فرهنگ و هنر

تاکید وزیر ارشاد بر ارتقای سطح کیفی و کمی هشتمین جایزه جهانی اربعین

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین جلسه ستاد اربعین این وزارتخانه با تاکید بر ارتقای کمی و کیفی جایزه جهانی اربعین هشتم گفت: این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری باید بیشترین تاثیر ممکن را داشته باشد. . در ابعاد بین المللی حماسه پیاده روی اربعین.

به گزارش باراناخبر، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی صبح امروز یکشنبه در سومین جلسه ستاد اربعین با تاکید بر هم افزایی امکانات دستگاه های مختلف این وزارتخانه برای تقویت ابعاد فرهنگی پیاده‌روی اربعین گفت: دستگاه‌های مختلف وزارت ارشاد ظرفیت‌های زیادی برای توسعه فضاهای فرهنگی پیاده‌روی اربعین دارند و امسال باید از این ظرفیت بهترین استفاده را ببریم. برنامه ریزی نوشته شده است

اسماعیلی در ادامه به اهمیت جایزه جهانی اربعین اشاره کرد و افزود: هفتمین جایزه جهانی اربعین که سال گذشته با استقبال خوب مردم برگزار شد، شاهد برکات این جایزه جهانی در عرصه های مختلف بوده ایم. که در این رویداد آثار مهمی در دسته عکس، فیلم کوتاه و بلند، مستند، فضای مجازی و … ارسال شد.

رئیس حوزه هنری کشور تاکید کرد: امسال باید شرایطی فراهم شود تا هشتمین دوره جایزه جهانی اربعین ارتقای کمی و کیفی در تمامی بخش ها داشته باشد تا بیشترین تاثیر ممکن را در ابعاد بین المللی شاهد باشیم. حماسه پیاده روی اربعین.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بی شک همه نهادهای قدرت مردمی در کنار سازمان های مردم نهاد از هیچ تلاشی برای اعتلای بزرگ دریغ نخواهند کرد. پیاده روی حماسی اربعین حسینی.

لازم به ذکر است در این جلسه اعضای ستاد اربعین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهادات خود را برای برگزاری باشکوه ترین حماسه پیاده روی اربعین بیان کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا