بین الملل

ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، حجت الاسلام امیر هادی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام توسط به همت سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه استان ایلام به دلیل برگزاری کنگره بزرگ 3000 دیدن استان ایلام جشن گرفت.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد “با شهدا برای شهدا”


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این دیدار گفت: برگزاری موفق کنگره 3000 شهید دفاع مقدس بزرگترین رویداد فرهنگی تاریخ انقلاب اسلامی در ایلام بود که فضای معنوی آن در استان برای چندین سال

بهروز ناصری افزود: در جریان برگزاری کنگره و دیدار اعضا با رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیام معظم له به کنگره، فضایی شکل گرفت که استان ایلام در کانون توجه ایران اسلامی قرار داشت مردم استان به ویژه خانواده های شهدا از برگزارکنندگان این کنگره بزرگ قدردانی می کنند.

وی افزود: امروز سپاه استان ایلام به عنوان بازوی توانمندی برای پیشرفت و توسعه استان ایلام عمل می کند که در حوادث استان ایلام میدان دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: ظرفیت سخت افزاری و نرم افزاری این دانشگاه در خدمت توسعه استان ایلام است و تنها با روحیه جهادی و عملکرد انقلابی می توان مشکلات را حل کرد و این ویژگی ها امروز در سپاه استان ایلام و فرمانده شایسته اوست.

ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

ناصر خاطرنشان کرد: دکتر طهرانچی امروز با روحیه جهادی و انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی را رهبری و مدیریت می کند و تاکید همیشگی ایشان بر استفاده از ظرفیت های نیروهای انقلابی است.

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است و باید در امور استان ایلام به ویژه در حوزه علمی مشارکت بیشتری داشته باشد. و زمینه های فرهنگی

شاکرمی تاکید کرد: ایران اسلامی مدیون خون شهدا و رشادت های آنان است و برگزاری کنگره 3000 شهید گمنام و تکریم و تکریم شهدا کمترین کاری بود که برای خانواده های شهدا انجام شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی محل گفت وگو است و باید مأمنی برای نیروهای انقلابی، ارزش و ممارست اعلام گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

هادی زاده، رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز توضیح داد: با اعلام گام دوم انقلاب، فعالیت فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی شتاب بیشتری می گیرد و امروز با حضور رئیس جدید در یکی از مهمترین اولویت های دانشگاه.

در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با اهدای لوح تقدیر از خدمات سردار شاکرمی در برگزاری کنگره 3000 شهید استان ایلام قدردانی کرد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا