بین الملل

حزب‌الله از شهادت 2 رزمنده خود خبر داد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین باراناخبر، جنبش حزب‌الله لبنان، شامگاه امروز (چهارشنبه)، از شهادت دو تن از رزمندگان خود خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد «طه عباس عباس» از ساکنان منطقه «عیترون» در جنوب لبنان هنگام انجام وظیفه جهادی خود به شهادت رسیده است.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای دوم خود اعلام کرد «علی محمد مرمر» یکی دیگر از رزمندگان این جنبش هنگام انجام وظیفه جهادی به شهادت رسیده است.

حزب‌الله طی روزهای گذشته همچنین از شهادت چند رزمنده دیگر خود در حملات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر داده بود. به دنبال این حملات، مقاومت اسلامی لبنان مواضع ارتش رژیم صهیونیستی را در خطوط مرزی با لبنان با استفاده از موشک‌های ضدزره هدف حمله قرار داده بود.

 

شهید طه عباس عباس

شهید علی محمد مرمر

شبکه «المیادین»، شامگاه امروز، خبر داد در پی حمله حزب‌الله به پایگاه نظامی «الطحیات» در خطوط مرزی با لبنان ۳ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند و ۴ تن دیگر مجروح شده‌اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین امشب در بیانیه‌ای اعلام کرد ۳۰۳ نظامی این رژیم در درگیری با رزمندگان مقاومت به هلاکت رسیده‌اند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا