ورزشی

۱۳ خودرو بازیکنان تیم ملی در بوشهر

علی سلیمانی روز سه شنبه اظهار کرد: پس از حضور بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی، مجوز ورود خودرو از مبادی خارج کشور به آن‌ها داده شد.

وی افزود: از ۳۲ مجوز ارائه شده، ۲۱ بازیکن اقدام به ورود خودروهای خود از مبدا گمرک بوشهر کرده که بخشی از مراحل اداری آن انجام و خودروها آن‌ها ترخیص و مابقی در دست اقدام است.

ناظر گمرکات و مدیرکل گمرک بوشهر تصریح کرد: از تعداد ۲۱ مجوز، ۱۳ دستگاه خودرو ترخیص و هشت دستگاه خودرو در حال انجام رویه گمرکی هستند که پس از طی تشریفات اداری و گمرکی ترخیص می‌شوند.

سلیمانی در خصوص ۱۱ دستگاه خودرو دیگر از مجموع ۳۲ مجوز ورود خودرو به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران، گفت: اطلاعاتی در این زمینه ندارم، اما با توجه به این که بخشی از گمرکات کشور، دارای مجوز ترخیص خودرو هستند شاید از سایر گمرکات کشور ترخیص و یا در حال انجام رویه‌های گمرکی هستند.

وی بیان کرد: بازیکنان تیم ملی فقط مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی دریافت کرده‌اند و تمامی حقوق گمرکی و دولتی را باید پرداخت کنند که این موضوع در بوشهر اتفاق افتاده است.

ناظر گمرکات و مدیرکل گمرک بوشهر تاکید کرد: این که گفته شده مجوز ورود خودروها به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بدون احتساب حقوق دولتی و گمرکی بوده اشتباه است و همه افرادی که از این امتیاز بهره‌مند شدند اقدام به پرداخت کلیه حقوق گمرکی و دولتی کرده اند.

سلیمانی گفت: چهار گمرک بوشهر، گناوه، کنگان و دیر در استان بوشهر مجوز ورود و ترخیص خودرو دارند.

۲۵۸ ۲۵۸

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا