اجتماعی

معلمان ۵۰۰ مدرسه قم به مناسبت هفته معلم تجلیل می شوند

باراناخبر/ قم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: به مناسبت هفته معلم عملیات ارزشیابی همه جانبه و بی سابقه معلمان و اساتید 500 مدرسه و حوزه علمیه قم برگزار می شود.

حجت الاسلام مرتضی شعبان زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در سخنانی در تشریح این عملیات گفت: این عملیات را بر عهده دارند.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، اجرای این عملیات به این بزرگی بی سابقه بوده و برای اولین بار در کشور برگزار می شود.

حجت الاسلام شعبان زاده از اجرای این طرح به مدت یک هفته از روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: در این عملیات کم نظیر تشکل های مردمی و انقلابی اطراف مسجد و محله از جمله هیئت امنا، فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، هیئت ها و مراکز مذهبی.» فرهنگ فرهنگی هنری مساجد ائمه جماعات محلات را همراهی خواهد کرد.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، شبکه تشکل های مردم نهاد مهاجر در استان قم نیز در این عملیات از معلمان مدارس استثنایی مهاجرین تجلیل می کند.

وی بیان کرد: این عملیات توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان کوم با مشارکت نهادهایی چون فرمانداری کوم، فرمانداری کوم، سپاه علی بن ابیطالب(ع)، آموزش و پرورش، بسیج، صداوسیما، شهرداری و فرهنگی و هنری انجام می شود. . مراکز مساجد

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا