حوادث

حریق انبار بزرگ لوازم یدکی بدنه خودرو در حومه مشهد

باراناخبر/خراسان رضوی مدیر منطقه اول عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد از مهار حریق مهیب یک انبار نگهداری لوازم بدنه خودرو در حومه این شهر با تلاش قریب به ۳۰ آتش‌نشان از ۸ ایستگاه به همراه ۱۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین اطفای حریق خبر داد.

علی محمدکاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش‌سوزی یک سوله در بزرگراه پیامبراعظم(ص)، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های۱۴،۳۰،۱۷،۷،۳۵.۵۳،۳۶،۵۰ را به محل اعلامی در  روستای چاهشک اعزام کرد که با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد، یک انبار هزار متری نگهداری قطعات یدکی مربوط به بدنه خودروهای سواری دچار حریق شده و آتش در حال گسترش به اطراف بود.

وی ادامه داد: آتش ‌نشانان از چندین جهت ضمن مهار آتش‌سوزی از سرایت آن به منازل مجاور و یک انبار بزرگ مواد غذایی جلوگیری به‌عمل آوردند و  خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

مدیر منطقه اول عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد عنوان کرد: علت دقیق وقوع آتش‌سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.

به گزارش روابط عمومی آتش‌نشانی مشهد، وی افزود: این انبار بزرگ علاوه بر اینکه بیمه نبوده، فاقد هرگونه سیستم اعلام و اطفای حریق نیز بوده است.

انتهای پیام 

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا