ورزشی

تجلیل سرپرست وزارت ورزش و جوانان از دو تن از کارمندان آزاده

تجلیل سرپرست وزارت ورزش و جوانان از دو تن از کارمندان آزاده

در آستانه سالروز ورود آزادگان به کشور، کیومرث هاشمی از دو تن از ایثارگران و آزادگان وزارت ورزش و جوانان تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری باراناخبر، امروز ظهر و در آستانه ٢۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور، سرپرست وزارت ورزش و جوانان از کرم‌الله علی‌مرادی و علی اکبر سلیمانی دو تن از کارمندان آزاده وزارت ورزش و جوانان تجلیل کرد.

در این دیدار هاشمی با اشاره به ایثار و فداکاری مجاهدین جبهه حق علی باطل در طول هشت سال دفاع مقدس، آزادگان را نماد صبر و مقاومت خواند و گفت: دلاورمردی‌ها و مجاهدت‌های شما بزرگان تا همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود و امیدواریم بتوانیم در همه دستگاه‌ها از جمله وزارت ورزش و جوانان از ظرفیت‌های فوق‌العاده معنوی ایثارگران و آزادگان نهایت بهره را ببریم.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جایگاه آزادگان که فرموده بودند آزادگان نماد دفاع از انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: باید خاطرات و دلاورمردی‌های شما عزیزان دهان به دهان گفته و سینه به سینه نقل شود تا نسل جدید بهتر و بیشتر در جریان مجاهدت‌های شما در راه خدا و انقلاب قرار گیرد.

در ابتدا کرم‌الله علی‌مرادی و علی‌اکبر سلیمانی خاطره‌ای مختصر از هشت و سه سال دوران اسارت خود در زندانهای حزب بعث عراق روایت کردند.

در این دیدار محمدی عراقی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران نیز گزارش کوتاهی از اقدامات و برنامه‌های این بخش ارائه کرد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا