ورزشی

نکونام: برای موفقیت استقلال می‌جنگیم

جواد نکونام در حاشیه اولین تمرین استقلال برای حضور در لیگ بیست‌وسوم گفت: ابتدا دوست دارم از هواداران تشکر کنم که از روز اول تا امروز که شروع تمرینات ما است همیشه لطف داشتند و حمایت کردند. خداراشکر می‌کنم که چنین هوادارانی داریم که از ما حمایت می‌کنند تا در ادامه راه موفق باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که هدفش با استقلال چیست، گفت: هدف همه مشخص است. همه تیم‌ها برای قهرمانی می‌جنگند تا جام بدست بیاورند. ما هم مثل همه برای موفقیت می‌جنگیم. امروز کارمان شروع شد و تا روز آخر می‌جنگیم و برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

سرمربی استقلال درباره احتمال حضور مجید حسینی در استقلال عنوان کرد: من اسمی از بازیکن نمی‌آورم ولی در حال صحبت کردن هستیم تا بتوانیم بازیکنان مدنظرمان را به خدمت بگیریم.

نکونام در واکنش به اینکه هواداران برای آمدنش به استقلال از او حمایت کردند و آیا فکر می‌کند در استقلال هم مثل تیم ملی بتواند رکورد بزند و مدت طولانی در این تیم بماند، گفت: روزی که فوتبال ملی را شروع کردم به فکر رکورد نبودم و این رکوردها در ادامه راه به وجود آمد. در استقلال هم تلاش می‌کنم که در برنامه 2 ساله‌ای که دارم حداکثر موفقیت را به دست بیاورم.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود از روند نقل و انتقالات رضایت ندارد، گفت: نه این‌طور نیست، من خیلی راحت و شفاف می‌گویم. باید بهترین نقل و انتقالات را داشته باشیم و بهترین بازیکنان را جذب کنیم چون هواداران از من توقع دارند. باید بهترین نفرات را بگیریم تا در طول فصل بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که در تیم کمبودی حس کرده است، اظهار داشت: کمبودها در مسیرمان مشخص می‌شود. 35 روز تا شروع لیگ داریم و این چیزی نیست که یک ساعته بخواهم بگویم. در این چند روز باید برنامه‌های‌مان را پیش ببریم.

«چه تعداد بازیکن قرار است از استقلال جدا شوند و چه بازیکنانی اضافه می‌شوند»؟ نکونام در این باره عنوان کرد: هر بازیکنی که جذب کنیم نسبت به آن خروجی داریم. همه بازیکنان امروز هستند. باید اول بازیکنان ورودی‌مان را بگیریم و بعد از آن درباره خروجی‌ها تصمیم خواهیم گرفت.

وی در واکنش به اینکه خیلی از هواداران از عملکرد سیدحسین حسینی ناراحت هستند، گفت: سعی می‌کنم بهترین تصمیم را برای تیمم و بازیکن بگیرم تا به موفقیت برسیم. در تمام پست‌ها در حال برنامه‌ریزی هستیم تا بهترین نفرات را جذب کنیم.

258 258

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا