بین الملل

تظاهرات مقابل دفتر واشنگتن‌پست در محکومیت دروغ‌های رسانه‌های آمریکایی درباره مقاومت فلسطین

تعدادی از آمریکایی‌ها در مقابل دفاتر روزنامه «واشنگتن پست» در محکومیت اکاذیب رسانه‌های آمریکایی درباره مقاومت و حیله‌گری درخصوص کشتارهای رژیم صهیونیستی در نوار غزه تجمع کردند.

به گزارش باراناخبر، به نقل از شبکه خبری المیادین، معترضان در مقابل دفاتر روزنامه «واشنگتن پست» اکاذیب رسانه‌های آمریکایی درباره مقاومت فلسطین و اخبار حیله‌گرانه درخصوص کشتارهای رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محکوم کردند.

معترضان همچنین جنایت‌های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین را محکوم کردند.

۱۱ اکتبر جنبش حماس در بیانیه‌ای ادعاهای برخی رسانه‌های غربی درخصوص قتل کودکان و قطع سر آنها و هدف قرار دادن غیر نظامیان را تکذیب و تاکید کرد که مقاومت کودکان را هدف قرار نمی‌دهد.

جنبش حماس اقدام رسانه‌های غربی را نشان دهنده انحطاط رسانه‌ای دانست و اعلام کرد که این اقدام تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر جنایت‌های رژیم صهیونیستی است.

همچنین هزاران نفر در شهر لس آنجلس و مرکز شهر نیویورک تظاهرات کرده و خواهان پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی شدند.

آنها حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و نگرانی خود را از ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کردند.

آنها خواهان آزادی فلسطین شدند و رژیم صهیونیستی را به کشتار جمعی متهم کردند.

معترضان که چفیه فلسطینی داشتند پرچم‌های فلسطین را حمل می‌کردند.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا