دم قسط پژو فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو 1401  (لیست قیمت ایران خودرو اقساطی)

عناوین محتوای خبر نمایش بده

اگر شما هم از آن دسته افراد محافظه کاری هستید که معتقدید، خرید اقساطی ایران خودرو فقط باید از کمپانی انجام شود، باید صراحتا به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید!

زیرا اولا ایران خودرو هیچ طرح و برنامه ویژه‌ای برای عرضه اقساطی محصولات خود ندارد و مهندسان و مدیران فروش این شرکت خودروساز ایرانی در هیچ مصاحبه‌ای اذعان به این موضوع نکرده‌اند که به زودی طرحی برای فروش اقساطی ایران خودرو ارائه خواهند داد یا اساسا چنین مساله‌ای برایشان موضوعیت دارد.

از سویی لیست قیمت ایران خودرو اقساطی که توسط برخی از مجموعه‌های صاحب نام در عرصه فروش فوری ایران خودرو مانند سایاخودرو را که مرور کنید، متوجه می‌شوید که قیمت‌ها تا چه اندازه واقعی و بر مبنای حاشیه سود منطقی تعیین شده‌اند که به نفع خریدار است.

بنابراین چرا باید ماشین دار شدن خودتان را به اما و اگرها بسپارید و بارها شرایط ثبت نام ایران خودرو از سوی کمپانی را بررسی کنید و به خاطر نداشتن مولفه‌های موجود، غمگین شوید؟! وقت آن رسیده است که تکانی به وضعیت معیشت خود بدهید و با یک انتخاب درست برای خرید اقساطی ایران خودرو، خودرویی مدرن و به روز را از آن خود کنید. می‌دانیم!

اکنون اولین نکته‌ای که به ذهنتان می‌رسد این است که در وضعیت اقتصادی این روزهای بازار که هر صبح که از خواب بیدار می‌شویم، قیمت یکی از کالاهای اساسی، سر به فلک گذاشته است، اصلا خرید اقساطی محصولات ایران خودرو معقول است؟! در ادامه به این دغدغه شما پاسخ خواهیم داد.

خرید اقساطی ایران خودرو 1401 با چه میزان سرمایه ممکن است؟

خرید اقساطی ایران خودرو همیشه معقول و منطقی است. در این قضیه شکی وجود ندارد، تنها مساله‌ای که باید برای تصاحب محصولات ایران خودرو در نظر بگیرید، مجموعه‌ای است که با آن وارد معامله می‌شوید. اگر آن مجموعه، فروش خودروهای ایران خودرو را با شرایطی متناسب وضعیت اقتصادی خریدار انجام دهد، این معامله برای شما برد برد خواهد بود.

ببینید، وقتی اوضاع اقتصادی دچار تورم است، یعنی قیمت‌ها ثبات ندارند و هر روز گران‌تر می‌شوند، بنابراین  خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما مجبور هستید تمام درآمد خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه خرج کالاهای ضروری کنید و قاعدتا هیچ پولی از درآمدتان برای پس‌انداز باقی نخواهد ماند.

اما خرید اقساطی ایران خودرو این فرصت را به شما می‌دهد که صاحب کالایی ارزشمند شوید که شاید امروز پرداخت اقساط برایتان قدری دشوار باشد، اما چند ماه دیگر به سبب کاهش قدرت خرید پول، مبلغ اقساط  ناچیز انگاشته می‌شود و در عوض بر قیمت خودروی شما افزوده شده است.

بنابراین هر کجا دیدید که مجموعه‌ای باسابقه مانند سایا خودرو اقدام به فروش اقساطی ایران خودرو کرده است، فرصت را از دست ندهید، زیرا بهترین بستر برای ماشین‌دار شدن شما با بهترین شرایط فراهم شده است.

بنابراین اگر بخواهیم خاصه به این سوال پاسخ دهیم که چقدر سرمایه برای خرید خودروهای ایران خودرو به شیوه اقساطی لازم دارید تا با سایا خودرو وارد معامله شوید، باید بگوییم که شرایط فروش ایران خودرو اقساطی تحویل فوری از سوی مجموعه ما به نحوی در نظر گرفته شده است که شما این امکان را دارید با کمترین سرمایه و حداقل پیش پرداخت، صاحب خودرویی مدرن و لوکس شوید.

آیا امکان خرید محصولات ایران خودرو با تحویل فوری از سوی کارخانه وجود دارد؟

اگر قصد خرید اقساطی ایران خودرو را دارید، به‌احتمال زیاد می‌دانید که اولین و بزرگترین کمپانی تولیدکننده خودرو کشورمان سالهاست که طرح اقساطی ندارد و متاسفانه هیچ همتی برای رفع خلاء موجود هم وجود ندارد. به‌عبارتی خودروساز ایرانی بخش قابل توجهی از مشتریان بالقوه خود که با مشکل تامین مالی برای پرداخت یکباره مبلغ تمام شده خودرو مواجه هستند را نادیده می‌گیرد. اما آیا اگر تصمیم بگیرید از ایران خودرو به‌صورت نقدی ماشین بخرید، این فرصت در اختیار شما قرار می‌گیرد که با پرداخت هزینه، ماشین دلخواهتان هرچه که باشد از پژو 206 تا دنا پلاس یا تارا را فورا تحویل بگیرید؟! پاسخ منفی است.

امکان خرید محصولات ایران خودرو تحویل فوری از کارخانه وجود ندارد و شما به‌جز شرکت در طرح‌های پیش فروش یا فروش ویژه که توسط قرعه‌کشی تعیین تکلیف می‌شود، هیچ راه دیگری ندارید.

معایب تحویل خودرو به‌صورت قرعه کشی چیست؟

اگر اصرار دارید برای خرید ایران خودرو از طریق کمپانی اقدام کنید، همان‌طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، راهی جز پذیرفتن شرایط ثبت‌نام و قرعه‌کشی ندارید. اما تحویل خودرو به‌صورت قرعه‌کشی معایبی دارد و از نظر کارشناسان ایراداتی به آن وارد است که بهتر است قبل از شرکت در طرح‌های فروش ایران خودرو بدانید.

ما قصد نداریم نگاه بنیادینی به صنعت خودرو داشته باشیم و از توزیع رانت گسترده یا ایجاد حباب کاذب در بازار سخن بگوییم. بلکه تصمیم داریم آگاهتان کنیم تا بدانید در شرایط اقتصادی فعلی کشور ما کدام طرح‌ها برای ماشین‌دار شدن به‌سودتان است.

یکی از مهم‌ترین ایراداتی که به شرایط فروش ایران خودرو به‌صورت قرعه‌کشی وارد است اینکه شما اگر صاحب خودرو باشید، نمی‌توانید در این طرح شرکت کنید، حتی اگر مالک یک خودرو فرسوده هستید که با آن امرار معاش می‌کنید. در چنین شرایطی برای شرکت در طرح‌های فروش انواع محصولات ایران خودرو که از سوی خودروساز ارائه می‌شود، ناگزیر هستید تا منبع درآمد خود را بفروشید، اما چه تضمینی وجود دارد که همای سعادت بر شانه شما بنشیند و در نزدیک‌ترین قرعه‌کشی، نام شما از گردونه رقابت با هزاران متقاضی دیگر بیرون بیاید؟!

ایراد دیگری که به طرح‌های پیش فروش ایران خودرو وارد است اینکه شما نمی‌دانید شرایط اقتصادی کشور به کدام سمت خواهد رفت و در هنگام تحویل خودرو، دقیقا باید چه مبلغی بابت دریافت ماشین خود بپردازید. همان‌طور که می‌دانید در طرح‌های پیش فروش، مبلغ نهایی خودرو متناسب با قیمت روز تعیین خواهد شد و این معامله از هر جهت دارای ضریب خطر بالایی به‌ویژه برای اقشار متوسط خواهد بود.

خب! در چنین شرایطی چه باید کرد؟! به‌سراغ بازار دست دوم برویم یا قید ماشین‌دار شدن را بزنیم؟! هیچ‌کدام! کافی است برای خرید ایران خودرو به‌صورت نقدی با یک مجموعه معتبر و خوشنام وارد معامله شوید و چنانچه محدودیت بودجه دارید، قسطی ماشین بخرید.

سوالی که اینک پیش می‌آید اینکه آیا مجموعه‌ای وجود دارد که هم با بهترین شرایط اقدام به فروش اقساطی ایران خودرو کند و هم بستری برای خرید نقدی محصولات این کمپانی به‌شرط تحویل فوری فراهم کرده باشد؟!بله! سایا خودرو نامی آشنا و مطمئن در بازار خودرو محسوب می‌شود که بهترین مرجعی است که شما برای خرید محصولات ایران خودرو تحویل فوری به‌صورت نقد و اقساط می‌توانید روی آن حساب کنید.

برای بهره‌گیری از شرایط فروش ایران خودرو که توسط مجموعه ما ارائه می‌شود، نه لازم است ماشین زیر پایتان را بفروشید، نه منتظر نتیجه قرعه‌کشی بمانید، نه چندین میلیون تومان وجه رایج مملکت را به‌مدت چند ماه در حساب خودروساز بخوابانید و نه در هنگام تحویل خودرو منتظر معجزه‌ای باشید که قیمت‌ها پایین آمده باشند!

اگر به‌دنبال خرید اقساطی ایران خودرو هستید، بهترین بستر برای شما با حداقل پیش پرداخت، اقساط بلند مدت و تحویل فوری مهیاست. اگر هم پول کافی برای شرکت در طرح فروش انواع محصولات ایران خودرو را دارید، کافی است با مدیران سایا خودرو پای میز معامله بنشینید تا با قیمت واقعی، تحویل فوری و مشاوره رایگان پیش از خرید، ماشین دلخواهتان را به خانه ببرید.

چرا طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو تا این اندازه محبوب است؟

اولین و بزرگترین کمپانی خودروساز بودن در ایران، عناوین جذابی است برای اینکه یک شرکت تولیدکننده سر زبان‌ها بیفتد و نمی‌توان نقش این القاب را در میزان استقبال از طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو نادیده گرفت. اما اگر بخواهیم فقط و فقط به این موارد استناد کنیم هم راه به بیراهه برده‌ایم.

ایران خودرو در زمان‌های مقتضی انتخاب‌های درست و بجایی داشت. چه آن زمان که در تعامل با کمپانی پژو فرانسوی، پای خانواده شیرها را به جاده‌های ایران باز کرد و هنوز هم پیدا کردن طرحی برای خرید ماشین قسطی ایران خودرو از خانواده پژوها بخش قابل توجهی از درخواست مشتریان را به خود اختصاص داده است؛ چه پس از آن که سمند را به عنوان نخستین خودرو ملی عرضه کرد و چه امروز که دنا پلاس توربو اتومات و پژو ۲۰۰۸ که اگرچه در صدر جدول لیست قیمت محصولات ایران خودرو 1401 قرار دارند، اما علاقمندان بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. بنابراین باید راز محبوبیت نخستین کمپانی خودروساز ایرانی و علل استقبال از طرح‌های فروش فوری ایران خودرو را در عوامل زیر جستجو کرد:

  • نام و آوازه کمپانی
  • شناخت صحیح سلیقه مخاطب
  • کیفیت ساخت محصولات
  • بازار دست دوم همیشه داغ

ثبت نام اقساطی ایران خودرو چگونه است؟

اگر به دنبال بهترین طرح برای فروش اقساطی ایران خودرو می‌گردید، به احتمال زیاد می‌دانید که در سال جاری و پس از راه‌اندازی سامانه دولت ساز موسوم به یکپارچه‌سازی تخصیص خودرو، کمپانی‌های خودروساز ایرانی موظف شده‌اند تا تولیدات خود را فقط از طریق همین سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، عرضه کنند. بنابراین طرحی برای ثبت نام اقساطی ایران خودرو از سوی شرکت عملا وجود خارجی ندارد.

اما این که پایان راه نیست. مجموعه‌هایی مانند سایا خودرو با پر کردن خلا موجود بستری مهیا کرده‌اند تا شما با هر توان مالی که دارید بتوانید برای خرید قسطی محصولات با کیفیت ایران خودرو اقدام کنید. برای ثبت نام هم نیاز به پیش شرط های خاصی نیست، کافی است تماس بگیرید تا همکاران واحد مشاوره و فروش، اطلاعات تکمیلی را درباره جزییات طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو به شما ارائه دهند.

فروش اقساطی ایران خودرو با اقساط

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم به ویژه اقشار کم درآمد برای خرید اقساطی خودرو در سال ۱۴۰۱ مبلغ اقساط و مدت زمان بازپرداخت است. طبیعی است که یک کارمند با حقوق ۱۰ میلیون تومانی توان بازپرداخت اقساط ۱۵ یا ۲۰ میلیون تومانی را نداشته باشد. حتی اگر مجبور شود زیر بار چنین طرحی برود، قطعا معیشت عادی او دچار مشکل خواهد شد و اعضای خانواده او متحمل فشار اقتصادی می‌شوند.

از این رو، ما در طرح‌های اقساطی سال جاری، تعیین مبلغ اقساط بر اساس درآمد مشتری را در دستور کار قرار داده‌ایم و تصمیم به فروش اقساطی خودرو با اقساط گرفته‌ایم. طرح‌هایی که باب میل خریدار است و البته با قدرت جیب او هم همخوانی دارد.

خرید اقساطی ایران خودرو در تهران

در حالی که کمپانی خودروساز، همچنان با شرایط عجیب و غریب ثبت و نام و قرعه‌کشی، اقدام به عرضه محصولات خود می‌کند و شرایط خرید اقساطی ایران خودرو را برای متقاضیان فراهم نکرده است، سایا خودرو با شرایط ویژه، فروش فوری ایران خودرو و را فراهم کرده است.

اگرچه مراکز فروش مجموعه ما در تهران دایر هستند، اما به سبب بستر مناسبی که برای فروش قسطی انواع محصولات ایران خودرو فراهم شده است و دیگر محصولات ایرانی و وارداتی، هموطنان سراسر کشور به مشتریان دائمی سایا خودرو تبدیل شده‌اند.

فروش خودرو ایران خودرو در مجموعه ما همچنان از مزایایی نظیر تحویل فوری، اقساط بلند مدت، مشاوره رایگان پیش از خرید، حاشیه سود منطقی و ثبت سند به نام خریدار برخوردار است و با هر سلیقه‌ای که باشید و به دنبال هر طرحی از فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری که هستید، سایا خودرو برای شما پاسخی مقتضی خواهد داشت.

برای اطلاع از جزییات طرح‌ها و استعلام لیست قیمت ایران خودرو اقساطی 1401 همین الان تماس بگیرید.

قیمت تولیدات ایران خودرو در طرح ویژه سایا خودرو برای فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو بر اساس قیمت روز این خودروها که در کشور معامله می‌شود انجام خواهد شد و این اطمینان را به شما می‌دهیم که واقعی‌ترین قیمت این تولیدات را در سایا خودرو خواهید دید. اینجا خبری از نرخ سود بالا و قیمت‌های کذایی نیست، یعنی اعتبار و سابقه مجموعه اجازه چنین رویکردی را به مدیران و کارشناسان این مرکز نخواهد داد.

به هر حال خرید خودرو ایران خودرو یکی از بزرگترین دغدغه‌های بخش قابل توجهی از مردم کشور است و در خلا سیاست درستی از سوی کمپانی برای در نظر گرفتن توان مالی اکثریت متقاضیان، سایا خودرو در قالب طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، مناسب‌ترین بستر برای اکثریت را فراهم کرده است.

فروش محصولات ایران خودرو تنها خدمت این مجموعه به هم‌وطنان نیست و علاوه بر فروش قسطی ایران خودرو، امکان تهیه و خرید اکثر خودروهای محبوب ایرانی، مونتاژی و وارداتی نیز وجود دارد.

آیا امکان خرید ماشین از دم قسط بدون پیش پرداخت ۱۴۰۱ وجود دارد؟

سایا خودرو ثابت کرده است، هیچ شرط محالی برای ماشین‌دار شدن وجود ندارد! قصد شرکت در طرح‌های را دارید اما نمی دانید سرمایه کافی برای پیش قسط را از کجا تامین کنید؟! جای نگرانی نیست. می‌توان با کمترین سرمایه و پرداخت حداقل پیش قسط هم صاحب ماشین شد.

مدیران فروش مجموعه ما با درک شرایط اقتصادی سال جاری و در نظر گرفتن این موضوع که قیمت کالاهای اساسی به سرعت نور پیشرفت می‌کند، اما درآمدها ثابت مانده یا لاک پشتی افزایش پیدا کرده است، امکان خرید ماشین از دم قسط بدون پیش پرداخت ۱۴۰۱ را نیز فراهم کرده‌اند.

خرید اقساطی ایران خودرو برای تمامی محصولات روز با بهترین شرایط وجود دارد و در ادامه برخی از این طرح‌های محبوب را با هم مرور می‌کنیم.

فروش اقساطی انواع پژو

شیرهای فرانسوی از همان چند دهه‌ قبل که وارد کشورمان شدند، تا امروز همچنان محبوب هستند. می‌توان گفت که آغاز محبوبیت محصولات این کمپانی با استقبال مردم از طرح فروش اقساطی پژو آغاز شد و در ادامه راه با مجهز شدن این خودرو به پیشرانه تی یو فایو، فروش اقساطی پژو نیز رکوردی تاریخی به دست آورد.

کارشناسان جذابیت ظاهری، مشخصات فنی و بدنه مستحکم را علت محبوبیت طرح‌های فروش اقساطی عنوان کردند و پژو یک تنه به آمار متقاضیان  شرکت در طرح فروش اقساطی ایران خودرو شیبی تند با روندی صعودی بخشید.

فروش اقساطی ، بار دیگر ثابت کرد که مهندسان ایران خودرو به خوبی از محبوبیت محصولاتی با شکل و شمایل شیرهای اروپایی نزد مشتری ایرانی پی برده‌اند و با همین پیش زمینه ذهنی اقدام به ارایه طرح نیز کردند.

ماجرای پژوها فقط به مدل‌هایی با چشمان و دماغه کشیده خلاصه نمی‌شود. محصول تخم مرغی این کمپانی با شکل و شمایلی جذاب به شکل یک هاچبک شهری خیلی زود جای خود را در دل مردم باز کرد و تقاضا برای خرید اقساطی ایران خودرو ارائه طرح‌های بالا رفت. دیری نپایید که 206 در ورژنی دیگر روانه بازار شد و این بار عاشقان پژو کمر همت بستند تا آمار شرکت در طرح را نیز ارتقا دهند.

اگرچه بخش قابل توجهی از جذابیت ۲۰۶ به ظاهر تخم مرغی آن بر‌می‌گردد، اما استقبال از طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو برای تصاحب ثابت کرد، عده زیادی از مشتریان مترصد فرصتی بودند تا نسخه صندوقدار این ماشین را خریداری کنند. البته این سدان نسبت به نسخه هاچبک، مزایا و معایبی دارد که پرداختن مختصر به آن خالی از لطف نیست.

مصرف سوخت کم، صندوق عقب جادار، سواری نرم و فرمان پذیری خوب را باید از جمله مزایای این عضو از خانواده پژوها برشمرد و عدم ارتقای توان فنی این خودرو طی سالیان گذشته بزرگترین عیب آن است. عیبی که باعث شده است تا قیمت ۲۰۶ صندوقدار نسبت به مزایا و معایبی که دارد، قدری گران‌تر به نظر برسد.

در ادامه مشتری علاقمند ایرانی که خودرو مورد علاقه‌اش را در محصول تولید ایران خودرو با اصالت فرانسوی میدید، با طرح مواجه شد.

از آن سو ۲۰۷ صندوقدار هم طرفداران و مخالفان سرسختی دارد. عده‌ای آن را به سبب طراحی جسورانه، ترمزهای قدرتمند، امکانات رفاهی متعدد و موتور تیوفایو می‌ستایند و برخی دیگر از متریال بی‌کیفیت کابین، گیربکس ضعیف و فضای کم داخلی انتقاد می‌کنند. با این وجود و با ادای احترام برای طرفداران این سدان شهری، برای سال جاری از سوی سایا خودرو اعلام شده است و شما برای اطلاع از جزییات طرح می‌توانید هم اکنون تماس بگیرید.

چنانچه قصد خرید اقساطی ایران خودرو داشته باشید، فرقی نمیکند که متقاضی شرکت در طرح باشید یا یکی از جذاب‌ترین و با امکانات‌ترین خودروهای حال حاضر کشور دلتان را برده باشد و برای شرکت در طرح لحظه‌شماری کنید، در هر حال سایا خودرو با فروش قسطی محصولات ایران خودرو در کنار شماست تا با هر توان مالی که دارید، آرزوهایتان را زندگی کنید.

فروش اقساطی دنا

دنا یکی از محصولات نیمه موفق ایران خودرو است که اگرچه پیش‌بینی‌های مهندسان و طراحان این کمپانی از آمار فروش اقساطی دنا درست از آب درنیامد، اما واقعیت این است که مشتری ایرانی بنابر دلایل متعددی که مزایای این خودرو محسوب می‌شود، آن را دوست دارد.

بر این اساس مدل‌های دیگر این خودرو تولید و به بازار آمد و اعداد و ارقام تقاضا برای شرکت در طرح‌های ثابت کرد که این خودرو از محبوبیت خوبی برخوردار است. هر بار که سایا خودرو در طرح فروش اقساطی ایران خودرو، طرح را عرضه می‌کند، استقبال بی‌نظیر بوده است و یکی از مهم‌ترین علل این اتفاق، امکانات و آپشن‌های رفاهی متعددی است که برای این محصول در نظر گرفته شده است.

فروش اقساطی رانا

رانا را باید به جرات یکی از زیباترین تولیدات ایران خودرو عنوان کرد که به خوبی پاسخگوی نیاز کسانی است که قصد دارند خودرویی مدرن با ظاهری متفاوت بخرند. طرح هم اکنون در دستور کار سایا خودرو قرار دارد و چنانچه قصد شرکت در طرح‌های را هم که داشته باشید، کافی است با مراکز فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروش اقساطی هایما

مشتری ایرانی علاقه شدیدی به کراس اوورها و شاسی بلندها دارد. هرچه ظاهر خودرو قدرتمندتر و امکانات رفاهی آن بیشتر، شانس استقبال خریدار ایرانی از آن هم بالاتر. به نظر می‌رسد چینی‌ها، ذائقه مخاطبان بازار هدف را به خوبی می‌دانند، استقبال از طرح‌های و s5 به خوبی بیانگر این موضوع هست. اگر بخواهیم به مزایای این دو خودرو از کشور اژدها بپردازیم باید به غیر از طراحی ظاهری جذاب، کابین لوکس و فضای داخلی جادار به امکانات رفاهی متعدد، ایمنی مطلوب و توان فنی قابل قبول نیز اشاره‌ای داشته باشیم.

با توجه به ثبت تقاضای بسیار زیاد برای خرید هایما s7، ایران خودرو پس از مدتی نسخه فیس لیفت و ارتقا یافته این ماشین را نیز روانه بازار کرد که از نظر طراحی داخلی و امکانات رفاهی، پیشرفت چشمگیری داشت. با کابین ارتقا یافته، مصرف سوخت کمتر نسبت به نسخه معمولی و امکانات بیشتری نظیر نشانگر سرویس دوره‌ای، چراغ داشبورد و …، پاسخگوی نیازها و دغدغه‌های مشتریان بود. امکان ، هایما S7 پلاس و S7 معمولی به شیوه اقساطی از سایا خودرو وجود دارد، پس اگر دلباخته این کراس اوورهای خوش قیافه هستید، فرصت را از دست ندهید.

فروش اقساطی سمند

هر جا سخن از طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو در میان باشد، قطعا پای سمند هم در میان است. نخستین خودرو ملی که بهمن ماه ۸۵ پا به جاده‌های کشور گذاشت. سمند در انواع و مدل‌های متعددی تا کنون تولید و عرضه شده است، اما هم اکنون طرح‌های ، سورن و سمند EF7 از بازار بسیار خوبی برخوردار است. ای اف سون به عنوان موتور ملی، با مزایای استهلاک کم، قدرت زیاد و مصرف سوخت پایین به یک امتیاز برای محصولات اخیر ایران خودرو تبدیل شده است.

اگر میان خرید سورن و نسخه پلاس دچار تردیذ هستید، خوب است بدانید که تفاوت دو مدل در امکانات رفاهی و ظاهر است و از نظر قدرت فنی فرقی باهم ندارند. همچنین خرید سمند EF7 به سبب مزایایی مانند کابین جادار، لوازم یدکی و قطعات در دسترس، توان فنی مطلوب و شتاب عالی همچنان پرطرفدار است. شما برای خرید انواع مدل‌های سمند اعم از ، سورن و سورن پلاس می‌توانید روی شرایط استثنایی سایا خودرو برای فروش خودرو قسطی حساب کنید.

فروش اقساطی اچ سی کراس

نمی‌توان از طرح‌های خرید اقساطی ایران خودرو صحبت کرد اما از محبوبیت دانگ فنگ h30 کراس نگفت. مشتری ایرانی، علاقه فراوانی به شاسی بلندها دارد و صرف نظر از مشخصات این خودرو همین عامل برای تقاضای زیاد جهت شرکت در طرح کافی به نظر می‌رسد.

به غیر از موارد ذکر شده سایا خودرو طرح‌های ، فروش و فروش اقساطی را نیز آغاز کرده است. بنابراین دلباخته هر کدام از موارد یاد شده که هستید و قصد خرید قسطی محصولات ایران خودرو را دارید، زمان را از دست ندهید. همین الان تماس بگیرید.

مزایای خرید اقساطی ایران خودرو

یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید اقساطی، امکان خرید خودروی مورد نظر با پرداخت مبلغ اولیه کمتر است. این شیوه اجازه می‌دهد تا خریدارانی که منابع مالی کافی برای خرید نقدی ندارند، به راحتی به خودروی مورد علاقه‌شان دست پیدا کنند. علاوه بر این، خرید اقساطی ایران خودرو امکان پرداخت مبلغ خودرو در بازه زمانی بلندتر را فراهم می‌کند. این امر به خریداران کمک می‌کند تا هزینه خرید را تقسیم کرده و به صورت ماهانه پرداخت کنند.

بهترین شرایط خرید اقساطی خودرو

بهترین شرایط خرید اقساطی ایران خودرو شامل عوامل مختلفی می‌شود. اولاً، نرخ سود معقولی که به مشتری پیشنهاد می‌شود، باعث می‌شود تا هزینه کلی خرید کاهش یابد. ثانیاً، مدت زمان پرداخت اقساط باید مناسب و قابل قبول باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی پرداخت را انجام دهند. همچنین در بهترین شرایط خرید اقساطی خودرو، مشتریان می‌توانند از تخفیفات و پیشنهادات ویژه برخوردار شوند. برخی فروشندگان و شرکت‌های تامین کننده خودروها قادرند شرایطی را ارائه دهند که باعث کاهش هزینه‌ها یا افزایش مزایای مالی برای مشتریان شوند. به طور کلی بهترین شرایط خرید اقساطی ایران خودرو نیازمند بررسی دقیق و مقایسه میان گزینه‌های مختلف است. هر مشتری باید نیازها و توانایی‌های خود را به خوبی بررسی کند و سپس با تحقیق و مشاوره از فروشندگان معتبر، بهترین گزینه را انتخاب کند.

آیا امکان خرید اقساطی محصولات ایران خودرو وجود دارد؟

بله، امکان خرید اقساطی محصولات ایران خودرو وجود دارد. اگرچه شرکت ایران خودرو هنوز فکری به حال راحتی مشتریان خود و راه‌اندازی سیستم اقساطی برای خرید اتومبیل‌ها ارائه نداده است، اما فروشندگان معتبری وجود دارند که این خلا را پر کرده‌اند. برای شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، معمولاً نیاز به پرداخت اولیه  و سپس پرداخت ماهیانه به صورت اقساط است. تعداد اقساط و مبلغ هر قسط به توافق طرفین بستگی دارد و با توجه به نوع خودرو، شرایط مالی مشتری و توافق پرداخت تعیین می‌شود. از طریق این سیستم اقساطی، خریداران می‌توانند بدون نیاز به پرداخت کامل قیمت خودرو، از لیست محصولات ایران خودرو، ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنند و بسته به نوع قرارداد بین طرفین، مالکیت خودرو پس از پرداخت کامل مبلغ قرارداد به خریدار منتقل خواهد شد.

مراکز معتبر خرید اقساطی ایران خودرو

برای پیدا کردن مراکز معتبر خرید اقساطی ایران خودرو، شما می‌توانید از روش‌های مختلف استفاده کنید. ابتدا می‌توانید به صورت آنلاین عباراتی مانند بهترین شرایط خرید اقساطی دنا، تارا، 206 و … را جستجو کنید و وبسایت‌ها و پورتال‌های خرید را بررسی کنید. در این سایت‌ها، اغلب جزئیات فعالیت مجموعه‌های فروش اقساطی ایران خودرو و شرایط خرید ذکر شده است. همچنین پرسش از دوستان، آشنایان یا افرادی که تجربه خرید خودروی اقساطی دارند، می‌تواند به شما در انتخاب مراکز مناسب کمک کند. وقتی یک مرکز فروش اقساطی را پیدا کردید، مهم است که شرایط خرید، نرخ بهره، طول دوره بازپرداخت و سایر جزئیات را به دقت مطالعه کنید. قبل از تصمیم‌گیری نهایی، توصیه می‌شود با مشاوران فروش مراکز مختلف تماس بگیرید و در مورد همه جزئیات مربوط به طرح‌های خرید خودرو مشورت کنید. یکی از بهترین طرح‌هایی که می‌توانید در آن شرکت کنید، طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو در سایاخودرو است.

تاریخچه شرکت ایران خودرو

شرکت ایران خودرو یکی از بزرگ‌ترین و پیشروترین شرکت‌های تولیدکننده خودرو در ایران است. در آغاز فعالیت، ایران خودرو با شرکت‌های خارجی خودروسازی نظیر پژو و رنو همکاری می‌کرد. این شرکت تلاش کرد تا با همکاری با شرکت‌های خودروسازی بزرگ جهان، خودروهای متنوع و با کیفیت را برای بازار داخلی تولید کند. طی سال‌های گذشته، ایران خودرو به عنوان یکی از پیشگامان صنعت خودرو در منطقه خاورمیانه شناخته شده است. این شرکت به تولید خودروهای مسافربری، خودروهای سبک و سنگین می‌پردازد. جدیدترین محصولات ایران خودرو   نظیر دنا و تارا نیز با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان ایرانی همراه شد.   تاریخچه ایران خودرو نشان‌گر رشد و پیشرفت پیوسته آن در صنعت خودروسازی ایران است.

علت تفاوت قیمت محصولات ایران خودرو در بازار و کارخانه

علت تفاوت قیمت محصولات ایران خودرو در بازار و کارخانه می‌تواند به عوامل مختلفی برگردد. یکی از اصلی‌ترین عوامل، عدم تطابق نرخ ارز بازار و نرخ ارز رسمی است. در شرایطی که نرخ ارز بازار به نرخ ارز رسمی نمی‌رسد، هزینه تولید محصولات افزایش می‌یابد. بنابراین ایران خودرو مجبور است این افزایش هزینه را به قیمت محصولات خود اضافه کند تا سودآوری خود را حفظ کند. عوامل دیگری همچون افزایش هزینه‌های تولید، افزایش قیمت مواد اولیه و قطعات خودرو، افزایش هزینه نیروی کار و هزینه‌های حمل و نقل نیز می‌توانند به این تفاوت قیمت در بازار و کارخانه دامن بزنند. برای ثبت نام ایران خودرو   اقساطی از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

محصول جدید ایران خودرو

لیست محصولات ایران خودرو

سایاخودرو با فروش اقساطی و تحویل فوری، به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین پیش پرداخت ممکن، خودرویی که دوست دارید را تحویل بگیرید و هزینه‌ها را به تدریج تسویه کنید. این راهی آسان و بدون استرس برای دستیابی به خودروی خوب و به‌روز است. با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو

سایاخودرو با افتخار به شما بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو را ارائه می دهد. با پیشنهاداتی جذاب، کمترین پیش پرداخت ممکن و اقساط ماهیانه مناسب، شما می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه به خودروی مورد علاقه‌تان دست پیدا کنید. با سایاخودرو شما میتوانید بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو را تجربه نمایید.

همچنین، تحویل فوری خودرو باعث می‌شود که بدون تأخیر به خودروی جدیدتان دست یابید. ما در سایا خودرو به شما این امکان را می دهیم تا بعد از انجام امور اداری خودرو، فورا خودرو مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهیم.

به علاوه، تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره حرفه‌ای در مورد خرید اقساطی خودرو می‌باشد. با ما تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنیم.

شرایط خرید خودروهای شرکت ایران خودرو به چه صورت است؟

ما در سایاخودرو سعی داریم تا بتوانیم بهترین شرایط را برای شما همراهان عزیز فراهم کنیم. تحویل فوری، تحویل سند به نام و همینطور خرید با کمترین میزان پیش پرداخت از مزیت های خرید از سایاخودرو می باشد.

آیا امکان خرید اقساطی ایران خودرو از کارخانه وجود دارد؟

اگر قصد خرید اقساطی خودرو را دارید، باید بدانید که کمپانی تولیدکننده سالهاست که طرح اقساطی ندارد، اما شما برای خرید قسطی ایران خودرو با بهترین شرایط می‌توانید از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

آیا راهی وجود دارد که بدون قرعه کشی صاحب محصولات ایران خودرو شویم؟

شما با شرکت در طرح فروش ایران خودرو که توسط مجموعه‌های معتبر و خوشنامی مانند سایا خودرو ارائه می‌شود، می‌توانید بدون قرعه‌کشی و با امتیاز تحویل فوری، صاحب خودرو دلخواهتان شوید.

ایرادات تحویل خودرو به صورت قرعه کشی چیست؟

مهم‌ترین ایرادات وارد به طرح‌های قرعه‌کشی خودروسازان، واجد شرایط نبودن افرادی است که صاحب خودرو هستند و پرداخت هزینه تمام شده خودرو به نرخ روز است. برای خرید ایران خودرو بدون قرعه‌کشی، به‌صورت نقد یا اقساط از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا