ورزشی

هشدار به اینتر؛ مبادا میلان را بفروشی! /عکس

پاری سن ژرمن در هفته های اخیر تلاش های زیادی برای جذب میلان اشکرینیار مدافع با کیفیت اینتر انجام داده و قطعا هنوز موفق به ارائه پیشنهاد مورد نظر سران تیم نشده است. اینتر مانند فصل گذشته مشکلات مالی زیادی را متحمل شده است و به نظر می رسد چاره ای جز فروش یک بازیکن بزرگ دیگر در فصل تابستان ندارند. پیشنهاد پاری سن ژرمن 60 میلیون و درخواست اینتر 70 میلیون یورو است و هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است. اما هواداران نراتزوری اصلا علاقه ای به این اتفاق ندارند و می خواهند میلان اشکرینیار در سن سیرو بماند.

امروز بیرون دفتر باشگاه بنری از گروه کورنوارد نصب شده و این گروه متعصب هواداران اینتر از مدیران باشگاه خواسته اند تا تابستان امسال میلان اشکرینیار را به هیچ عنوان نفروشند.

ناکامی اینتر در جذب گلیسون برمر از تورین باعث شد یوونتوس خیلی سریع این انتقال را تکمیل کند و بهترین مدافع فصل گذشته لیگ ایتالیا راهی باشگاه رقیب شد. حالا سران اینتر به دنبال گزینه های دیگری مانند نیکولا میلنکوویچ از فیورنتینا هستند اما هواداران نراتزوری امیدوارند حداقل میلان اشکرینیار در این تیم بماند. روی بنر نصب شده توسط هواداران نوشته شده بود: توافق طولانی و صریح و دوستی، اشکرینیاری نباید فروخته شود.
هشدار برای اینتر؛  میلان را نفروش!  / عکس

251 251

دکمه بازگشت به بالا