حوادث

کشف بیش از ۳ تن موادمخدر و انهدام ۱۱ باند قاچاق طی ۴۸ ساعت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از کشف بیش از سه تن انواع مواد مخدر در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش باراناخبر،  سردار ایرج کاکاوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر، ماموران انتظامی سراسر کشور به ویژه در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کرمان، با برنامه ‌ریزی دقیق اطلاعاتی و عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی به طور هماهنگ و همزمان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی، قاچاقچیان را تحت کنترل و رصد خود قرار دادند و طی عملیات های غافلگیرانه، ضمن کشف ۳ تن و ۲۳۴کیلو گرم انواع موادمخدر، موفق به انهدام  ۱۱ باند قاچاق مواد مخدر و توقیف ۸۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از قاچاقچیان شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در ادامه افزود: در این راستا ضمن تشکیل پرونده برای بیش از ۱۶۲۴ نفر تحت عناوین مختلف (قاچاقچی، حمل کننده، نگهدارنده، خرده فروش، توزیع کننده، معتاد و معتاد متجاهر)، سه قبضه سلاح سبک از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

سردار کاکاوند خاطرنشان کرد: همچنین در راستای پاک سازی نقاط آلوده و نیز افزایش رضایتمندی عمومی، ۴۶۳ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۵۷۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در خاتمه با قدردانی از پیگیری و تلاش های مجاهدت گونه همکاران خود در مجموعه انتظامی کشور، با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده خانمان سوز مواد مخدر، از شهروندان خواست همچون گذشته یاریگر پلیس باشند.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا