ورزشی

عصبانیت شدید باشگاه پرسپولیس از مذاکره بیرانوند با استقلال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، باشگاه پرسپولیس پس از جلسه روز گذشته علیرضا بیرانوند با رضا درویش خبر از حضور این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در تمرینات پیش فصل داد تا با توجه به اینکه یک فصل دیگر قرارداد دارد هرگونه جدایی از جمع سرخپوشان تکذیب شود.

با این حال انتشار خبر مذاکره او با حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال و پیشنهاد ۹۵ میلیارد تومانی به این دروازه‌بان برای عقد قرارداد دوساله با آبی‌پوشان پایتخت واکنش‌هایی را به همراه داشته است.

مدیران باشگاه پرسپولیس در حالی‌که خبر مذاکره بیرانوند با حجت کریمی تکذیب شده است را غیر قابل باور دانسته‌اند و این موضوع را بازار گرمی برای دروازه‌بان تیم ملی ایران تلقی کرده‌اند.

بیرانوند مجوز فسخ قرارداد فصل آینده با سرخپوشان را ندارد. از این رو پرسپولیس هرگونه مذاکره با باشگاه‌های داخلی را غیر قابل قبول می‌داند.

دو تن از اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز خواستار رسیدگی رضا درویش مدیرعامل باشگاه نسبت به این اتفاق شده‌اند تا در صورت صحت این مذاکره، با بیرانوند برخورد انضباطی شود.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا