حوادث

یکی از دلایل تشکیل حکومت اسلامی اجرای حدود و احکام الهی است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا یکی از دلایل تشکیل حکومت اسلامی را اجرای حدود و احکام الهی دانست و گفت: کسی نیست که نداند حجاب تکلیفی الهی ، شرعی، عقلی و قانونی است.

به گزارش باراناخبر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ادیانی در مراسم اختتامیه چهارمین دوره رشد و تعالی معنوی سال 1402 ویژه مدیران فراجا که در مجتمع فرهنگی، تربیتی و آموزشی عمار، برگزار شد، اظهارکرد: اولین قدم برای معروف و ترویج معروف، شناخت معروف است یعنی عالم به معروفات باشد.

ادیانی با ارائه تعریفی از معروف تصریح کرد: معروف یعنی کار نیک، خوب ، شناخته شده و سازگار با طبیعت و سرشت انسان سلیم و منکر یعنی کار زشت ، ناپسند ، ناشناخته و ناهماهنگ با طبع و سرشت انسان. با این تعاریف امر به معروف، امر به خوبی‌ها و نهی از منکر بازداشتن از بدی‌هاست.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا غیرت دینی و عفت و حیا را دو معروف مهم و غرور و تکبر و تبعیض را دو منکر مهم  دانست و گفت: غیرت دینی یکی از برترین صفات انسان است و این صفت به قدری ارزشمند است که اگر کافری هم دارای این صفت باشد، خداوند به او نظر می‌کند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، ادیانی گفت: یکی از دلایل تشکیل حکومت اسلامی اجرای حدود و احکام الهی است و کسی نیست که نداند حجاب تکلیفی الهی، شرعی، عقلی و قانونی است ، ما این همه شهید دادیم که احکام الهی در کشور اجرا شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا