ورزشی

جزییات جلسه حسین حسینی با رئیس جمهور

یکی از حواشی جالب حضور چهره‌های سرشناس فوتبال در هیئت‌های عزاداری طی روزهای گذشته به دیدار سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال با ابراهیم رییسی‌، رییس‌جمهور برمی‌گردد.

حسینی همراه با برخی دوستان خود در شب تاسوعای حسینی در هیئت ریحانه‌الحسین حضور یافت تا به عزاداری سرور و سالار شهیدان بپردازد. هیئت عزاداری ریحانه‌الحسین همه ساله با مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه برگزار می‌شود و حسینی نیز چهارشنبه شب گذشته در این هیات حاضر بود و بعد از مراسم نیز تصویری از او در کنار این مداح برجسته در فضای مجازی منتشر شد.

در پایان مراسم وقتی کاپیتان استقلال قصد داشت با بنی‌فاطمه دیدار کند، با سید ابراهیم رییسی رییس جمهور مواجه شد. رییس‌جمهور که برای عزاداری به هیات مذکور رفته بود، هنگام خروج از هیات مورد توجه سیدحسین حسینی قرار گرفت.

جالب اینکه حسینی به عنوان کاپیتان استقلال ثانیه‌هایی در همین ملاقات اتفاقی با رییس‌جمهور به گفت وگو پرداخت. سیدحسین با دیدن رییسی ضمن احوالپرسی با او ثانیه‌هایی از مشکلات استقلال حرف زد و از رییس جمهور خواست که فکری به حال مشکلات مالی باشگاه آبی‌پوش پایتخت داشته باشد.

بر اساس کسب اطلاع خبرنگار ما در این ملاقات کوتاه رییس‌جمهور صحبت‌های کاپیتان استقلال را درباره شرایط این باشگاه شنیده و حتی به حسینی اعلام کرده که شرایط را بررسی کند و برای حل مشکلات تلاش خواهد کرد.

حسینی در همین ملاقات کوتاه از استقلال به عنوان یک باشگاه پرطرفدار و بزرگ نام برده که نباید با مشکلات روزمره دست و پنجه نرم کند و باعث نگرانی هواداران میلیونی خود شوند.

این اتفاق در حالی رخ داده که مدیران باشگاه استقلال نیز به طور موازی مسائل مربوط به توافق با اسپانسر جدید را پیش برده‌اند و علی خطیر مدیرعامل باشگاه به بازیکنان وعده داده بخشی از مطالبات فصل گذشته نفرات تا روز سه‌شنبه به حساب شان واریز شود.

258 258

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا