ورزشی

کامبک لاله‌ها در دوبلین/ شکست باورنکردنی لوا و یارانش در تیرانا

دور پنجم رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۴ پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها هلند در دوبلین، ایرلند را از پیش رو برداشت و لهستان در خاک آلبانی شکست خورد.

به گزارش باراناخبر، امشب ۹ بازی از گروه‌های B ،E ،G و H مقدماتی جام ملت‌های اروپا برگزار شد و در مهم‌ترین‌ بازی‌ها هلند موفق شد با گل‌های خاکپو و وخهورست از شکست مقابل ایرلند پیروزی بسازد و با یک بازی کمتر نسبت به یونان در جایگاه دوم، پشت سر فرانسه قرار بگیرد. لهستان در حضور روبرت لواندوفسکی در تیرانا با دو گل مغلوب آلبانی شد و در گروهش در رتبه چهارم قرار گرفت.

در گروه G هم صربستان با درخشش و هت‌تریک میتروویچ، ستاره این روزهای الهلال، لیتوانی را از پیش رو برداشت و به جایگاه دوم رسید.

در گروه H هم دانمارک در هلسینکی موفق شد در یک بازی شش امتیازی با تک هویبرگ مقابل فنلاند به پیروزی برسد و جایگاه این تیم در رتبه دوم را بگیرد. در این گروه کماکان اسلوونی صدرنشین است.

نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

گروه B:
یونان ۵ – جبل‌الطارق صفر
ایرلند یک – هلند ۲

گروه E:
جزایر فارو صفر – مولداوی یک
آلبانی ۲ – لهستان صفر

گروه G:
مونته‌نگرو ۲ – بلغارستان یک
لیتوانی یک – صربستان ۳

گروه H:
قزاقستان یک – ایرلند شمالی صفر
فنلاند صفر – دانمارک یک
سن‌مارینو صفر – اسلوونی ۴

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا