یکی قشنگ تر هستند. دوقلوهای دختر و پسر هم میتوانند لباس ست بپوشند اتفاقا ست پوشیدن آن ها از همه جالب تر است, نمونه هایی از مدل لباس های نوزادن دوقلو دختر, پسر, دختر و پسر را در این مطلب مشاهده کنید. جهت دریافت لیست قیمت لباس نیروی انتظامی و لباس پلیس واقعی با ما تماس بگیرید.

مدل ست لباس نوزادان دوقلوها در انواع لباس سرهمی, بلوز شلوار, لباس مجلسی و لباس خانگی وجود دارند که با اکسسوری هایی مانند تل سر, هدبند, جوراب و کلاه تکمیل میشوند. هرچه سن نوزادان دوقلو کمتر باشد شیرینی آن ها برای لباس ست پوشیدن بیشتر است پس چه برای خانه و چه مهمانی با لباس های ست نوزادان دوقلو را خوشتیپ و بامزه کنید. برای اینکه لباس نوزادان دوقلو حالت تکراری به خود نگیرد میتوانید لباس های همرنگ برای آن ها انتخاب نکنید, از رنگ های متنوع برای لباس نیروی انتظامی آن ها استفاده کنید و سعی کنید لباس دوقلوها با هم تفاوت کوچکی دارا باشند.

لباس بچه دوقلو یکسان باشد یا خیر؟

خالفان پوشاندن لباس یکسان معتقد هستند که این کار حتی در سنین خیلی کم نیز باعث می شود تا کودک نتواند هویت خود را به شکل مستقل پیدا کند. قطعا والدین نباید دوقلوهای خود را مجبور به پوشیدن لباس های یکسان کنند به ویژه اگر آن ها به اندازه کافی بزرگ شده باشند و نسبت به این مسئله اظهار نارضایتی داشته باشند. مگر اینکه بچه ها خودشان تمایل به پوشیدن این نوع لباس داشته باشند. اما نوزادان و کودکان داستان دیگری دارند. در مورد نوزادان و کودکان، این مادر دوقلو و یا چند قلوها است که بطور قطع از همان ابتدا و در یک زمان یکسان با این مسئله دست و پنجه نرم خواهد کرد.

یکی از دلایلی که باعث می شود والدین لباس های یکسان برای چند قلوهای خود تهیه کنند، درگیری ذهنی والدین خسته دوقلو یا چند قلوها در زمینه انتخاب دو مدل لباس با اندازه های مناسب و جنسیت بوده که تمام مزایای لباس بیرون و گردش گری را داشته باشد. گذشته از این، یکسان لباس پوشیدن دوقلوها در جشن ها و عکس ها بسیار سرگرم کننده و بامزه به نظر می رسد.

محققان بر این باور هستند که سال های اولیه زندگی، بحرانی ترین زمان رشد مهارت های شناختی کودک است. مخالفان پوشاندن لباس یکسان معتقد هستند که این کار حتی در سنین خیلی کم نیز باعث می شود تا کودک نتواند هویت خود را به شکل مستقل پیدا کند.

فروشگاه هوتاپ تولید کننده لباس نوزاد و کودک از طرح های جدید خود رونمایی کرد. طرح های سبز جیبدار و صورتی جیبدار، خرس آبی و خرس نارنجی که به صورت ست های بلوز و شلوار بود و با برند تیک تاک Tiktak ارایه شدند. جنس آن صد درصد نخ پنبه و چاپ آن با رنگ های گیاهی است.

نکته جالبی که طرح های سبز جیبدار و صورتی جیبدار داشتند علاوه بر ست بودن آن، رنگ های متفاوت با طراحی یکسان است. این طراحی می تواند مناسب دوقلو های همسان و غیر همسان باشد. دوقلو ها در عین شباهت از روحیه و شخصیت مجزا برخوردارند. فرقی نمی کند که شما برای عید احتیاج به لباس دوقلو دختر، دوقلو پسر یا دوقلو دختر و پسر داشته باشید! این دو ست زیبا مناسب همه ی دوقلو هاست.

ویژگی های دوقلوها

ویژگی های شخصیتی و روانی والدین و شرایط محیطی از زمان انعقاد نطفه، ساختار شخصیتی قل ها را تحت تاثیر قرار می دهد. والدین باید بدانند دوقلوها به علت رشد همزمان، ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. نحوه قرار گرفتن قل ها کنار یکدیگر، فشار عصبی و روانی وارد شده به مادر به علت داشتن دوقلوها، وزن کم آن ها، فضای کم محیطی برای حرکت دوقلوها در رحم مادر، چسبندگی دوقلوها به یکدیگر باعث شکل گیری ویژگی های شخصیتی در دوقلوها می شود که تا آخر عمر با آن هاست. زمینه های استرس، اضطراب، کج خلقی، پرخاشگری و دیگر ویژگی های شخصیتی دوقلوها تحت تاثیر این محیط و تنش های وارده به مادر ایجاد می شود و ممکن است کیفیت زندگی آن ها را دگرگون کند.

6 راه های ساده و مفیدی وجود دارد که والدین می توانند با کمک آن ها رشد و پرورش هویت سالم چند قلوها را بهبود بخشند:

  • نام گذاری کاملا متفاوت برای آن ها. چنانچه آن ها اسم های مشابه یکدیگر دارند، برای جلوگیری از گیج شدن و اشتباه گرفتن از اسم مستعار برای یکی از آن ها یا هر دو استفاده کنید.
  • لباس های آن ها را از یکدیگر جدا کنید. آن ها را در کشوها یا طبقات جداگانه قرار دهید. در اینصورت بچه ها به هنگام انتخاب لباس و پوشیدن آن ها تشخیص می دهند که کدام لباس و کدام قسمت از کمد به آن ها تعلق دارد. اگر کودکان شما تمایل به پوشیدن لباس های یک شکل دارند، مانع از کار آن ها نشوید. فقط سعی کنید تا کشوها و کمدهای آن ها را از یکدیگر جدا کنید و به آن ها خاطر نشان کنید که ممکن است مردم با دیدن آن ها در لباس های یک شکل دچار اشتباه شده و نتوانند آن ها را از یکدیگر تشخیص دهند. بعضی وقت ها دوقلوهای یکسان به جای پوشیدن لباس های متفاوت، ترجیح می دهند تا با پوشیدن لباس های یک شکل دوستان خود را مجبور کنند تا به خصوصیت های فردی آن ها واکنش نشان دهند.
  • برای آن ها اسباب بازی های جداگانه تهیه کنید. در ابتدا کودکان نمی توانند وسایل مورد علاقه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. قبل از آنکه آن ها مفهوم اشتراک گذاری را درک کنند هر کاری را به طور جداگانه برای آن ها انجام دهید. دوقلو ها باید کمی مفهوم مالکیت را یاد بگیرند. اگر همه چیز به هر دو آن ها با هم تعلق داشته باشد، فکر کردن دوقلوها به خود به عنوان افراد مجزا سخت تر است.
  • سعی کنید کودکان خود را با اسم متعلق به آن ها صدا بزنید نه با به کار بردن کلمه دوقلوها. زمانی که مدرسه آن ها آغاز می شود در صورت لزوم اسم آن ها را روی اونیفورم مدرسه حک کرده و یا اینکه برای هر کدام از آن ها رنگ لباس جداگانه و دائمی در نظر بگیرید. با اینکار تشخیص دوقلوها از یکدیگر را برای معلم و سایر شاگردان راحت تر می کنید. به طور مثال آن ها متوجه می شوند که سارا همیشه لباسی به رنگ زرد دارد و لباس نیلوفر همیشه قرمز رنگ است.
  • برای روز تولد آن ها 2 عدد کیک کوچک تهیه کنید. تمام آهنگ هایی را که می خواهید برای آن ها به هنگام خاموش کردن شمع بخوانید 2 بار و جداگانه بخوانید. هدایای جداگانه برای آن ها بخرید و تا جاییکه امکان دارد از دوستان و اقوام خود درخواست کنید که به این شکل عمل کنند. دادن یک هدیه مشترک به آن ها، در زمانی که هنوز مفهوم اشتراک گذاری را درک نکرده اند منجر به گیج شدن و نارضایتی در آن ها می شود.
  • تجارب جداگانه: یکی از مزایای بیرون بردن کودکان به شکل مجزا این است که تفریحات مجزا از یکدیگر به هر کدام از آن ها فرصت می دهد تا مستقیما با بزرگسالان و کودکان دیگر بدون کمک دیگری تعامل برقرار کند. به ویژه در شرایطی که یکی از دوقلوها لفظی تر و جسورتر است و دوقلوی ساکت تر نیاز به زمان جداگانه ای دارد تا با صحبت کردن با شما بر خجالت خود غلبه کند. اینگونه تجارب می تواند برای رشد زبان و حس صلاحیت اجتماعی فردی مفید باشد. اگر جدا کردن تجارب برای شما مشکل بوده و یا نارضایتی دوقلوها را فراهم می کند این کار را انجام ندهید. به خاطر داشته باشید جدایی فیزیکی به تنهایی باعث شخصیت سازی در افراد نمی شود. مسئله مهم ایجاد ارتباط فردی با هر یک از دوقلوها است. از علایق و دستاوردهای هر یک از آن ها استقبال کرده و با لبخند و تحسین آن ها را تصدیق کنید. به نیاز های آن ها توجه کنید.
دکمه بازگشت به بالا