ورزشی

پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و یحیی گل‌محمدی کارش را خوب بلد است

انصاری: پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و یحیی گل‌محمدی کارش را خوب بلد است

سرمربی تیم امید پرسپولیس از سرمربی بزرگسالان این تیم تعریف و تمجید کرد.

محمود انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری باراناخبر، با اشاره به وضعیت تیم امید پرسپولیس اظهار داشت: ما در برخی شرایط خاص از بعضی از بازیکنان جوانان در رده امید استفاده می‌کنیم که برای بررسی وضعیت فنی این نفرات و کیفیت فنی آنها دیدار دربی جوانان را از نزدیک تماشا کردیم.

وی با تاکید بر بازیکن‌سازی و پرورش استعداد در تیم‌های پایه و انتقال آنها به رده‌های بالاتر تصریح کرد: ما در کنار این هدف بزرگی که در ذهن داریم در تلاش هستیم که نتایج خوبی را کسب کرده و در پایان فصل بهترین جایگاه را در جدول داشته باشیم.

سرمربی امید پرسپولیس افزود: در حال حاضر بازیکنان مستعدی را از جمع تیم‌های پایه در تیم بزرگسالان داریم که از این نفرات می‌توان به میلاد سورگی، علی بابایی، امیررضا رفیعی و…. اشاره کرد و گل سرسبد آنها هم محمد عمری است که یحیی گل‌محمدی به  او اعتقاد زیادی دارد و در ترکیب بزرگسالان از او استفاده می‌کند. بازیکنان رده پایه با انتقال به رده‌های بعدی به خصوص حضور در جمع بزرگسالان می‌توانند ره صد ساله را در یک شب بروند و این شانس را به دست آورند تا در جمع بزرگسالان، شرایط خوبی را به دست آورند.

انصاری با اشاره به فشردگی بازی ‌های تیم‌های پایه گفت: معمولا مسائلی مانند مدرسه، دانشگاه بچه‌ها و همین طور تعطیلاتی که در فصل سرما به دلایلی مانند آلودگی هوا پیش می‌آید، باعث شده فشردگی بازی‌ها در شروع فصل تا نیم فصل اول می‌شود.

وی در مورد شرایط تیم امید ایران خاطرنشان کرد: تیم امید مشکلات زیادی داردکه این مشکلات شرایط را برای رضا عنایتی و کادرفنی تیم ملی سخت می‌کند. تیم امید برای نتیجه‌گیری نیازمند تعامل و همکاری متقابل با باشگاه‌ها است و اگر این تیم، بازیکنان و نیروهایش را به طور کامل در اختیار نداشته باشد، نمی‌تواند موفق شود. تیم امید هم تیم ملی ما محسوب می‌شود و همه باید از این تیم هم حمایت کند.

سرمربی امید پرسپولیس در پایان در خصوص وضعیت تیم بزرگسالان در فصل جدید تصریح کرد: یحیی گل‌محمدی کارش را خوب بلد است. شالکه اصلی پرسپولیس نسبت به فصل قبل حفظ شده و این تیم تا امروز نتایج قابل قبولی را کسب کرده است. پرسپولیس در حال حاضر از پتاسیل بالایی برخوردار است و فاکتورهای تیم حرفه‌ای را در اختیار دارد و با در اختیار داشتن ستاره‌ها و ملی‌پوشان؛ مدعی اصلی قهرمانی در این فصل به شمار می‌رود.

انتهای پیام/ 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا