ورزشی

قرارداد چهار ساله فوتبال ایران و قطر قبل از جام جهانی

به گزارش شفاف، تفاهم نامه همکاری بلندمدتی بین روسای فدراسیون های فوتبال دو کشور که امروز در محل فدراسیون فوتبال قطر در دوحه برگزار شد، امضا شد.

بر اساس این تفاهم نامه، دو فدراسیون در زمینه توسعه بازی های دوستانه، تدارکات ملی و همچنین اردوهای آماده سازی در تمامی سطوح رده های سنی مختلف و تیم های ملی فوتبال اعم از آقایان و بانوان همکاری خواهند کرد. همکاری طولانی مدت دو طرف که به زودی در زمینه های مختلف اجرایی خواهد شد، به دلیل روابط خوب دو کشور، همسایگی، همجواری و اشتراکات فرهنگی دو کشور، میزبانی جام جهانی 2022 حائز اهمیت است. و زیرساخت های مدرن. در قطر..

در این دیدار عزیزی خادمی را حمیدرضا مهرعلی (سرپرست نایب رئیس فدراسیون)، رفیعی (مشاور حقوقی رئیس فدراسیون) و دراگان اسکوچیچ (سرمربی تیم ملی) همراهی می کردند. در این جلسه ماتیاس گرفستورم، رئیس ستاد اینفانتینو نیز حضور داشت.

قرارداد چهار ساله فوتبال ایران و قطر قبل از جام جهانی

عزیزی خادم شب گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه جام عرب با جیانی اینفانتینو رئیس فیفا که قرار است در بهمن ماه 1393 به ایران سفر کند، دیدار و گفتگو کرد.

عزیزی خادم به دعوت رسمی رئیس فدراسیون فوتبال قطر به قطر سفر کرده است.

قطر میزبان جام جهانی فوتبال قطر در آبان 1401 خواهد بود و تیم ملی ایران تنها یک قدم تا ثبت نام در این مسابقات فاصله دارد. با این قرارداد می توان امیدوار بود که تیم ملی از امکانات ورزشی قطر برای برگزاری اردوها و بازی های دوستانه تا یک سال بعد از مسابقات استفاده کند.

دکمه بازگشت به بالا