بین الملل

استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و روز معلم اظهار داشت: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نقش تعیین کننده ای در پیشرفت کشور و توسعه کشور دارند. هر استان و نقش اساتید در جهاد تبیین حیاتی و تعیین کننده است.


بیشتر بخوانید:

دانشگاهیان فرماندهان جنگ نرم جهاد هستند


وی افزود: اساتید دانشگاه با کار علمی جهادی و تفکر انقلابی نقش مهم و حیاتی در پیشرفت کشور و استان ایفا می کنند و واحدهای دانشگاهی در اقصی نقاط کشور نسبت به سایر مراکز آموزش عالی نقش پررنگ تری دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، اساتید دانشگاه فرماندهی. جنگ ملایم بود و امروز می بینیم که در خط اول جهاد تبیین و روشنگری هستند.

وی تصریح کرد: بدون حضور و حضور دانشگاه با محوریت اساتید در هیچ زمینه ای توسعه ای حاصل نمی شود و در استان ایلام نیز با عنایت ویژه نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام لازم است. شرایطی فراهم شده است که اساتید دانشگاه وارد شوند و نقشه های بیشتری ایجاد کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: تبیین و نشر آثار گرانقدر استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی در کنار آرمان های امام و مقام معظم رهبری از اولویت های مستمر دانشگاه آزاد اسلامی است. و امروز با مدیریت انقلابی و جهادی دکتر. طهرانچی و دیگر مسئولان دانشگاه، این مهم بیش از پیش در حال انجام است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا