ورزشی

در هیات فوتبال اصفهان فقط بخوربخور می‌بینم/ دوست دارم به جای لیگ برتر به همشهری‌هایم کمک کنم

بیات: در هیات فوتبال اصفهان فقط بخوربخور می‌بینم/ دوست دارم به جای لیگ برتر به همشهری‌هایم کمک کنم

پیشکسوت فوتبال ایران انتقادات زیادی نسبت به مسئولان هیات فوتبال اصفهان دارد.

محسن بیات در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری باراناخبر، در مورد فعالیت این روزهایش در فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم صبح شیرین خوانسار در لیگ استان اصفهان هستم اما متاسفانه هیات فوتبال استان اصفهان فساد بسیار زیادی دارد و اصلا فضای کار فراهم نیست. تنها چیزی که آن‌جا می‌بینیم بخوربخور است. هزینه‌های میلیونی می‌کنیم اما هیچ حمایتی انجام نمی‌شود.

وی افزود: هر ساله بازی‌های خود را انجام می‌دهیم و مثلا ۱۰ بازی‌مان انجام می‌شود و رتبه خوب پیدا می‌کنیم اما ناگهان برنامه بازی‌های ما متوقف می‌شود. ناگهان می‌بینیم بازی‌های ما به تعویق افتاده و اثری از تیم ما در برنامه بازی‌ها نیست.

بازیکن اسبق صباباتری در ادامه حرف‌های خود گفت: در فوتبال اصفهان چندین نفر زد و بند می‌کنند و کارهایی انجام می‌دهند که اصلا در شان فوتبال اصفهان نیست. با آقای طاهری به عنوان مسئول هیات فوتبال اصهان صحبت کردیم و قرار شد ۲ سهمیه تیم لیگ برتر بزرگسالان و شهرستان خوانسار را بدهند اما هیچ کمکی از سمت استان به ما نشد. ما از غرب اصفهان هستیم اما کمکی از سوی خود اصفهان ندیدیم. خود ایشان خوب هستند اما نفرات زیردستی خیر.

بیات درباره شرایط تیم خود توضیح داد: تیم ما جوان است و در لیگ استان کار می‌کند اما اصلا حمایتی از ما نمی‌شود و تنها تیم‌های خود شهر در مسابقات شرکت می‌کنند. استعدادهای زیادی در خوانسار و دیگر شهرستان‌ها وجود دارد اما به فوتبال شهرستان‌های اصفهان اصلا کمکی نمی‌شود. فوتبال غرب استان در حال نابودی است. جاهای دیگر هم به همین ترتیب. سپاهان هم باید روی به استفده از استعدادهای خود اصفهان بیاورد تا بهتر نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: مطمئنم استعدادهای ما پیشرفت می‌کنند و چند سهمیه ما در لیگ بازی می‌کنند. به رئیس هیات فوتبال هم گفتم حرف‌تان با عمل‌تان هم‌خوانی ندارد. باید به تیم‌هایی که در شهرستان‌های اصفهان هستند توجه شود اما وعده‌ها پوچ از آب در می‌آید

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان گفت: بارها به مسئولان گفته‌ام وقتی ۱۸ سال سابقه بازی دارم فرصتی وجود ندارد اما برای غیر فوتبالی‌ها فرصت هست. چند پیشنهاد داشتم اما اصلا علاقه‌ای برای برایم نمانده. من با خیلی از سرمربیان فعلی چون یحیی و مجتبی حسینی همی‌تیمی بودم اما دوست دارم به بچه‌های همشهری کمک کنم.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا