حوادث

سرنخ‌های خوبی از عاملان حادثه تروریستی پلیس راه خاش به دست آمده است

باراناخبر/سیستان و بلوچستان فرمانده کل انتظامی کشور گفت: سرنخ‌های خوبی از عاملان حادثه تروریستی پلیس راه خاش – تفتان به دست آمده و بدون تردید این افراد به سزای عمل خود می‌رسند.

سردار احمدرضا رادان روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از کلانتری ۱۶ زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبیعی است در جهاد و مبارزه علیه زشتی‌ها، درگیری میان حق و باطل همواره وجود داشته و هرکسی که بخواهد تخطی کند به سزای عمل خود می رسد همانطور که عاملان حادثه کلانتری۱۶ همان روز به هلاکت رسیده و به سزای عمل خود رسیدند.

وی بیان کرد: طبیعی است در جهاد و مبارزه با زشتی‌ها همواره درگیری بین حق و باطل وجود دارد و این امری اجتناب ناپذیر است.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: بارها اعلام کرده و اعلام می‌کنیم هر کس به خود جرأت دهد و از دیوار قانون یا از مامور قانون عبور کند با تمام توان و ابزار قانونی با آن مقابله خواهیم کرد که نمونه آن کلانتری ۱۶ زاهدان است که در زمان حمله اشرار همه آنها در همین مکان کشته شده وبه سزای اعمالشان رسیدند.

وی ادامه داد: در حوزه راه نیز همکاران پلیس راه که چند روز پیش مورد هدف قرار گرفته و به شهادت رسیدند تمام تلاش آنها و سایر همکاران ما در پلیس راه این است که با حضور و انضباط خود از هرگونه کشته شدن شهروندان در حوادث راهنمایی رانندگی جلوگیری کنند، در این زمینه از عوامل آن سرنخ‌های خوبی به دست آوردیم و بدون تردید به سزای عمل‌شان خواهند رسید.

سردار رادان تاکید کرد: به مردم قول می‌دهیم با هر کس قانون شکن باشد برابر قانون با اقتدار کامل برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا