ورزشی

چهار آزادکار به مرحله نیمه نهایی راه یافتند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، رقابت‌های کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین از صبح امروز در شهر یاکوتسک روسیه در حال برگزاری است. نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابراهیم الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر حریفی از روسیه را شکست داد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر صفر دیگر حریف روسی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد بخشی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر سبالوس از پرو را مغلوب کرد وی در دور بعد با ضربه فنی از سد لی از کره جنوبی گذشت. بخشی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب راسادین از تاجیکستان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم علی منصوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به با ضربه فنی چیتادزه از بلاروس را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب آرتور نایفانوف کشتی گیر عنوان دار روسی شد. وی باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا در گروه بازنده‌ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل حریفی از روسیه به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۷ کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، ابوالفضل بابالو در گروه ب به در مبارزه نخست با نتیجه ۴ بر صفر آیور نیمایف از روسیه را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر جونگ یونگ یو از کره جنوبی را مغلوب کرد و بعنوان سرگروه به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر نرگویباتار از مغولستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا