عمومیکسب و کار برتر ایرانی

با نحوه گرفتن تیک آبی در حساب اینستاگرام خود آشنا شوید

امروزه با افزایش تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی، تشخیص اکانت رسمی یک برند یا یک فرد مشهور از سایر اکانت های جعلی کمی دشوار است. به همین دلیل، اکثر شبکه‌های اجتماعی یک ویژگی “نشان تأیید شده” را ایجاد کرده‌اند که به موجب آن می‌توانید با استفاده از علامت آبی رنگ متوجه شوید که حساب رسمی شخص یا برند مورد نظر کدام حساب است.

خرید لایک اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی در اینستاگرام بسیاری از مردم تعجب می‌کنند و معمولاً می‌خواهند بدانند چگونه حساب اینستاگرام خود را تأیید کنند. تا سال گذشته، این عملکرد به روش‌های دیگری انجام می‌شد و افرادی که می‌خواستند اکانت اینستاگرام رسمی کنند، برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام خود و دریافت نشان تأیید شده، هزینه‌های بالایی دریافت می‌کردند.

حال اگر سوالی در مورد نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام دارید، در انتهای این مقاله برای ارسال شرایط تیک آبی اینستاگرام همراه باشید و بر اساس این شرایط، اگر مواردی در اکانت شما وجود دارد، اکانت اینستاگرام خود را ثبت کنید.

نشان تأیید شده اینستاگرام چیست؟

علامت آبی یا نماد تأیید شده حاوی تصویری مشابه تصویر بالا است که در کنار نام نمایه ظاهر می‌شود و نشان می‌دهد که حساب رسانه اجتماعی رسمی است. در هر حسابی که این تصویر به صورت چک مارک آبی باشد به این معنی است که شخص یا برند مورد نظر برای اینستاگرام درخواست اکانت داده است.

برای ساخت اکانت اینستاگرام به اطلاعاتی مانند نام، سابقه، فعالیت و عکس پاسپورت، گواهی یا هر نوع شناسایی دیگری که نشان دهد حساب شما رسمی است دریافت می‌شود؛ بنابراین، اگر یک شخص یا برند چندین حساب داشته باشد که نمی‌تواند بین حساب رسمی و جعلی تشخیص دهد، این راه حل مناسبی خواهد بود.

اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک نیز از این قابلیت برای نشان دادن رسمی بودن اکانت مورد نظر استفاده می‌کنند؛ بنابراین می‌توان گفت وجود تیک آبی در اینستاگرام نشان‌دهنده اعتبار اکانت است، زیرا مدیریت اکانت رسماً درخواست تیک آبی پروفایل اینستاگرام را ارسال کرده است؛ بنابراین، اگر شما هم قرار است تیک آبی اینستاگرام بگیرید، شرایط تیک آبی اینستاگرام را معرفی می‌کنم.

شرایط تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک آبی در اینستاگرام شرایط سخت و تقریباً سختی دارد. در صورتی که اکانت شما این شرایط را نداشته باشد، درخواست اکانت شما تأیید نخواهد شد و تا یک ماه پس از رد صلاحیت، علامت آبی برای اکانت تأیید شده اینستاگرام نخواهید داشت؛ بنابراین قبل از ثبت درخواست اکانت اینستاگرام باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

اولین شرط این است که حساب شما باید معتبر باشد. این بدان معناست که حساب شما برای شخص یا برند معتبری معتبر است. با این حساب دریافت تیک آبی در اینستاگرام برای اکانت هایی با جنبه خنده دار و محتوای زرد امکان پذیر نیست.

شرط دوم یک حساب کاربری تأیید شده اینستاگرام این است که حساب شما منحصر به فرد باشد. این بدان معناست که حسابی که تأیید می‌کنید متعلق به شما و کسب‌وکارتان است. اگر چندین اکانت داشته باشید، تنها یکی از آن‌ها تأیید می‌شود و در اینستاگرام تیک آبی رنگ داده می‌شود.

پیش نیاز سوم برای یک حساب کاربری تأیید شده اینستاگرام این است که اکانت شما کامل باشد و اطلاعاتی مانند نام، بیو، عکس پروفایل و کاب برای دیگران قابل مشاهده باشد. همچنین برای گرفتن تیک ابی اینستا باید حداقل یک پست داشته باشید.

و در نهایت چهارمین پیش نیاز یک اکانت تأیید شده اینستاگرام این است که اکانت شما توسط افراد دیگر شناخته شده و دیده شود و شما بسیار فعال باشید.

پس از احراز هر یک از شرایط فوق، می‌توانید درخواست تأیید رسمی اکانت اینستاگرام خود را برای تأیید بر اساس شرایط فوق به قسمت پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید و در صورت داشتن تمامی شرایط، اکانت شما تأیید می‌شود.

خرید فالوور اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید و سپس به صفحه پروفایل خود بروید.

سه خط بالای صفحه را بزنید.

وارد گزینه discover people شوید.

سپس گزینه request verification را بزنید.

در این صورت پنجره‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود که باید بر اساس توضیحاتی که در ادامه توضیح خواهم داد اطلاعات برند یا کسب‌وکار آنلاین خود را وارد کنید.

حال همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید ابتدا آی‌دی شما در قسمت “Username” نمایش داده می‌شود که باید بررسی کنید و مطمئن شوید که این همان آی‌دی است که قصد دارید اکانت اینستاگرام خود را برای آن رسمی کنید. سپس در فیلد دوم به نام Full Name باید نام کامل خود را وارد کنید.

مطمئن شوید که نام بانام مندرج در شناسه شما مطابقت داشته باشد، مانند گواهینامه رانندگی یا پاسپورت. درنهایت باید روی گزینه «انتخاب فایل» در مقابل گزینه «ضمیمه عکس شناسنامه» کلیک کرده و تصویری از شناسنامه، پاسپورت یا گواهینامه رانندگی خود را انتخاب کنید. ما که در ایران زندگی می‌کنیم برای این منظور باید از گذرنامه استفاده کنیم.

درنهایت پس از تکمیل تمامی این فیلدها، به‌سادگی بر روی دکمه «ارسال» کلیک کنید و چند روز منتظر بمانید تا درخواست شما توسط گروه پشتیبانی اینستاگرام بررسی شود. پس از بررسی درخواست شما، چه درخواست شما تأیید یا رد شود، در صفحه Notifications به شما اطلاع داده می‌شود، جایی که می‌توانید نتیجه درخواست حساب اینستاگرام خود را ببینید.

مهم است بدانید که هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام درخواست شمارا تأیید کند؛ زیرا نشان آبی اینستاگرام فقط برای افراد مشهور، چهره‌های عمومی، برندهای جهانی یا علائم تجاری محفوظ است. طبق اطلاعاتی که اینستاگرام برای درخواست تیک آبی در صفحات راهنمای خود قرار داده است، تأیید درخواست تأیید برای تأیید یک حساب کاربری تنها در صورتی انجام می‌شود که حساب موردنظر منحصربه‌فرد، کامل و برای سایر افراد معنادار باشد. علاوه بر این، اینستاگرام تأکید می‌کند که این اکانت تعداد فالوورهای زیادی دارد.

دکمه بازگشت به بالا