عمومی

طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی در مساجد درزاهدان

طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی مساجد درزاهدان آغاز شد.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان،️معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سیستان و بلوچستان گفت: تربیت فکری و مهارتی نسل جدید انقلاب بالاترین تکلیف مسئولان فرهنگی است.

رضا شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار افزود: از همه ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و مراکزی که در اختیار داریم باید برای غنا بخشیدن به برنامه‌های فرهنگی و تربیتی استفاده کنیم.

وی گفت: دهه نودی ها و هشتادی ها نسل پرشور و آینده ساز نظام اسلامی هستند و تربیت فکری و تربیت مهارتی این نسل بالاترین تکلیف ماست.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان افزود: با استفاده از تمام ظرفیت‌های فرهنگی و هنری باید این نسل را به عنوان سربازان واقعی انقلاب و به عنوان نسلی تمدن ساز تربیت کنیم.

وی تصریح کرد: کادر سازی مدیریتی، کادر سازی تمدنی و کادر سازی گفتمانی از این نسل بالاترین تکلیف همه مسئولان است که باید با کمک هم عملیاتی کنیم.

شریفی گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بهترین جایگاه و بهترین مأمن و ملجاء برای گفتمان سازی تمدن نوین اسلامی است که باید از آن برای تربیت نسل جدید بهره ببریم. وی بیان کرد: جامعه هدف ما در استان سیستان و بلوچستان هم کانون‌های فرهنگی مساجد اهل تشیع و هم مساجد اهل تسنن است و به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تمدن نوین اسلامی با مشارکت شیعه و سنی عملیاتی می‌شود. 

 افتتاح مدرسه تابستانه در پارک علم و فناوری استان 

نارویی دبیر طرح تابستانه پارک علم و فناوری استان گفت:این طرح برای اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان در زمینه های هوش مصنوعی،حوزه های کارآفرینی،توسعه فردی و انیمیشن برگزار میشود.

دکمه بازگشت به بالا